Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • А и вама циганима никако удовољит. Вичу Човке дај појачање, стиже човјек, сад ни то не ваља. Таман да џуниора има ко поентерски да испрати. [emoji16]

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Veceras duel dva tima u koje je najvise ulozeno, pa zato mnogi smatraju ovo za najavu finala, Partizan po kladionicama favorit.

      Comment


      • @IvanPG Pametno zboriš. Mi da igramo EL, vi nama prodate Ivanovića i svi srećni i zadovoljni. [emoji4]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Cita li neko temu Buducnosti.?
          Kakvi izlivi emocija, ljubavi, podrske, saosecanja. Predivno

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Prosle godine u ovo vreme sam se kladio sa dvojicom ortaka u po 500 ojra da ce te biti u finalu i da ce te, ako se sastanete sa Zvezdom - pobediti.
            Bemliga, imate nesto sampionsko u sebi.
            Da li su platili? Da, placenicka banda..boga mi ako se ne stave u sluzbu tima, ispacete i u polufinalu ma sa kim se nasli..Zalosno je ovo danas bilo i ispod svakog nivoa kosarke kao kolektivnog sporta...

            Mozete svakog dobiti ali isvakog izgubiti, kako igrate na strani, ne znam dal mozete dva puta okrenuti domaci teren, jako tesko..ako se nesto ne promeni..Po meni vamje spas povratak ovog malog ivanovica a da izbacite Cotya...Ne znam, lik je nepotreban malo..ili ovo drugo krilo..previse je to meni privatnika..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Cita li neko temu Buducnosti.?
              Kakvi izlivi emocija, ljubavi, podrske, saosecanja. Predivno

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              hahahaha stvarno predivno.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Da li su platili? Da, placenicka banda..boga mi ako se ne stave u sluzbu tima, ispacete i u polufinalu ma sa kim se nasli..Zalosno je ovo danas bilo i ispod svakog nivoa kosarke kao kolektivnog sporta...

                Mozete svakog dobiti ali isvakog izgubiti, kako igrate na strani, ne znam dal mozete dva puta okrenuti domaci teren, jako tesko..ako se nesto ne promeni..Po meni vamje spas povratak ovog malog ivanovica a da izbacite Cotya...Ne znam, lik je nepotreban malo..ili ovo drugo krilo..previse je to meni privatnika..
                Gde nadje jedinog igraca koji igra za tim? Sta ce ti Bell pored Sehovica, Gordic koji je veceras igrao fenomenalno, ali za Partizan, ovakav Earl?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Da li su platili? Da, placenicka banda..boga mi ako se ne stave u sluzbu tima, ispacete i u polufinalu ma sa kim se nasli..Zalosno je ovo danas bilo i ispod svakog nivoa kosarke kao kolektivnog sporta...

                  Mozete svakog dobiti ali isvakog izgubiti, kako igrate na strani, ne znam dal mozete dva puta okrenuti domaci teren, jako tesko..ako se nesto ne promeni..Po meni vamje spas povratak ovog malog ivanovica a da izbacite Cotya...Ne znam, lik je nepotreban malo..ili ovo drugo krilo..previse je to meni privatnika..
                  Lili su suze i platili i kleli Alimpija.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by blond View Post
                    Gde nadje jedinog igraca koji igra za tim? Sta ce ti Bell pored Sehovica, Gordic koji je veceras igrao fenomenalno, ali za Partizan, ovakav Earl?
                    Nikada mi se nije svidjao da budem iskren pa mozda zato...sve zna da radi ali nista bas kvalitetno..i to mu je problem..mogao je malo smrsati za pocetak..spor je do bola..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Važi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nikada mi se nije svidjao da budem iskren pa mozda zato...sve zna da radi ali nista bas kvalitetno..i to mu je problem..mogao je malo smrsati za pocetak..spor je do bola..
                        Bell je crni Rumenilo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ko vam je kriv kada vam svi smetaju, pa niko nece da se druzi s vama?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nikada mi se nije svidjao da budem iskren pa mozda zato...sve zna da radi ali nista bas kvalitetno..i to mu je problem..mogao je malo smrsati za pocetak..spor je do bola..
                            Nije on igrac za Real, naravno, samo je zlata vredan u ekipi u kojoj bukvalno svi ostali samo pripaljuju trojke iz teskih pozicija. Pisao sam i ranije, obice se Repesi i Bokanu ovo gomilanje igraca i visak opcija u napadu, zato su dobili Earla koji nece da pravi blokove i izgubili su Sehovica koji je dragocen igrac + je Gordic igrac vise za protivnika.

                            Nije kosarka zbir pojedinacnih kvaliteta igraca, to su u PG trebali da znaju odavno.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by blond View Post
                              Nije on igrac za Real, naravno, samo je zlata vredan u ekipi u kojoj bukvalno svi ostali samo pripaljuju trojke iz teskih pozicija. Pisao sam i ranije, obice se Repesi i Bokanu ovo gomilanje igraca i visak opcija u napadu, zato su dobili Earla koji nece da pravi blokove i izgubili su Sehovica koji je dragocen igrac + je Gordic igrac vise za protivnika.

                              Nije kosarka zbir pojedinacnih kvaliteta igraca, to su u PG trebali da znaju odavno.
                              Nije ni skupljanje staraca + sin neki recept za uspeh.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Nije ni skupljanje staraca + sin neki recept za uspeh.
                                Hoćemo u moderatorsku funkciju?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X