Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Pa ne moze Trinki da krade. Mi bez kradje tesko da mozemo ista. Mene kradja zanima, ima li Ostoja ili ko vec snage za to? Veliki je ulog, EL.
    'ajde sobarice, nemoj da se ženiraš, ima nekih jačih igrača koje se odazivaju na Andrejka.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Da vi znate koliko je to loš čovek, slušao sam od jednog sada trenera koji je igrao kod Čovića početkom 2000tih. Nije hteo lik da ga pusti, pretio mu da neće zaigrati više nigde, onda je došao otac od tog Crnogorca u stilu Crnogoraca pa je ovo djubre popustilo.

      Terzu može i posle LŠ svaki prosečni zvezdaš da ismeva, šta je ovaj Čović? Veći od Zvezde? Marš bre iz kluba jajaro jedna.

      Drami tu kao žena i gostuje kod Dee i Sarape, cmizdri uvek. Jesi doktor Nebojša? Stvori onda sam nešto ako voliš Zvezdu!

      Navijači su počeli da doživljavaju zbog njegovih laži da to samo on može sa vodi. Malo morgen.
      Last edited by Cassius Clay; 19-02-19, 12:47.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        'ajde sobarice, nemoj da se ženiraš, ima nekih jačih igrača koje se odazivaju na Andrejka.
        Ahaaaa, mislis da On moze da sredi? Sad cu mirnije da spavam.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Sramota da bude Cokija za ponasanje prema Irini jutros. Sramota.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Inače, kod bacanja za Dobrića na 2 razlike za KKP, maši prvo, a kod drugog Cirbes ulazi ranije u reket



            + i sam Dobrić prelazi liniju bacanja pre nego što je lopta dirala obruč.



            Posle toga je on izbio loptu i na kraju dao 2 poena za izjednačenje.

            Na kraju je pravda ipak zadovoljena...
            Da li je pre Novice spusto nogu na farbu? Šta se nakon toga desilo i zašto lažeš da je Dobrić prestupio kod izvođenja slobodnih bacanja kada je krenuo tek kada je lopta dodirnula obruč?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kakav dan na Pomracenju.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Loš čovek. Terza je za njega onaj prosti namazani seljački muljator sa kombinacijama, ovaj šta je radio pa je na slobodi, ima mnogo jače drugove. Terza je po fudbalu mešetario(a ko nije?) a ovaj bre matori gde je stigao.

                Nemoj da vodi lične ratove preko Zvezde nek se pomeri. Treba Zvezda da ispašta zbog njegovih bratskih i biznis kombinacija

                Comment


                • Ono sto je najsmesnije...ovde svako vodi neku svoju bitku...da procita ovo neko normalan...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ova tema i nije za normalne ljude
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      U dolini rijeke Zete rodilo se crno dijete
                      Davno se pjevalo kad su nam dolazili ovi iz nesvrstanih zemalja na obuku za pilote
                      Samo što su oni bili u dolini reke Neretve
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Ahaaaa, mislis da On moze da sredi? Sad cu mirnije da spavam.
                        Uz pesmu "Mirno spavaj nano, sve je zaključano"....

                        Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Sramota da bude Cokija za ponasanje prema Irini jutros. Sramota.
                        Ako bi prepričali šta se izlupetao, bio bih zahvalan.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pola koraka je ispred linije u trenutku kada lopta ima kontakt sa obručom.
                          Vidi se odlično.

                          slika..


                          gif...

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Jaoj, Valter, nemoj o tom dzinksu, nismo deca da u to verujemo.

                            Ukratko - Zvezda i Buducnost su najveci favoriti, a Zvezda deluje vise kao tim od Buducnosti koja je divlja. Dosao vam je KC Rivers, veliko iskustvo ima covek, videcemo na koji nacin ce se uklopiti u tim i sta ce doneti. Imate sjajan skor u ABA. Dobili ste Buducnost tri puta ove sezone, sve rutinski. U odnosu na KRK, bicete u punom sastavu. Tomic jeste pocetnik, ali glavni protivnik mu je Repesa, dosta iskusniji, ali...........to je Repesa, luzer. Da Trinkijeri vodi Buducnost, mislim da ne bi imalo smisla raspravljati uopste ko bi osvojio ABA, ovako..... ne kazem ja da Partizan ne moze da iznenadi, ali mislim da ce nam faliti neko ko ce da reseta sa distance i pogadja teske suteve kad ekipu ne ide, kao sto vas je Bili svojim trojkama drzao u igri. Ali ima jos do zavrsnice, da vidimo da li Buducnost moze da zalici na tim pred plejof.
                            Dobili ste i vi Buducnost i Zvezdi ove prve poprilicno rutinski dole na jednu loptu bilo, da bas to sto smo ih dobili tri puta je jedan od problema mnogo tesko je isti tim dobiti u plej ofu ako si ih tukao u regularnom, Zvezda je i prosle godine bila prva pa ? Videli smo sta je bilo zatosto je trener pocetnik nama su Covic i Keselj u 12 ejjj, vama sad dosao i Jaramaz, nema mesta za zlatnog Slovenca, Gagic i Jankovic naspram Ristica i Cirbesa jbt, o cemu oricas, hvatate se sa Reglanda kao da on moze sam nesto ili Berona uz tima koji se borio za opstanak u Turskoja vi imate dva mvp a Aba lige, i sjaknog trenera ajde bre manite vise price kako ste amateri, Buducnost jeste najaca, a Zvezda za trenera slabija i to ce prevagnuti, zato je bolje dati milion za trenera i tu Ostoji cestitam, KC Rivers za kog se hvatate, tek treba da vidimo kakav je.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Samo što su oni bili u dolini reke Neretve
                              Bilo ih je i ovdje dosta,pjesma je ispjevana po istinitom dogadjaju
                              Inace kad se vec prica o ovoj temi mislim da je savrsena i hvala svima vama sto postojite,sve vas volim i svi ste mi dragi

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Dobili ste i vi Buducnost i Zvezdi ove prve poprilicno rutinski dole na jednu loptu bilo, da bas to sto smo ih dobili tri puta je jedan od problema mnogo tesko je isti tim dobiti u plej ofu ako si ih tukao u regularnom, Zvezda je i prosle godine bila prva pa ? Videli smo sta je bilo zatosto je trener pocetnik nama su Covic i Keselj u 12 ejjj, vama sad dosao i Jaramaz, nema mesta za zlatnog Slovenca, Gagic i Jankovic naspram Ristica i Cirbesa jbt, o cemu oricas, hvatate se sa Reglanda kao da on moze sam nesto ili Berona uz tima koji se borio za opstanak u Turskoja vi imate dva mvp a Aba lige, i sjaknog trenera ajde bre manite vise price kako ste amateri, Buducnost jeste najaca, a Zvezda za trenera slabija i to ce prevagnuti, zato je bolje dati milion za trenera i tu Ostoji cestitam, KC Rivers za kog se hvatate, tek treba da vidimo kakav je.
                                Jos kad pustimo Velickovica na Simanica.....
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X