Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Da ti spojim trolovanje sa 3 teme.
    Sta je ovde trolovanje ? Kelates bio najbolji asistent EL prosle godine a lik prica da nikoga nije razigrao ..TO SE KOSI SA ZDRAVIM RAZUMOM DRUZE ?
    i onda treba neko da ga shvati ozbiljno ...
    a Coopera koji provocira svakim postom nema potreba ni da komentarisem niti objasnjavam ...
    sto rece Dekart imas dvostruke arsine Kronose ....tako da me i od tebe ne cude ovakve stvari ....neka ti je na cast ...

    Comment


    • Alo Delija, ako je on najbolji strelac sa 35% suta iz igre i 40% bacanja i to sa 12ppg, koga je onda razigrao..Juce magicnih 69 poena
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Alo Delija, ako je on najbolji strelac sa 35% suta iz igre i 40% bacanja i to sa 12ppg, koga je onda razigrao..Juce magicnih 69 poena
        Procitaj prvo to sto napises ...pa nakon toga pritisnes u donjem desnom uglu "postaviti odgovor"...

        Comment


        • Mi ovde govorimo o Kalatesu koji je osvojio Eurocup ,osvojio EL ,4 puta osvojio prvenstvo Grcke ,tri kupa Grcke,bio u idealnom timu EL,bio najkorisniji igrac EC...Evropsko srebro sa Grcima ....i jhos po nesto tipa iskustvo u Nba......nemoj se sramotiti ,moze da se kritikuje ali ova pljuvacina bez pokrica i van svake pameti nije dobrodosla ovde ....

          Comment


          • Pisemo o Kalatesu iz ove sezone, nema potrebe da pises istoriju znamo je svi...Iskljucivo se prica o trenutnim igrama Kalatesa koje su kriminalne kao i celog tima PAO...evo i ovaj iz NBA sad ne valja.. :,-(
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Kalates je prethodnu sezonu odigrao na vrhunskom nivou ali zato sezonu pre toga je bio igrač za sprdnju (u napadu, odbranu je uvek dobro peglao), sećam se te sezone su mu sve ekipe ostavljale prostor na šutu za tri poena koje ovaj završavao kao kvalitetan ciglar i repertoar mu se sastojao od ulaza, ipak i pored te sezone Kalates jeste vrhunski plej.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Kalates je prethodnu sezonu odigrao na vrhunskom nivou ali zato sezonu pre toga je bio igrač za sprdnju (u napadu, odbranu je uvek dobro peglao), sećam se te sezone su mu sve ekipe ostavljale prostor na šutu za tri poena koje ovaj završavao kao kvalitetan ciglar i repertoar mu se sastojao od ulaza, ipak i pored te sezone Kalates jeste vrhunski plej.
                vrhunski nego sta ...nema tu spora

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Kalates je prethodnu sezonu odigrao na vrhunskom nivou ali zato sezonu pre toga je bio igrač za sprdnju (u napadu, odbranu je uvek dobro peglao), sećam se te sezone su mu sve ekipe ostavljale prostor na šutu za tri poena koje ovaj završavao kao kvalitetan ciglar i repertoar mu se sastojao od ulaza, ipak i pored te sezone Kalates jeste vrhunski plej.
                  Ovolika diskusija, niko od vas da pomene Noris Cola koji je za klasu bolji od svih nabrojanih.

                  Comment


                  • ODLICAN JE NORIS!!!

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      ODLICAN JE NORIS!!!
                      Iskljuci Caps Lock - nema potrebe da vices.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Overlord View Post
                        Ovolika diskusija, niko od vas da pomene Noris Cola koji je za klasu bolji od svih nabrojanih.
                        Da budem iskren, nešto se i nije proslavio u ponosu Izraela zatim je bio u Italiji i evo nekih 4/5 utakmica za Budućnost nisu baš neko merilo. Brz prvi korak, dobar ulaz i šut sa poludistance i jako prljav igrač (pamtim kako je laktom zatego namerno, ako se dobro sećam Dobrića). Da sačekamo kraj sezone pa da donesemo sud o njegovim kvalitetima u evro okvirima.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Samo da kazem da je sramota da ovaj clan SNS i preletac onako nesto izjavi, a sve je bilo u redu kada je sudjen onakav faul za Mornar. Jedino sto je dobro je sto KKP sa njim na celu ionako nece igrati EL, pa moze da se sramoti putem medija dokle god hoce.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by blond View Post
                            Samo da kazem da je sramota da ovaj clan SNS i preletac onako nesto izjavi, a sve je bilo u redu kada je sudjen onakav faul za Mornar. Jedino sto je dobro je sto KKP sa njim na celu ionako nece igrati EL, pa moze da se sramoti putem medija dokle god hoce.
                            O čem se radi?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Partizan je u subotu posle produžetka trijumfovao na gostovanju u Zadru (92:97) i tako se revanširao za oktobarski poraz u Beogradskoj areni.

                              Sportski cilj na gostovanju u Dalmaciji je ispunjen, ali u redovima crno-belih su nekim stvarima i nezadovoljni.

                              Tim povodom se putem svog Twitter naloga oglasio predsednik kluba Ostoja Mijailović.

                              "Velike čestitke stručnom štabu i momcima, nije lako izdržati trenutke kakvi su bili večeras, po više osnova. U četvrtak je Skupština ABA lige, tamo je mesto da pričamo o poštovanju i dostojanstvu", poručio je on.

                              Nije teško pretpostaviti da Mijailović "cilja" na uvredljivo skandiranje dela publike, odnosno vređanje crno-belih na nacionalnoj osnovi, kao i na pojedine odluke sudija, pre svih "prvog među jednakima" Damira Javora.

                              Slovenački sudija doneo je u subotu više odluka na štetu Partizana, a najupečatljivija su bila dva poništena poena Aleksa Renfroa zbog navodnog "prestupa" pri izvođenju slobodnih bacanja.

                              Uprava crno-belih na čelu sa Mijailovićem, obezbedila je ekipi čarter let do Zadra, kako bi se odmah posle meča vratili u Beograd i što bolje se oporavili za gostovanje Monaku, u okviru 4. kola Top 16 faze Evrokupa.

                              Meč u Francuskoj igra se u utorak od 19 časova.
                              http://mondo.rs/a1160524/Sport/Kosar...-ABA-lige.html
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Pošto sam odgledao zadnju četvrtinu i produžetak, tvrdim da je Renfro napravio prestup kod izvođenja slobodnog u 4/4 (prvo bacanje) to su i Kole i Edin komentarisali i objasnili, kome nije jasno neka prouči ravila.
                                Ugred, hvala za pojašnjenje.
                                Dozvoliću sebi malo skretanje ovom slikom ispred Hrama:
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X