Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A ja bih te pitala sta imas protiv zena

    Nego povodom ove situacije kod komsija i fotkanja sa nepozeljnim osobama, oglasavo li se Tegeltija nesto?
    Cuti, a?
    Evo

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      A ja bih te pitala sta imas protiv zena

      Nego povodom ove situacije kod komsija i fotkanja sa nepozeljnim osobama, oglasavo li se Tegeltija nesto?
      Cuti, a?
      Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Evo

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Kako ne, postavio je Laza...
      Progasio je Tegi SNS Kadinjaču...i opet sami protiv svih a i protiv sebe...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Hvala obojici.

        Hehe
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Podrzavao sam Tegija u nekim stavovima, ali prvi je kenjkao po svima, sjecam se koliko je samo slika izbacao Bokana i Covica i navodnim sponzorstvom CzV, tu su bili tekstovi i tekstovi. A sad muk i brise komentare ljudima i spinuje nekakvim glupostima. Za objektivnost je potrebno primiti i kritiku na svoj racun, on to ocigledno ne moze ponekad da prihvati. Pa je pricao nedje u emisijama kako zeli samo kosarkom da se bavi, ne rekla kazala pricama. Nek se odluci oce li samo da prenosi rezultate i statistiku ili ce i carsijske price, ako zeli carsijske price, nek javno prica i o problemima u KK Partizan.

          Comment


          • Duplo golo.

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              Podrzavao sam Tegija u nekim stavovima, ali prvi je kenjkao po svima, sjecam se koliko je samo slika izbacao Bokana i Covica i navodnim sponzorstvom CzV, tu su bili tekstovi i tekstovi. A sad muk i brise komentare ljudima i spinuje nekakvim glupostima. Za objektivnost je potrebno primiti i kritiku na svoj racun, on to ocigledno ne moze ponekad da prihvati. Pa je pricao nedje u emisijama kako zeli samo kosarkom da se bavi, ne rekla kazala pricama. Nek se odluci oce li samo da prenosi rezultate i statistiku ili ce i carsijske price, ako zeli carsijske price, nek javno prica i o problemima u KK Partizan.

              Izvini Stefane ali nije on kriv , što vas ima koji ga doživljavate kao novinara .Ipak je do vas. On je uvek bio portparol kkp i ništa više ...i da , uvek se radi o parama . Kad ih ima , nekako otupi kritika

              Comment


              • Tegeltija je obican potparol, to se zna vec odavno, pricao je protiv ove vlasti i Covica a sad su ok i brani se Ostoja, zato sto ima rezultata i para, ako bi Ostoja usao sad u Zvezdu bio bi proglazen najgorim na svetu od strane tog laznog novinara. Partizan nikad i slovima nikad nije bio u dubiozi kao Zvezda najgori rezultat im je peto mesto u Aba ligi a i tad kupe mesto u Evrokupu. Ali dobro i ovo ce proci.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Podrzavao sam Tegija u nekim stavovima, ali prvi je kenjkao po svima, sjecam se koliko je samo slika izbacao Bokana i Covica i navodnim sponzorstvom CzV, tu su bili tekstovi i tekstovi. A sad muk i brise komentare ljudima i spinuje nekakvim glupostima. Za objektivnost je potrebno primiti i kritiku na svoj racun, on to ocigledno ne moze ponekad da prihvati. Pa je pricao nedje u emisijama kako zeli samo kosarkom da se bavi, ne rekla kazala pricama. Nek se odluci oce li samo da prenosi rezultate i statistiku ili ce i carsijske price, ako zeli carsijske price, nek javno prica i o problemima u KK Partizan.
                  One sezone kada se mogao videti Milo u loži, siguran sam (iako nemam dokaze) da je Bokan bio jedan od "finansijera" kluba...nekako u to vreme je išla (ili malo pre toga) ona saga sa vodom sa Durmitora kao sponzorima (DIVA).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • tegeltija nije bas sam svoj. Aparthejd od vreme slobe je taj covek prosao..Od svoje emisije i putovanja na sva takmicenja do dana danasnjeg..Ova vlast je toliko losa da je udomila sve njegove strucne konsultante i njega u bljuc..Koji je pod komandom psihoticnog...Evo tu je i u partizanu, ne smeta nikom dobri ostoja koji je uneo 5m evra svojih ocigledno...Daj da i ja budem pod tim aparthejdom..PLus sto se svadja sa svima i misli da sve zna i govori ljudima pa i meni sta vise da sam covicev bot...dotle to ide...Covek patoloski mrzi covica i ovu, po njemu novu Zvezdu...Sve ih je psiho kupio, njega, grbu i onog nesretnika iz mog grada,tj NS-a...za saku evrica..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • E, da ga jebem ko Tegetliju, Pantica i Andjusa dozivljava kao ozbiljne novinare.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Danas snimih Juniora:
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          E, da ga jebem ko Tegetliju, Pantica i Andjusa dozivljava kao ozbiljne novinare.
                          Pantic je ako nista bio ozbiljan novinar..ovi drugi su sa neku ustanovu da se zatvore i baci kljuc......Oni su u fazonu

                          Greska, pomislih na Milojka... mislili ste na onog ludaka u FKP
                          Last edited by LosmiSK; 04-02-19, 14:19.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Duplo golo.

                            Ova slika dovoljno govori o karekteru ove spodobe.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Danas snimih Juniora:
                              Malko smršao?

                              Comment


                              • Nije on meni tragican, pratim ja njega i dalje, ima informacije iz prve ruke, prati ovo sto mene interesuje, solidni izvjestaji sa utakmica. Kad bi odlucio samo da li zeli da se bavi glibom ili ne, bio bi sasvim ok.

                                Comment

                                Working...
                                X