Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što mi izbrisaste post, hoću i ja da se šalim ko kolega?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Šarac
      Najplaceniji igrac Fmpa je Apic a on ima duplo manji ugovor od najslabije placenog igraca KKCZ.
      Navescu primer da je Nebojsa Krstic bivsi reprezentativac napustio FMP i otisao da igra za KKNoviPazar.
      Ojo i Bolden su igrali za 48.000 $ pa onda mozes da uporedis sa kvalitetom igraca koji sada igraju u FMP da li dobacuju do tog budzeta koji si napisao.
      KKCz ucestvuje u finansiranju FMPa sa oko 400 k eur, nekada i manje ali ne i vise.
      Kampovi nisu trosak nego prihod kluba jer na tim kampovima deca placaju ucesce na njima a ne da nas klub placa deci da provode tri meseca na kampovima.
      U okviru Fmpa u Zelezniku se nalazi medicinski blok gde se trenutno lece ovi nasi igraci, a u okviru Basketlanda treniraju sve sekcije od pionirske do juniorske, kao i zenske selekcije. Naravno i prvi tim koristi raspolozive sale kada je Pionir zauzet a omoguceno je svim igracima da mogu koristiti sale za svoje individualni rad 24/7.

      Ziveli.
      Jbg Sarac ja izbrisah post jer je bio vise sala nego realno razmisljanje. Uhvatio si da ga kvotujes. Vazda imali sto se mene tice.

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Who is the fuckin' Nebojša Krstić? Ona vođina botina, Tadićev bivši dečko? Ja se sećam jednog perspektivnog krila Nemanje Krstića, koji je kod Dude bio reprezentativac, a sada prop'o kao niko.

        Sorry, on je Nemanja, kod Dude igrao.

        Comment


        • Naš Gavrilović je otišao u Borac da zaradi neki novac.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Naš Gavrilović je otišao u Borac da zaradi neki novac.
            Podrzavam odluku, s obzirom na primanja i minutazu koju je imao u proteklim godinama, red je da i malo druge poreske obveznike optereti svojom platom a ne samo gradjane Beograda. Ima Cacak jaku privredu, sliva se PDV u kasu Cacka, neka se malo i oni otvore pa neka ga plate posteno za minute na terenu jer je kod vas imao nesrecu da je toliko igraca doslo i otislo da treneri nisu mogli da ni da ga zapamte osim blagajnika gde je svakog prvog dolazio po krvavo zaradjeni novac sedeci na klupi ili pored Tegija.

            Puno srece za momka, drag mi je jer je uticao da nas veliki talenat na poziciji 4 predje kod Vas , pa da vam se sto pre vrati kakav je i red da se pozeli igracu kada ode u drugi klub.

            Comment


            • Još samo Sanija i Novicu negde da udome.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Novicu čim digne pehar na kraju sezone

                Comment


                • Ko igra tj ko ne igra u Valensiji? AKo imas neki info izbaci..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ako mene pitas, ne znam, jos je rano, tek se utorak putuje u Valensiju.

                    Inace je avion rasprodat, tj nema vise mesta u avionu. Svi aranzmani su prodati za Valensiju.

                    Comment


                    • Da ponovim budzete Budzeti- Buducnost 5,8 miliona, Partizan 4,1 milion, Cedevita 3,7 miliona, Zvezda 2,8 miliona, Olimpija 2miliona, Igokea 1,9 miliona, Mornar 1,7 miliona.

                      Comment


                      • Partizan nije izborio evrokup, imao je pare i to da platinonu divlju kartu, mislite da je to zaboravljeno ili slike Zvezdonih momaka koji spavaju po aerodromu u evroligi dok Ostojin tim putuju carterom, gde su povici Vucicu pederu?pa da sad ima rezultata zasto bi vikali, a predsednik Partizana kum vodji.

                        Comment


                        • Kosarka je ove sezone data Partizanu, jedino ih Buducnost zeza ali imaju prostora za jos jednog igraca 20 -ti, videcemo, 14 januar Zvezda i dalje jedini tik bez ikakve promene, doduse vozac klupskog busa je presao u Beogradsku Lastu.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Novicu čim digne pehar na kraju sezone
                              Jedino kao Simon, da otme od najvernijih i da ga digne
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Jedino kao Simon, da otme od najvernijih i da ga digne

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X