Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Tako je to ovde

    Sad ozbiljno. Buducnost i Zvezda su i dalje najveci favoriti za ABA titulu. Videcemo sta ce KC Rivers da donese. Ja iskreno ne znam sta da zelim. Ne mogu da se odlucim da li su nam vece sanse da idemo odmah na Zvezdu u plejofu ili (ako dodjemo) u finalu. Rekao bih da nam manji broj utakmica vise odgovara. S druge strane, mislim i da Buducnost ima vece sanse protiv Zvezde na manji broj utakmica, tj. u polufinalu. Svakako nas ceka uzbudljiva zavrsinica. Moje misljenje je da su favoriti ovim redosledom: Zvezda, Buducnost, Partizan, Cedevita.
    Bas tesko da mozemo da dobijemo i Buducnost i Zvezdu ako imaju prednost domaceg terena. Tako da nam je najveca sansa ako igramo sa Cedevitom u polufinalu, oni mi deluju lakse za uzeti brejk. Npr ako Zvezda izgubi u polufinalu, ko onda ima u finalu prednost domaceg terena? Oni koji su bili bolje plasirani ili oni koji su izbacili Zvezdu?

    Sve u svemu, ovaj sad derbi je po meni presudan, bas tesko da mozemo nesto sa cetvrtog mesta
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Čemu tolike prepirke oko kupa Nebitno takmičenje koje se ostavlja ekipama kojima je to vrhunac sezone. Svi velikani poput Reala, Zvezde, Žalgirisa, Cibone, Olympiacosa, Milana, Bayerna, Maccabia, tankirali su i spremaju se za najbitniji period.

      Comment


      • Ni Covicu nije bitno, ali zna se zasto radi ovo sto radi.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Bas tesko da mozemo da dobijemo i Buducnost i Zvezdu ako imaju prednost domaceg terena. Tako da nam je najveca sansa ako igramo sa Cedevitom u polufinalu, oni mi deluju lakse za uzeti brejk. Npr ako Zvezda izgubi u polufinalu, ko onda ima u finalu prednost domaceg terena? Oni koji su bili bolje plasirani ili oni koji su izbacili Zvezdu?

          Sve u svemu, ovaj sad derbi je po meni presudan, bas tesko da mozemo nesto sa cetvrtog mesta
          Ne znam, taj Repesa je meni najveca prednost bilo kog protivnika Buducnosti, a i ekipa im lici na divlju, ako ih stane sut, pogube se zesce. Iako im je ekipa po imenima jaca od svih ostalih, timski izgledaju dosta lose, Dziletova ekipa od prosle godine bi dobila ovu sada.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Kompletna Zvijezda je apsolutni favorit tu nema price. Partizan je u kupu pobijedio na cisti splet okolnosti u situaciji kada su nekompletni sastavi.

            Comment


            • Da bismo bili ozbiljnija pretnja po trofej, Partizanu fali neki suter koji ce izmisljati poene kad krene lose, kao Zvezda sto je drzala prikljucak trojkama preko ruke, sva sreca da Stratos nije proradio.
              Verovatnoca da ce Pejdz proraditi u plejofu je mala.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Budućnost je dovela all star centra turskog prvenstva, prvi favoriti i biće veliko iznenađenje ako ne osvoje. Ivanović im treći plej, mi nemamo ni drugog. Čestitke Ivanu, Stefanu i ostalim navijačima Budućnosti na odbranjenoj tituli.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kako god Buducnost ove sezone nece osvojiti Aba ligu,i ne bi bilo pravedno da je osvoji poslije svih sranja sto su napravili ove godine.
                    U gostima smo bijedni,pateticni i treba nas zgaziti u polufinalu da se opametimo za buduca vremena.
                    Evo sad vidjeh Notov komentar,ne znam sta da kazem,hvala ti Noto veliki si covjek
                    Last edited by E1_PG; 19-02-19, 12:15.

                    Comment


                    • Jedino sto je dobro kod nas ove sezone je sto se djeca slikaju sa bivsim nba sampionom i ostalim crnjama.

                      Comment


                      • Trebalo je Dzileta da ispostujete Ivane, sutnete one koji su busili. Repesa je.........pa....Repesa i toga treba najvise da se plasite
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • To sa sranjima nije vezano samo za Budućnost.
                          Ništa manje sranja nisu pravili ni ostali učesnici plejofa.

                          Najbitnija je da sve prođe u fer i sportskoj atmosferi i da što manje pišemo o sudijama.

                          Sreća pa u regionu imamo najbolje evropske sudije koje redovno sude najjače utakmice EL i završnice OI, SP i EP.

                          Tu pre svih mislim na gospodina Javora i gospodina Radovića.

                          Comment


                          • Samo da ode zli Dulo, da prestane zla krv u srpskoj kosarci
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              treba nas zgaziti u polufinalu.
                              Nista se ti ne sekiraj. Setaces ti, Partizanov avatar... opet.

                              Comment


                              • Drzim te za rec...za,ovo oko sudjenja
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X