Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam. Stignem ja pre na Kalemegdan nego ti..

    Biti iz NSa je privilegija..Mi smo omiljeni ex yu grad svima..Petrovaradin je deo NSa itd..BG masu gotivim, imate smisla..samo vas sa planine ne znam, nisam jos upoznao uzivo pa ne mogu da sudim samo na osnovu gifova..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ne znam. Stignem ja pre na Kalemegdan nego ti..

      Biti iz NSa je privilegija..Mi smo omiljeni ex yu grad svima..Petrovaradin je deo NSa itd..BG masu gotivim, imate smisla..samo vas sa planine ne znam, nisam jos upoznao uzivo pa ne mogu da sudim samo na osnovu gifova..
      Dodji, neces se vratiti.... , el` tako komso?
      Guglaj Zrnov - bio grad pre nego sto su petrovaradinci forsirali Dunav.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Dodji, neces se vratiti.... , el` tako komso?
        Guglaj Zrnov - bio grad pre nego sto su petrovaradinci forsirali Dunav.
        Vas mozes i naci samo preko Gugla..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Vas mozes i naci samo preko Gugla..

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Tanko Kronose, mozes ti to i bolje...ezgif.com-resize (1).jpg

            Evo ekipe iz Zrnova kad vide novosadjane..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Tanko Kronose, mozes ti to i bolje...[ATTACH=CONFIG]16519[/ATTACH]

              Evo ekipe iz Zrnova kad vide novosadjane..
              Novosadisti pred ekipom iz Zrnova.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Pazi, ovako iz daleka, secanja su jos jaca...
                Ako je Sava hleb, jos polu vruc, sa kvalitetnim parizerom... Oj mladosti moja... Nista lepse ;-)
                Pamtis i ti to vreme, pretpostavljam
                Doduse, tada se to dobijalo za uzinu od matoraca + jogurt u piramida pakovanju...

                Comment


                • Originally posted by Grof View Post
                  Pazi, ovako iz daleka, secanja su jos jaca...
                  Ako je Sava hleb, jos polu vruc, sa kvalitetnim parizerom... Oj mladosti moja... Nista lepse ;-)
                  Pamtis i ti to vreme, pretpostavljam
                  Doduse, tada se to dobijalo za uzinu od matoraca + jogurt u piramida pakovanju...
                  Eh, tada su se, uglavnom, kupovale virsle ili kranjske kobasice u lepinji, a od priloga si imao senf.
                  Prodajno mesto:

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Kvalitetni su sednvici ocigledno kod komsija pogotovo za onog koji javno je prozivao ljude da su sendvicari ako su slucajno protiv onoga sto on propagira na njegovoj tv stanici.

                    Naime novi mega sendvicar na njegovom instagram nalogu nije propustio da snimi i okaci imena ljudi iz KKP koji su pored terena i u lozi ali se malo zeznuo kada se na snimku nasao u gro planu prethodni predsednik KSS Dragan Djilas sa detetom.

                    Ocigledno da neke legende ne mogu biti povezane sa Djilasom te je u vidu stelta nestao kao imenovani da je prisutan na istoj utakmici.

                    Jedno Sergej saopstenje je dovoljno, gde sada opet ponocno pisanje i otkud Djilas na snimku i to jos bude imenovan i slovima . NO NO.

                    Comment


                    • Đilas će kad tad odgovarati za svinjarije sa donacijama KKCZ, menjanje statuta KSS kako bi se KKCZ vratila iz zamrzivača u takmičenje i što je pomogao da UPPR prođe i time ostavio gomilu igrača bez zarađene love.

                      Tegi je pre svega pošten čovek i barabe kao Đilas ne smeju da se promovišu.

                      Lizao se tolike godine sa AV i sad glumi neku opoziciju.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Đilas će kad tad odgovarati za svinjarije sa donacijama KKCZ, menjanje statuta KSS kako bi se KKCZ vratila iz zamrzivača u takmičenje i što je pomogao da UPPR prođe i time ostavio gomilu igrača bez zarađene love.

                        Tegi je pre svega pošten čovek i barabe kao Đilas ne smeju da se promovišu.

                        Lizao se tolike godine sa AV i sad glumi neku opoziciju.

                        Tegi je pre svega dosledan i uvek je bio protiv rezima, cestitam mu od srca da i dalje drzi taj cvrst korak.

                        Proci ce i ovo zlo pa cemo videti zasto je veliki zvezdas Vesa odjednom dobio biznis ideju da drugu godinu zaredom uplati 500 k eur na racun kluba za koji gle cuda ne navija. Dok je bio kod nas u SD nije ni kafu platio ljudima u SD a ne da je uplatio i dinar u bilo koji klub. Bas me cudi kako ga Djilas tada nije naterao da se ogrebe o UPPR.

                        Videcemo i zasto je Nesa Roaming nasao izuzetno vaznu biznis ideju posle silnih tendera za Bia, Telecom, Vojsku da bas se reklamira preko KKP. Mora da je zbog tih reklama dobio ove vrlo vazne poslove.

