Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahah koji cirkus. Jebeš mi sve ako Cedevita ovo ne osvoji. Svadjaju se ljudi ovde ko je favorit ona Cedevita sama jadna niko da ih spomene. Ima da neprimetno uzmu trofej.

    I što je najgore sve tri strane bi bile srećne, kao nisam ja ali nije ni Zvezda, nije ni Partizan, nije ni Budućnost.

    Comment


    • Pa dosta se Cedevita potcjenjuje,oni su u vrhu Aba lige vec 6 7 godina i jednom se mora i kod njih prekinuti taj gubitnicki niz,kao sto se to nama desilo prosle sezone.
      Imaju oni svoje sanse
      Za razliku od nas oni su se poslije onog raspada na pocetku sezone potpuno osvjezili i sad mi djeluju kao jedan pozitivan kolektiv,koji nema neki veliki pritisak na svojim plecima
      Last edited by E1_PG; 19-02-19, 13:06.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Pola koraka je ispred linije u trenutku kada lopta ima kontakt sa obručom.
        Vidi se odlično.



        Cooper ne zezaj, cush pola koraka ispred linije u tom momentu.........

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Cooper ne zezaj, cush pola koraka ispred linije u tom momentu.........
          Vidiš li ti liniju za slobodne




          evo ti i link, na 0:40 pa proveri...

          https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=cZ7NbDHP_50
          Last edited by Cooper; 19-02-19, 13:11.

          Comment


          • Vidim ali mislis li da je neko to gledao u tom momentu, mislis li bi to neko svirao na 7 sekundi pred kraj. Daj budite ozbilnji , najbolje je sad da se cijela utakmica gleda i kompjuterski analizira...Vidis li dje gleda Obrknezevic u tom momentu? Vidis da su mu dva igraca zaklonila pogled a i on ne gleda to ....takve sitnice nisu nikakve greske...to su sudije a ne roboti

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Bilo ih je i ovdje dosta,pjesma je ispjevana po istinitom dogadjaju
              Inace kad se vec prica o ovoj temi mislim da je savrsena i hvala svima vama sto postojite,sve vas volim i svi ste mi dragi
              U Golubovcima ih nije bilo od 1980 pa na ovamo, ne znam kada je to moglo biti.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                U Golubovcima ih nije bilo od 1980 pa na ovamo, ne znam kada je to moglo biti.
                Pa 70-ih,davno je to bilo.

                Comment


                • Bice Zeta puna crnaca, pjevalo se Boga mi. Za te price sam cuo kad je Zeta svojevremeno dovela Kadua i Savija i onda mi je neko objasnjavao istoriju tih pjesama, al sam zaboravio [emoji16]

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Vidiš li ti liniju za slobodne




                    evo ti i link, na 0:40 pa proveri...

                    https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=cZ7NbDHP_50
                    Lepo što si to postavio, izvukao sam sliku koa pokazuje da Dobrić nije načinio prestup.

                    Osim toga i intenzitet sudara Renfroa sa Filipom je takav da je počeo na malo više od osam metara a da e Renfro uspeo zaustaviti nakon što je zagazio preko linije za tri poena. Prilično jak intenzitet, ako si završio mašinski mogao bi da nam izvedeš kojom silom je išao Renfro i delovao na prepreku Filipa, ali za tebe je to špansko selo.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Pa 70-ih,davno je to bilo.
                      To samo znači da su prisilno izmešteni u Mostar nakon afera...znam za ovaj gore period a znam i da nisi mogao da prošetaš sa devojkom a da nisi bio veren.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        To samo znači da su prisilno izmešteni u Mostar nakon afera...znam za ovaj gore period a znam i da nisi mogao da prošetaš sa devojkom a da nisi bio veren.

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Dobili ste i vi Buducnost i Zvezdi ove prve poprilicno rutinski dole na jednu loptu bilo, da bas to sto smo ih dobili tri puta je jedan od problema mnogo tesko je isti tim dobiti u plej ofu ako si ih tukao u regularnom, Zvezda je i prosle godine bila prva pa ? Videli smo sta je bilo zatosto je trener pocetnik nama su Covic i Keselj u 12 ejjj, vama sad dosao i Jaramaz, nema mesta za zlatnog Slovenca, Gagic i Jankovic naspram Ristica i Cirbesa jbt, o cemu oricas, hvatate se sa Reglanda kao da on moze sam nesto ili Berona uz tima koji se borio za opstanak u Turskoja vi imate dva mvp a Aba lige, i sjaknog trenera ajde bre manite vise price kako ste amateri, Buducnost jeste najaca, a Zvezda za trenera slabija i to ce prevagnuti, zato je bolje dati milion za trenera i tu Ostoji cestitam, KC Rivers za kog se hvatate, tek treba da vidimo kakav je.
                          Eto, trazis moje misljenje i onda pocnes da odgovaras u mnozini ko da sam ja predstavnik svih grobara i njihovih misljenja
                          I opet iz nekog razloga ubacujes da sam ja negde rekao nesto sto nisam.
                          Rekao sam...
                          ne kazem ja da Partizan ne moze da iznenadi, ali mislim da ce nam faliti neko ko ce da reseta sa distance i pogadja teske suteve kad ekipu ne ide, kao sto vas je Bili svojim trojkama drzao u igri.
                          Ako si iz ovog shvatio da mislim da smo amateri....okej

                          Sto se tice ovog ostalog. Zvezda bila prva, pa? Pa nista, izgubili ste tesno u plejofu od drugog favorita, nije da se desilo ne znam kakvo iznenadjenje. Da je jedan zicer zavrsio gde je trebalo, verovatno biste sad igrali EL, ali to je sbbkbb. Ja samo kazem svoje misljenje, a to je da je ista situacija kao i prosle sezone, Zvezda je po mom misljenju trenutno za trunku veci favorit od Buducnosti. Da l ce se pred plejof nesto promeniti videcemo. Za KC Riversa sam bukvalno napisao isto sto i ti, da cemo videti kako ce se pokazati.
                          Last edited by Mr. Wolf; 19-02-19, 13:42.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            To samo znači da su prisilno izmešteni u Mostar nakon afera...znam za ovaj gore period a znam i da nisi mogao da prošetaš sa devojkom a da nisi bio veren.
                            A dobro to je ostalo kao anegdota koja je sluzila za neka lokalna podjebavanja.
                            Je li istina ili nije ne mogu da znam sa sigurnoscu ali sumnjam da bi neko to bas izmislio tek tako.
                            To je vise prica koja dosta govori o nasem konzervativnom mentalitetu toga doba a bogami i sadasnjeg.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ako bi prepričali šta se izlupetao, bio bih zahvalan.
                              https://www.sportske.net/vest/kosark...ri-367732.html

                              Ovde imas deo toga, ali je drugacije kad gledas.



                              0:35, 5:42 (na 6:28 njen pogled shvatila s kakvim debilom prica). Ugasila ga na 18:50.
                              Last edited by Mr. Wolf; 19-02-19, 13:45.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Jbt, Ostoja je gospodin za Covica majke mi.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X