Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Na kakvu se onda rezoluciju stalno Vucic poziva i zasto nas stalno uslovljavaju priznanjem drzave Kosovo ako je to sve vec odradjeno Kumanovskim sporazumom?
    Ja se slazem da je kriminal,korupcija glavni problem Srbije,saradnja mafije i vlasti ali u isto vreme ti isti ljudi rade na izdaji nacionalnih interesa.Ja stvarno ocekujem da kad Vucic potpise to sto traze od nas krene pogrom ono malo Srba s Kosova a onda i pritisak za ukidanje republike Srpske,trazenje da se preda i Raska oblast,itd.
    1. Republika Srpska je predmet Dejtonskog sporazuma, a ne Kumanovskog , i to nije isti par opanaka niti su modaliteti isti.
    2. Sa Kosova, a i iz Srbije ce se, ako se stvari ne promene kvalitativno bolje sto pre, iseliti sve ono sto se moze podvesti pod inteligencija.
    Ostace samo mitovi i kosti predaka na grobljima koje niko ne posecuje, a tada vise nece biti bitno = ko je kriv i na cijoj je strani pravda.
    Koga ce boleti uvo za ovu saku jada na ovim prostorima?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Zanimljiv citat:
      „Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da im ga damo? Ako je njihovo, zašto nam ga otimaju? A ako već mogu da ga otmu, zašto se toliko ustručavaju?“
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Zanimljiv citat:
        „Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da im ga damo? Ako je njihovo, zašto nam ga otimaju? A ako već mogu da ga otmu, zašto se toliko ustručavaju?“
        Komso, je l` mislis da ce za 2-3 generacije od nas ikoga boleti stojko sta mi mislimo i serendamo?
        Guracemo ljubicicu odozdo, a nece imati ko da je ubere.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Mislm da na sportskom PDFu nije mesto za ovu temu pa makar bilo pomračenje (toliko ne mogu da doživim).
          Ja imam svoj stav po tom pitanju ali ne želim na ovom PDFu o tome, možemo o odnosima navijača, o DVu, o Čoviću...možemo o kađi pehara ali bat, preteraste sa politikom.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Mislm da na sportskom PDFu nije mesto za ovu temu pa makar bilo pomračenje (toliko ne mogu da doživim).
            Ja imam svoj stav po tom pitanju ali ne želim na ovom PDFu o tome, možemo o odnosima navijača, o DVu, o Čoviću...možemo o kađi pehara ali bat, preteraste sa politikom.
            Eh, a nije preterivanje sa Ostojom, Covicem, Bokanom, bankomatima....?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Apropo ove nadasve besmislene rasprave citirao bih gospodina Pusica...
              Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kada plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kada pređe 1.000, onda je top-tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kada se popne na više od 3.000 onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi".
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ovde u Srbiji onda jedino mogu o vremenskoj prognozi da pricaju politicari i kriminalci,jer te plate od 1000,3000 evra necemo videti ni za 3000 godina,samo korupcija ovde moze da cveta i kriminal.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Apropo ove nadasve besmislene rasprave citirao bih gospodina Pusica...
                  Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kada plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kada pređe 1.000, onda je top-tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kada se popne na više od 3.000 onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi".
                  Ima ljudi i od 1000, 3000€ i više koji su politički osvešćeni, nemanje materijalnih problema ne znači odsustvo empatije.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ima ljudi i od 1000, 3000€ i više koji su politički osvešćeni, nemanje materijalnih problema ne znači odsustvo empatije.
                    Ali su procenti na nivou statisticke greske...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Iznenadio bi se koliko ih ima, samo nemaju prostora da budu vidljivi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Ali su procenti na nivou statisticke greske...
                        Dnevnica bota 5 ojra x 30 dana...
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • .

                          Comment


                          • Pa vidi se da je pomračenje uma dotičnog twiteraša, gospodin Radonjić je sebe svrstao u besmrtne trenere KK Crvena Zvezda.
                            Svi bedni pokušaji su samo bedni, kao i tvoj post.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Da docekamo to polufinale sa partizanima pa da vidimo gde ce biti momak onda...KOristicu njihovu rec, bice recikliranja...To da otaljamo posle sta bude...Da ih vratimo u realnost, posto ih je Miso pogurao u neki mastovit svet )) Da se ne zaboravi da Dulo vokalno navija za CZ..to mi je davno jos rekao...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Prvi sledeci koji bude delio dijagnozu dobice odmor.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X