Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uz KCR dolaze i Kuz i Teo.
    To je još 1,2 miliona na ovih 6,8 što ukupno predstavlja apsolutni rekord ABA, koji je i ranije držala Zvezda u sezoni 16/17.

    Osam miliona za godinu dana.

    JE BO TE

    Comment


    • Šta je KCR trolino?

      Comment


      • Za Kuza znam, rek`o mi jedan čo`ek, ali i Teo?
        Uh, bre Kupere, al ćeš da ubereš muštuluk...

        Comment


        • Rekao Vesić skidaj ukrase, sve pare moju Zvezdu

          Comment


          • Daj da se osvoji ovo, da se useremo u život Kuperu, kako će mi biti drago da dodju Kuzma i Teo uhh

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Šta je KCR trolino?
              KC Rivers neinformisani
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Samo bez nervoze...ako nije bilo nervoze kada je trebalo da se placa obestecenje Pecarskom od 100.000€ i tada nije bila napacena drzava, ako nije bilo nervoze kada se placa obestecenje od 100.000 za Sanija i tada nije bila napacena drzava
                Ali eto odjednom postade napacena drzava kada treba da se dovede prvi igrac u KKCZ od pocetka sezone. Neverovatno stvarno, da cutis cele sezone o napacenoj drzavi a sad skaces.

                Stvarno ce tih 80-90.000€ sveukupno za KC, da resi sve probleme u drzavi.

                Samo opusteno ovo je ionako relaksirana tema tako da red sale, red ozbiljnosti.
                Ali evo sad ozbiljno i pitanje i za jedne i za druge: Kako je moguce da niko od navijaca KKP ne pomene cele sezone: "Ali ljudi mi od ove napacene drzave uzesmo 200.000€ da samo dovedemo 2 igraca koja nam cak nece ni grejati klupu?!?! Pa cemu to razbacivanje parama?!?!" Ugledajte se na navijace KKCZ. Oni probise glavu sa Filipom i Keseljom koji ponekad cak i ubodu po neku trojcicu. Kukaju kao da nema sutra, kao da daju pare iz svog novcanika.
                Zasto navijacima KKCZ smeta bacanje para na Keselja a navijacima KKP ne smeta bacanje para na Sanija?
                Da li su to navijaci jednog kluba navikli na domacinsko poslovanje a drugog ne? Ili je nesto drugo u pitanju?
                Cutim jer smarate neopisivo mnogo. Svi koji znaju moj opus na ovom forumu, znaju i misljenje o dva uprljana BG kluba. Jedan volim, drugi ne...ali isti su.
                Moja poenta je da prestanete da zagadjujete forum.
                Necu se vise odglasavati o nekosarkaskim stvarima.

                Comment


                • Nista Teo i Kuzmic ne vrede dok ne pocnemo da potpisujemo igrace na po 3-4godine. I daj najskupljeg trenera i strucni stab. Sta jedan daj 5 komada. Pogledajte kako to iskusno rade komsije sad kad imaju novca. Mozemo i mi kao i oni lepo dovedemo 40-50 igraca u sezoni, strateski ih rasporedimo u prvom, drugom i trecem timu. Deo igraca strateski na tribine da izgleda kao da ima vise gledalaca. Igrace potpisujemo iskljucivo na 3 godine.
                  Aj nek nam je sa srecom sad kad imamo para da se ponasamo isto tako bahato. Da zakucamo tih 20 registracija u ABA po sezoni. Da i mi malo vidimo kako je to

                  Ne prihvatam ni Tea ni Kuzmica ni KC ako ne potpisu na bar 3 godine. Pare nisu problem dace Vesic. On je nadaleko poznat kao filantrop. Daje drugima pare od kad zna za sebe.
                  Teo i Kuzmic iskljucivo kao druge opcije na svojim pozicijama. Pa nismo mi rehabilitacioni centar pa da dovodimo ove igrace sto ne odigraju ni jednu utakmicu po 15 meseci
                  Prve opcije tek da se dovedu sa istekom roka. Da niko ne sazna ko su ti igraci dok ne bude kasno. Vesic daje pare tako da pare nisu problem.

                  Comment


                  • Napadaju Ljubu, jebote

                    Ljubo, bezi iz ove teme, ne treba ti ovo.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • As the agency of Blagota Sekulic we urge the president of @KKBuducnostVOLI to stop embarrassing his organization and his fans doing late night calls to gentleman type players trying to do sneaky business with the agency he prefers. One known for acting unethically. Disgusting.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Rossonero i Lord Aleksoni po 5 dana zbog vredjanja ostalih forumasa.
                        Prekomerno ili konstantno licno vredjanje - 5-30 dana
                        Primeri: lakse uvrede tipa budala ili glup se u zaru diskusije tolerisu do odredjene granice (u live temama ali povlaci negativne poene) dok teze uvrede rezultiraju banom bez prethodnog upozorenja.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Cutim jer smarate neopisivo mnogo. Svi koji znaju moj opus na ovom forumu, znaju i misljenje o dva uprljana BG kluba. Jedan volim, drugi ne
                          Ovo nikad ne bi provalio da mi nisi rekao

                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Moja poenta je da prestanete da zagadjujete forum.
                          Ovo vazi samo za crveno-belo zagadjivanje ili i za crno-belo? Znam da pratis KKP temu i nesto ne vidim da ti smeta ono djubrenje teme od strane botova sa B92

                          Comment


                          • Comment


                            • Ne mesajte politiku i Partizan, ok navijacemo za tim koji drzava i politicati plate, ali ne mesajte nas, ok naravno prihvatamo igrace i trofeje koje Ostoja dovede ali mi smo opozicija.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Ovo nikad ne bi provalio da mi nisi rekao



                                Ovo vazi samo za crveno-belo zagadjivanje ili i za crno-belo? Znam da pratis KKP temu i nesto ne vidim da ti smeta ono djubrenje teme od strane botova sa B92
                                Zar ne rekoh da su obe strane iste i da na obe strane ima trolova koji samo potpiruju vatru ovde...
                                Evo ljudi su toliko besni i isprovocirani i jbg banovani...
                                Steta je.

                                Skontajte da ovo nije Partizan vs Zvezda forum i da ima ljudi koji nisu zadojeni mrznjom izmedju ova dva kluba i ne zele da citaju smece. Opet ponavljam, ako vec moram, smece iz oba tabora.
                                Last edited by Ljuba90; 12-02-19, 15:26.

                                Comment

                                Working...
                                X