Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde sto ste na kraj srca, eo jedna "politicki" podobna [emoji16]



    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Beograd, ne brukaj se vise molim te, cim si ti napisao Zvezda malim slovom diskreditovao si se, tako da si svr samo ne neutralan.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Nece imati strpljenja ni za vas: toliko "biracko telo" se ne ostavlja nekontrolisano - uvek ce se pojaviti novi "Mesija"


        Koliko je dobio Covic za prebijanje novinara, zloupotrebu funkcije gradonacelnika Beograda, zloupotrebu funkcije Koordinatora za KiM, osumnjicenog za jednog od organizatora i saucesnika u ubistvu dr. Zorana Djindjica?
        Kad vec merimio: "ciji je dripac jaci"
        Kronose pricao sam o stvarima sa terena ne politicke, o situaciji da predsdnik kluba prebija sudije zbog neke odluke tamo.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Beograd, ne brukaj se vise molim te, cim si ti napisao Zvezda malim slovom diskreditovao si se, tako da si svr samo ne neutralan.
          Pa to sto si ti nepoismen ne znaci da si upravu.
          Evo ti copy/paste sa zvanicne prezentacije tvoga kluba Obraćanje javnosti predsednika Crvene zvezde malim slovima i tamo i sta cemo sad?

          Comment


          • Po pravopisu srpskog jezika pravilno je Crvena zvezda.
            Nepravilno Crvena Zvezda.

            Comment


            • Samo da dodam kad ste kod lingvistike, da si napisao Crvena zvezda, pravilno...samo Zvezda se pise velikim slovom kao skraceno ime kluba...mada je smesno da se raspravljate oko tih stvari...cisto radi istine.
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Kako ga je Walter aka Balkanski špijun otkrio. "Tako da si sve, samo ne ne neutralan!"
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Pa sta si ti mislio...da si samo ti agent? Radi nasa kontraobavestajna sluzba punom parom
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Btw prisetih se pa da pomenem da ostane zabeleženo zbog onih koji slabije pamte i brzo zaboravljaju, ko nam je to izostao sa dodela medalja i pehara KRK 2013-e godine i ko je tada bio trener te ekipe?
                    Khm, khm...

                    Setili ste se?
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Pa to sto si ti nepoismen ne znaci da si upravu.
                        Evo ti copy/paste sa zvanicne prezentacije tvoga kluba Obraćanje javnosti predsednika Crvene zvezde malim slovima i tamo i sta cemo sad?
                        Samo sto se ti pravis lud napisao si direktor zvezde a ne Crvenr zvezde, direktor Zvezde je pravilno. Ali ok, provaljen si. Evo ti copy paste
                        Kao sto ti 1001 put rekoh zvezdan je tada bio dirktor zvezde a ne OFK Beograda, a ti i dalje misli sta hoces... ocigledno je da si veoma tvrdoglava osoba i da imas neodoljivu potrebu da uvek budes upravu, cak i kad ti 1000 ljudi tvrdi suprotno.

                        Mnogi igraci su igrali kod nas, Sekularac, Rajko Mitic, Ilija Petkovic, Slobodan Santrac, Djordje Serpak, Sasa Curcic, Mitar Mrkela, uske Vuicicevic i tako dalje i tako dalje.
                        Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 19-02-19, 09:04.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Eeee ovo je ta situacija, hvala Kupere [emoji16], jos samo kad bi neko izbacio njihov sledeci napad [emoji16]

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Nema nigde online snimka, ljudi vraćaju na tv i snimanju telefonom ili koriste neke od highlights.

                            Uglavnom, prosečna košarkaška utakmica ima preko 20ak grešaka, ove za trofej imaju i više, a kako vidimo većina je bila na štetu Partizana.

                            Pa se niko ne buni.

                            Bottomline je da su oni igrali loše i samo zahvaljujući ludim šutevima bili u igri do samog kraja. Da druge strane mi smo odigrali dobru odbranu, loše u napadu, ali kada je bilo najpotrebnije proradila je osovina Renfro Lendejl i rešila meč.

                            Meni je npr zanimljivo to što je jedan trener odustao od unutrašnje igre već posle 5 minuta, a drugi insistirao do samog kraja iako su centri popili 2 banane u ranoj fazi i kasnije pogubili dosta lopti prilikom pasa (bekovi) ili pozicioniranja.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Kako ga je Walter aka Balkanski špijun otkrio. "Tako da si sve, samo ne ne neutralan!"
                              Jel ja sad treba da se povecuem iz sluzbe?
                              Provalio covek da navijam za partizan (malim slovima).

                              Kriv, ipak je valter Krcunova skola.

                              Comment


                              • Evidentan prekršaj Cirbesa ali i dodatni flop da bi naglasio jačinu prekršaja ipak je to daleko benignije od faula u napadu ili flopa (Renfro-Filip) kod rezultata mislim 72:71...ne treba imati dvostruke aršine. Pobedili ste, osvojili trofej...niko vam ga ne može oduzeti ali što bi rekao Vojislav Rajačić Požarevac Što jes' jes'...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X