Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sva sreća da postoji BAT, pa saznamo 90% ugovora u Partizanu. Uključujući igrače i trenere.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Coopere, ala si im prekucao brojeve sasije - svaka cast.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • A sto cini Tegi ludi [emoji23]

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Šta je kompijuter?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Najboji fazon, recept koji primenjuju "jurišnici" jeste napad na Zvezdu i od tog trenutka navijači Zvezde su u defanzivi.
            Bore se sa demonima kako bi nešto objasnili i uverili kako to što pišu o Zvezdi nije istina i okušavaju nešto da opravdaju te ne mogu ni da pišu o lopovijama klubova čiji navijači zadnjih dana baš agresivno nastupaju.
            Ipak, ni ne moramo da pišemo o mahinacijama i prevarama klubova navijača koji se javlaju, najbolji odgovor će naštim dati na parketu a navijači u Pioniru.


            Naše novinarstvo je na vrlo niskim granama, od politike do sporta pišu nestručna lica i zato imamo jednog Tegetliju koji se skida do pasa na utakmicama, koji se svađa na twiteru sa neistomišljenicima i slično, imamo i vlasnike listova kao što je onaj Vučićević (ali on i nije tema na sportskom pdf-u), tv komentatori su podjednako jadni kao i ovaj nazovi novinar.
            Komšijama Crnogorcima smetaju njihovi novinari i komentatori Šofranac i ne znam ko već (znaju oni), smetaće im i Tegetlija kada bude prvi put pisao o njima iz onog, jedinog ugla koji on zna -ugla navijača Partizana.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Najboji fazon, recept koji primenjuju "jurišnici" jeste napad na Zvezdu i od tog trenutka navijači Zvezde su u defanzivi.
              Bore se sa demonima kako bi nešto objasnili i uverili kako to što pišu o Zvezdi nije istina i okušavaju nešto da opravdaju te ne mogu ni da pišu o lopovijama klubova čiji navijači zadnjih dana baš agresivno nastupaju.
              Ipak, ni ne moramo da pišemo o mahinacijama i prevarama klubova navijača koji se javlaju, najbolji odgovor će naštim dati na parketu a navijači u Pioniru.


              Naše novinarstvo je na vrlo niskim granama, od politike do sporta pišu nestručna lica i zato imamo jednog Tegetliju koji se skida do pasa na utakmicama, koji se svađa na twiteru sa neistomišljenicima i slično, imamo i vlasnike listova kao što je onaj Vučićević (ali on i nije tema na sportskom pdf-u), tv komentatori su podjednako jadni kao i ovaj nazovi novinar.
              Komšijama Crnogorcima smetaju njihovi novinari i komentatori Šofranac i ne znam ko već (znaju oni), smetaće im i Tegetlija kada bude prvi put pisao o njima iz onog, jedinog ugla koji on zna -ugla navijača Partizana.
              Zašto te to čudi? Pa vidiš da na ovom forumu Crnogorci od sveg srca navijaju za Partizan i ne kriju to. Kad im je i "kompijuter" Fegeltija zabavan, vidiš koliko je sati.

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                A sto cini Tegi ludi [emoji23]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                Naklon za Tegija.

                Pravi novinari i ljubitelji ove prelepe igre ne dozvoljavaju da se ova bruka sa promenom imena i kluba za koji se navijalo zagubi.

                Jednom godišnje je dovoljno podsetiti gde su bili, šta su radili i kako su se takmičili.

                Bravo, gospodine Tegeltija.

                A ostali sendvičari koji su se i tada pravili blesavi neka se stide svoje profesije.

                Comment


                • Covic je nabio tolike komplekse grobarima da je to neverovatno.
                  Tegeltija ce zavrsiti u Lazi. Njemu nije lako.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Neće ga primiti u Lazu, previše normalno okruženje za njega.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Naklon za Tegija.

                      Pravi novinari i ljubitelji ove prelepe igre ne dozvoljavaju da se ova bruka sa promenom imena i kluba za koji se navijalo zagubi.

                      Jednom godišnje je dovoljno podsetiti gde su bili, šta su radili i kako su se takmičili.

                      Bravo, gospodine Tegeltija.

                      A ostali sendvičari koji su se i tada pravili blesavi neka se stide svoje profesije.
                      Tegeltiji se pokloni a meni ....ja cu se praviti da sam Gasic ...direktor Bie....
                      kad neko bolesnog coveka u glavu velica i njemu se divi to mi je najstrasnije nesto ...sekta!

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Covic je nabio tolike komplekse grobarima da je to neverovatno.
                        Tegeltija ce zavrsiti u Lazi. Njemu nije lako.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Covic i dalje u svemu sto mu je poteskoca vidi Grobare:
                        - Grobari mu selektovali tim.
                        - Grobari mu birali trenera.
                        - Grobari su proglasili Sina Filipa za igraca.
                        - Grobari su igrali u Pioniru i Moraci u finalu ABA lige.....

                        Bemliga, mescini da su kompleksi nedje drugde.
                        Tesko je pogledati u svoj valov i tor.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Covic i dalje u svemu sto mu je poteskoca vidi Grobare:
                          - Grobari mu selektovali tim.
                          - Grobari mu birali trenera.
                          - Grobari su proglasili Sina Filipa za igraca.
                          - Grobari su igrali u Pioniru i Moraci u finalu ABA lige.....

                          Bemliga, mescini da su kompleksi nedje drugde.
                          Tesko je pogledati u svoj valov i tor.[emoji3][emoji3]
                          Covic zaista zna da kaze pa slaze, lupi glupost itd, itd
                          Ali jedno obecanje je ispunio.
                          STAVIO TACKU NA CRNO BELI SVET

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Pa ne znam bas kako ta tacka izgleda, ali koliko ja znam, mi nismo bili ugaseni na odredjen niz godina.

                            Ako je on stavio tacku na crno beli svet. Sta je onda Dule vama uradio? Eno malo malo iskace hrpa rsb postova gde u temi za kup koraca se Duletovo ime spominje po 3,4 puta po stranici.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Covic zaista zna da kaze pa slaze, lupi glupost itd, itd
                              Ali jedno obecanje je ispunio.
                              STAVIO TACKU NA CRNO BELI SVET

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Bam!

                              Comment


                              • Jednom godišnje je dovoljno podsetiti gde su bili, šta su radili i kako su se takmičili.

                                Comment

                                Working...
                                X