Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Kad ti je crnogorac bio trener i to najbolji u istoriji nije smetalo?
    Nije, niti ce mi bilo koji crnogorac na nasoj klupi i u nasem rosteru smetati.
    Smeta mi kada dobije mod neko ko javno kaze kako je kuper super lik, kul tip, profesionalni troler.
    Profesionalni troler ne moze biti banovan, amater moze.
    Napravise ljudi cirkus od jednog SK foruma, ali polako, odlazice ljudi vremenom...

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Stvarno si neverovatan.
      Evo Stratos ima 500.000

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Bog istine.
      Sve sto Vas zanima, pitajte i dobicete sendvic pride...

      Comment


      • Nama je rezervni plej FILIP COVIC
        Partizanu Nikolic reprezentativac Slovenije, Buducnosti Gordic, Cedeviti Pulen
        Nama beka igra Beron za koga 85% ljudi nikada nije culo. Igrao u jednom od najgorih timova Turske. Rezerva Beronu je Dobric
        Na cetvorci Faje za koga niko cuo niije sa enormnih 120.000 evra godisnje i Borisa sa 150.000
        Odzo, Ristic bez ozbiljnije sezone u seniorskoj kosarci.
        Cirbes koga DR nije hteo
        Davidovac, Radanov, Nenadic
        Jedina dva placenija igraca su Lazic sa 320.000 i Regland sa 300.000
        Perperoglu je ispod njih.
        Ali ni to nije bitno.
        Uhvatili se svi za Reglanda i platu.
        A da uporedimo karijeru njega i Renfroa. Klubove de su igrali???? Plus li obestecenje za Reglanda nismo placali.
        Nije da Zvezda nema novca. Ali price kako Stratos kosta ne znam koliko, Baron itd su smehotresni


        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Pa Lazi sam vise puta rekao da ne trci pred rudu i covek barata netacnim podacima cak i za nivo fake insajdera po netu i twiteru i tu nema neke velike filozofije da mi uleces u recenice..oprzio si sam sebe vise puta...bukvalno ti rec nema nikakvu tezinu na forumu...kada ste ti i drug sarac izleteli sa istim infom, to ono znaci dosta toga...Jedino sto imas tog coveka na avataru pa sam mekog srca za sve promasaje koje si iznosio na forumu tokom godina..

          E sad, verujte u sta hocete, moja tvrdnja da nema razlike izmedju sns glasaca i i veceg dela navijaca CZ je poprilicno tacna..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Nama je rezervni plej FILIP COVIC
            Partizanu Nikolic reprezentativac Slovenije, Buducnosti Gordic, Cedeviti Pulen
            Nama beka igra Beron za koga 85% ljudi nikada nije culo. Igrao u jednom od najgorih timova Turske. Rezerva Beronu je Dobric
            Na cetvorci Faje za koga niko cuo niije sa enormnih 120.000 evra godisnje i Borisa sa 150.000
            Odzo, Ristic bez ozbiljnije sezone u seniorskoj kosarci.
            Cirbes koga DR nije hteo
            Davidovac, Radanov, Nenadic
            Jedina dva placenija igraca su Lazic sa 320.000 i Regland sa 300.000
            Perperoglu je ispod njih.
            Ali ni to nije bitno.
            Uhvatili se svi za Reglanda i platu.
            A da uporedimo karijeru njega i Renfroa. Klubove de su igrali???? Plus li obestecenje za Reglanda nismo placali.
            Nije da Zvezda nema novca. Ali price kako Stratos kosta ne znam koliko, Baron itd su smehotresni


