Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne verujem da uopste pokusavate da objasnite Kuperu. On cak i ne poznaje kosarkaska pravila. Vidi nogu Cirbesa a ne vidi sa druge strane nogu Noblice
    Cuj Dobric prestupio a Marinkovic vec u reketu a Dobric jos nije ni zakoracio a ni lopta udarila obruc. Marinkovic bi trebao biti iza linije za 3 poena dok lopta ne dodirne obruc. Cudi me da ga sudija koji stoji pored njega nije opomenuo. Bar da ga popreko pogleda i kaze no-no, nemoj sledeci put. Ali kako bi stigao da nezno pomiluje Dobrica dok Dobric hvata loptu?
    Isto kao i Brka. Uostalom treba da se ugledaju na Covica. Vidite kako on kulira iza linije za 3. Zna da je lopta visoko za njega i ne pokusava da pridje blize od linije za tri

    Kad nesto bolje razmislim, ne znam sto igraci Zvezde ovako padaju, kad se faulovi uopste ne sviraju u poslednjim sekundama meca.

    Comment


    • Čović Vesna
      ima muža besna,
      svlačionica nam tesna
      al' na back up-a, metne sina mesna ..

      .. vratite dekkarda & blonda ..

      Comment


      • E, ali cuveno "Jeste faul, ali to se ne svira", pa ne znam samo sto onda svi treneri ne govore svojim igracima da im lome ruke u zadnjim sekundama Niko nikada ne bi dao kos. Koliko je samo timova bez veze gubilo kosevima u poslednjoj sekudni, umesto da su isli na to da nece svirati sudija.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kako ja imam neki strah od ovoga Cirbesa,nikad Zvezdu nismo dobili kad je on igrao za njih.
          Kad njega vidim odmah znam bice belaja.
          Eto morao sam da kazem sta mi je na dusi.

          Comment


          • Ali koliko kuknjave od nedelje, jebote Svaka cast, iskreno.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Eto morao sam da kazem sta mi je na dusi.
              Ne volim, Buducnost, zbog Gavrila Pajovica i StefanaPG, kvazi moderatora.

              PS. I zbog starijeg Sehovica.
              Last edited by uncletima; 19-02-19, 14:06.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Ali koliko kuknjave od nedelje, jebote Svaka cast, iskreno.
                Ih, kukace se do sledeceg derbija.
                Od finala ABA lige prodje skoro godina i jos se kuka.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ja zahtijevam da se Dekardu i Blondiju da imunitet za vrijeme trajanja plej of serije,sve ce izgubiti smisao ako ne bude bilo njih dvojice.
                  Inace bih uveo veliki stepen tolerancije,zelimo vatru,krv,da sve prsti na forumu.

                  Comment


                  • Dobar predlog Ivane, tokom plejofa nek moderatori malo vise istrpe neke clanove ili bar nek se banuje na 24 sata, pa kad prodje finale, onda im lupite kaznu mesec dana ako su bas preterali.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Dobar predlog Ivane, tokom plejofa nek moderatori malo vise istrpe neke clanove ili bar nek se banuje na 24 sata, pa kad prodje finale, onda im lupite kaznu mesec dana ako su bas preterali.
                      O tome pricam,znaci Kronose stari glavosjeco budi trpeljiv tih nedelju dana

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Dobar predlog Ivane, tokom plejofa nek moderatori malo vise istrpe neke clanove ili bar nek se banuje na 24 sata, pa kad prodje finale, onda im lupite kaznu mesec dana ako su bas preterali.
                        Originally posted by Ivan_PG View Post
                        O tome pricam,znaci Kronose stari glavosjeco budi trpeljiv tih nedelju dana

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ja sam prosli plejof prespavao sto se tice foruma (i citanja i pisanja)......ali ne bitno je to.

                          Kakvo je raspolozenje kod pristalica "blizanaca" uoci derbija u Aba ligi a sve nakon finala kupa i ovoliko napumpane price o sudijama? Ako se ne varam, Zvijezda bira protivnika u polufinalu izmedju Partizana i nas. Da li je ovolika buka koju stvara Covic mozda zavjesa za pustanje Partizana i u Aba ligi? Ili priprema za polufinale sa Partizanom?

                          Comment


                          • Ne verujem da ce nas pustati. Bice drugacija utakmica za dve nedelje u odnosu na ovu u KRK, obe ekipe ce biti u punom sastavu. Nesto vece sanse dajem njima - 60:40

                            Sto se Cokijeve buke tice, radi verovatno dve stvari. Pritisak na sudije pred plej of i za svaki slucaj pravi "svi ostali su krivi, sem nas" alibi.
                            Last edited by Mr. Wolf; 19-02-19, 14:46.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Eeee ovo je ta situacija, hvala Kupere [emoji16], jos samo kad bi neko izbacio njihov sledeci napad [emoji16]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Evo ga Kućo!

                              https://www.youtube.com/watch?v=LykVPx4-_eE

                              Kaže Kole Jare bio u polukrugu

                              Čist faul u napadu Simanića, pre toga Cirbesa nad Gagićem...

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                E, ali cuveno "Jeste faul, ali to se ne svira", pa ne znam samo sto onda svi treneri ne govore svojim igracima da im lome ruke u zadnjim sekundama [emoji23] Niko nikada ne bi dao kos. Koliko je samo timova bez veze gubilo kosevima u poslednjoj sekudni, umesto da su isli na to da nece svirati sudija.
                                Ne svira se naravno. Ako se se sećaš utakmice Jugoslavija - Argentina... finale SP. Sudije su pustile da se utakmica reši u produžetku a ne faulom Divca.



                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X