Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Pa evo covek u 1 sat nocu pise saopstenja i opravdanja. Mora gazda da se obrodovolji inace bice frke.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Pomoze li mu u to gluvo doba?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Pomoze li mu u to gluvo doba?
      Voli vladar svoje ljude, klubove. Sve ce oprosteno biti ali da se ne ponovi.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        A gde su tvoji komentari na tribini? Vasi, hajde nebitno.

        Jel to, vodjeni tvojom logikom, znaci da si i sam licemer?
        Ja sam bio na tribinama kad ste 12 godina pumpani na sve moguce nacine , uz ono cuveno Osvojice i Zvezda nesto za pet, sest godina, kad smo orotiv Zadra izborioi opstanak u Aba ligi i kad smo u Kls u da, citaj Kls u bili peti ej peti i ostali bez Aba lige, Partizan na taj nivo nikad nije dosao, kad su nam glavni igraci bili Luka Drca i Vujadin Subotic, tad ste nas dobijali 41 razlike uz zelju samo da se ponizimo, uz Dodika i Tadica na tribinama, e kad na taj nivo dodjete a nas trener kaze ma dobar je Partizan osvojice nesto za koju godinu mozes da me zoves licemerom. Zvezda ove sezone dobija ponivo manje u kosarci trener pocetnik i pet igraca pokuoljeno iz Fmp a, one sezone kad je dosao Covic i sezone nakon Laktasa je Zvezda dobila vise to je tacno sve drugo su bajke, Zvezda za milionskim transferima u zadnje 3 sezone do februara ne moze da dovede pojacanje vi registrujete 19 igraca , placate momka da bleji u Americi jesu to cinjenice?

        Comment


        • Kao sto su cinjenice da vamCovic i pare sa Kosova nisu smetale dok je bio samo covek iz predgradja, nakon sto he usao U Zvezdu i gle cuda nakon vise od decenije se neko drznuo da uzme titulu odmah je postao persina non grata, i to je licemerno .

          Comment


          • Ako si vec toliko dugo na tribini, onda sigurno znas odnos tvog gazde prema prema klubu koji je nekad postojao i za koji si navijao. Sigurno znas koliko je vama naplacivao karte u Zelezniku, koliko ste "ratovali" a cuo si i čija je ustvari pesmica o gazdinoj ženi. Ako ne znaš, tu sam da te sve podsetim.

            A sad dolazis ovde i pricas kako je gazda poslednji stub osbrane od velikog gazde, spasilac vaš. Nisi licemer, slaba je to rec.

            edit: bonus podsecanje, dok ste se vi "raspadali" trener vam je bio Svetislav Pešić kome Trinkijeri mora i dalje da persira koliko mu nije ni blizu. Igrao vam je Igor Rakočević npr a sad meni ovde prodaješ bajke o Radetu Zagorcu i Renfrou.

            edit 2: ovde ću se iskljuciti iz ove glupe rasprave, necemo se mi HVALA BOGU sloziti, jer ocigledno ne zelis da procitas sta JA mislim nego mi lepis ustaljena misljenja koja su vladala na deponiji odakle si izronio na ovaj forum.
            Last edited by mark !t zer0; 03-02-19, 15:03.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Comment


              • Jesam. Ja sam uvek bio da se ravnopravno deli. Iskreno, te pobede mi ne predstavljaju neko zadovoljstvo. Sramota je čak bolja reč da opiše kako sam se tada osećao. Ali, razumem da se vecina navijaca Partizana tada ponasala nekorektno. Jbg, ja mogu da pricam samo u svoje ime, a ti vodiš neke druge ratove.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kako misliš ravnomerno? Zvezda ima neuporedivo više navijača, samim tim više poreskih obveznika koji finansiraju ovu državu. Kad već pare moraju da se odvajaju iz državne kase, neka proporcija bi morala da se napravi.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Ako si vec toliko dugo na tribini, onda sigurno znas odnos tvog gazde prema prema klubu koji je nekad postojao i za koji si navijao. Sigurno znas koliko je vama naplacivao karte u Zelezniku, koliko ste "ratovali" a cuo si i čija je ustvari pesmica o gazdinoj ženi. Ako ne znaš, tu sam da te sve podsetim.

                    A sad dolazis ovde i pricas kako je gazda poslednji stub osbrane od velikog gazde, spasilac vaš. Nisi licemer, slaba je to rec.

                    edit: bonus podsecanje, dok ste se vi "raspadali" trener vam je bio Svetislav Pešić kome Trinkijeri mora i dalje da persira koliko mu nije ni blizu. Igrao vam je Igor Rakočević npr a sad meni ovde prodaješ bajke o Radetu Zagorcu i Renfrou.

                    edit 2: ovde ću se iskljuciti iz ove glupe rasprave, necemo se mi HVALA BOGU sloziti, jer ocigledno ne zelis da procitas sta JA mislim nego mi lepis ustaljena misljenja koja su vladala na deponiji odakle si izronio na ovaj forum.
                    Edit (br koji god hoćeš): Ali mi ni tada kao ni sada nismo imali gepekovanje u repertoaru niti ponoćne pozive...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Kako misliš ravnomerno? Zvezda ima neuporedivo više navijača, samim tim više poreskih obveznika koji finansiraju ovu državu. Kad već pare moraju da se odvajaju iz državne kase, neka proporcija bi morala da se napravi.
                      Onda nek se propocijalno uradi i po sistemu uspeha. Ako već tako hoćete.
                      Takvim razmišljanjem nikako ne mogu KK i VK u istu ravan sa vama. Ako gledamo po proporciji uspeha.

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Kako misliš ravnomerno? Zvezda ima neuporedivo više navijača, samim tim više poreskih obveznika koji finansiraju ovu državu. Kad već pare moraju da se odvajaju iz državne kase, neka proporcija bi morala da se napravi.
                        Partizan ima više bogatih navijača koji plaćaju veci porez pa ti to dodje na isto. Otkada znam za sebe je tako.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by la haine View Post
                          Kako misliš ravnomerno? Zvezda ima neuporedivo više navijača, samim tim više poreskih obveznika koji finansiraju ovu državu. Kad već pare moraju da se odvajaju iz državne kase, neka proporcija bi morala da se napravi.
                          Kako dodjoste do toga da prodajete klub Covicu za sicu, kad imate toliko vernih kosarkaskih navijaca, tj poreskih obveznika?
                          JBT, fudbalska i kosarkaska publika i navijaci nisu isto.
                          Last edited by kronostime; 03-02-19, 18:21.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Radjena je analiza, Zvezda uglavnom pravi najvecu razliku u platezno najslabijoj kategoriji i medju zenama.
                            Last edited by mark !t zer0; 03-02-19, 18:22.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Radjena je analiza, Zvezda uglavnom pravi najvecu razliku u platezno najslabijoj kategoriji i medju zenama.
                              [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
                              Post godine a tek je pocetak Febryara

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Radjena je analiza, Zvezda uglavnom pravi najvecu razliku u platezno najslabijoj kategoriji i medju zenama.
                                Nazva li nas to sakupljacima sekundarnih sirovina tj sirotinjom, ociju ti?!

                                Comment

                                Working...
                                X