                        Jedno je kada u okviru zakona sprovedes isplatu dugova , a kako se zove "zakon" koji kaze ubedili smo nase poverioce da nam "oproste' dugove pa cak i dodjemo do toga da ce nam i banke vratiti pare koje smo pozajmili. UPPR je decja igra za vase "pozitivno' poslovanje.

                        Posto je doticni gdin pokrao 500 miliona kao sto vasa partija tvrdi zasto ga juce pred ocima miliona gledalaca nije lepo sprovela direktno iz Pionira u istrazni zatvor, ako ga vec u setnjama uvece ne mogu naci medju nekoliko hiljada silovatelja.

                        Tegi i Grba olicenje boraca za pravdu i istinu.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Đilas će kad tad odgovarati za svinjarije sa donacijama KKCZ, menjanje statuta KSS kako bi se KKCZ vratila iz zamrzivača u takmičenje i što je pomogao da UPPR prođe i time ostavio gomilu igrača bez zarađene love.

                          Tegi je pre svega pošten čovek i barabe kao Đilas ne smeju da se promovišu.

                          Lizao se tolike godine sa AV i sad glumi neku opoziciju.
                          Koliko meseci zabrane rada u kosarci zasluzuje za svoje insinuacije (hajde da ih uzmemo kao cinjenice)?
                          Ili mislis na redovnom SNS sudu?
                          Da li ce ikada odgovarati oni koji su igracima izimali pare ili pravilnije receno uzimali reket?
                          Zlocin koji su priznali pojedinci a kamera snimila - nece.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Sreća vaša što vas i dalje finansijski podržavaju veliki navijači i prijatelji kluba poput Todorića i Liang Hua.

                            Šta bi tek pričali da imate državne sponzore poput Telekoma, Aerodroma, Dunav osiguranja.

                            Ili da vam neko nije gumicom izbrisao preko 13 miliona duga.

                            Još kada bi Ćova predstavio javno kako je pametnim ulaganjem i svojim sposobnostima došao do zemljišta na kojem je izgrađen Basketland.

                            Comment


                            • Ko o cemu vojska o skracenju, kurva o postenju a Grobari o UPPR...
                              Da nije tolike mrznje u tebi prema svemu sto ima prefiks Crvena zvezda mogao bi da dobacis do dobrog forumasa...

                              PS okle pare care za trenera i carter letove?
                              Ko se otvorio? Limar ili drzavna sisa?
                              Last edited by nebitan; 25-02-19, 12:01.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Sreća vaša što vas i dalje finansijski podržavaju veliki navijači i prijatelji kluba poput Todorića i Liang Hua.

                                Šta bi tek pričali da imate državne sponzore poput Telekoma, Aerodroma, Dunav osiguranja.

                                Ili da vam neko nije gumicom izbrisao preko 13 miliona duga.

                                Još kada bi Ćova predstavio javno kako je pametnim ulaganjem i svojim sposobnostima došao do zemljišta na kojem je izgrađen Basketland.

                                Ako si iz Beograda znao bi sta je bilo pre na toj lokaciji i kako je se od postojocih fabrickih hala doslo do dve kosarkske sale, Ako nisi iz Beograda onda ti potrazi odgovor kod Boga istine a ne zove se David Pick.

                                Todoric je privatna kompanija gde uglavnom su zaposleni ovde u Srbiji ljudi sa ovog prostora, sta ce ona sa svojim profitom da radi je njegova volja, nasao je interes u tome koje ga kosta oko 200 k godisnje a bilo je godina kada je to sponzorstvo bilo 300 k .
                                Liang Hua mi nije poznat, a ako aludiras na Huawei, nisu vise sponzori.

                                Zaboravio si da stavis na listu i Lutriju Srbije kao jedan od drzavnih sponzora. Niko od nas navijaca nije ni krio da drzava ima upliva u finansiranju kluba koji ima preko 65 % navijaca u Srbiji kao i u regionu osim Kosova i Hrvatska gde vi imate primat.Tako da tih 65 % populacije ove nase drzave koja se zove Srbije puni i taj budzet te se opravdano moze i dobiti novac iz tog istog budzeta. Pamtimo mi navijaci SDFK I KKCZ kada smo bili bez naslovnog sponzora u KK, kada je naslovni sponzor FK kluba bio sms broj te se ne secam da si tada kukao na drzavne sponzore u FK i KKCZ.

                                Kada navodis nase drzavne sponzore verujem da si NIS, MTS, zaboravio kao vase drzavne sponzore i to cu opravdati da zbog brzine kucanja si izostavio.AIR PINK kao vas avio prevoznik verujem da one letove po trenera su dati po low cost tarifi jer ste ipak vi institucija.

                                Nije 13 miliona nego 16 miliona da budemo precizni tako da Karadzic, Koprivica , Sljivancanin su svakako sa pravom ljuti sto svoje ugovore od po pola miliona eur nisu dobili do dinara, jer ipak su gore pomenuti sigurno svojim kvalitetom zasluzili da im tadasnje rukovodstvo obezbedi takve ugovore.

                                Comment

                                Working...
                                X