            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Ovo sto si napisao dodaje mojoj konstataciji da si trac forumas i nista vise..E sad jos napisi da je Aleksej skuplji od Barona..Taj Aleksej je igrao tamo za przenice i dosao iz drugog tima,bolje ne pisi nesto sto ne znas..sada jos ispada jedan Filip Covic..pa zar mislis da je on tu zato sot nema para...Realno si tezak trol, ne mogu da zamislim da jedan covek misli da je Lazic najskuplji igrac tima ...Da se ne ljetusi ali tekst ti je ono...nivo Informera..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Nama je rezervni plej FILIP COVIC
              Partizanu Nikolic reprezentativac Slovenije, Buducnosti Gordic, Cedeviti Pulen
              Nama beka igra Beron za koga 85% ljudi nikada nije culo. Igrao u jednom od najgorih timova Turske. Rezerva Beronu je Dobric
              Na cetvorci Faje za koga niko cuo niije sa enormnih 120.000 evra godisnje i Borisa sa 150.000
              Odzo, Ristic bez ozbiljnije sezone u seniorskoj kosarci.
              Cirbes koga DR nije hteo
              Davidovac, Radanov, Nenadic
              Jedina dva placenija igraca su Lazic sa 320.000 i Regland sa 300.000
              Perperoglu je ispod njih.
              Ali ni to nije bitno.
              Uhvatili se svi za Reglanda i platu.
              A da uporedimo karijeru njega i Renfroa. Klubove de su igrali???? Plus li obestecenje za Reglanda nismo placali.
              Nije da Zvezda nema novca. Ali price kako Stratos kosta ne znam koliko, Baron itd su smehotresni


              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Ma čovek je u očajanju što ne ide onako u KKCZ kako je zamislio po principu "što im gore meni bolje" pa više ni ne zna šta da piše pa udara ne zna ni on gde.A navija za sve od Gran Kanarije do Vladivostoka osim za Zvezdu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ovo sto si napisao dodaje mojoj konstataciji da si trac forumas i nista vise..E sad jos napisi da je Aleksej skuplji od Barona..Taj Aleksej je igrao tamo za przenice i dosao iz drugog tima,bolje ne pisi nesto sto ne znas..sada jos ispada jedan Filip Covic..pa zar mislis da je on tu zato sot nema para...Realno si tezak trol, ne mogu da zamislim da jedan covek misli da je Lazic najskuplji igrac tima ...Da se ne ljetusi ali tekst ti je ono...nivo Informera..
                  Tvoje pisanje potvrdjuju konstataciju veceg dela foruma da si najbolji poznavalac kosarkaskih prilika u Evropi i duze.
                  I ja nasao da se raspravljam sa covekom koji prati trecu kosarkasku ligu Finske i zivi od kosarke.
                  Ja od kosarke ne zivim kao ti. Nastavi da to radis pokazao si se u svom poslu i to potvrdjujes pisanjima na forumu.
                  I forum bez tebe nije isti. Bar se imamo cemu nasmejati.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Boze, koji kompleksas pise na ovom forumu, ajoj...
                    Ja sve znam, vi ste sns botovi, pojma nemate... Mukica...

                    Comment


                    • Pa cekaj da nadjem tvoje postove o transferima ili kosarci gledano..Evo ga Stefan, FC je nepotreban, to su jedni od boljih a promasio si ih mali milion..reputacija ti je na nivou Sase Radulovica u politici..To sto sam ja protiv covica i ovakvih spinova koji stvaraju zlu krv..to je drugi kraj opanaka..i sto samo tako ''vrsni ppoznavalac'' kosarke da znam ko je bio Baron a ko Faye...samo blamirate navijace KKCZ o znanju o kosarci...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Brate, ti blamiraš ljude koji su se opismenili još u osnovnoj školi pa ti niko ništa ne kaže. Samo ti nastavi da guslaš svoje.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Brate, ti blamiraš ljude koji su se opismenili još u osnovnoj školi pa ti niko ništa ne kaže. Samo ti nastavi da guslaš svoje.
                          Na tvoju zalost i takav sam iznad tebe u svemu x10. To znas i sam i jedina ti je pobeda da trolujes po forumu i izbacujesljude i proganjas kao mmajstora, ovog lazu sto ti je sad na strani i ponizavas ostale koji ne navijaju za klub koji ti navijas.

                          Sedi za komp i ''guslaj'' tvoje 24x i placi nad svojom sudbinom..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pa cekaj da nadjem tvoje postove o transferima ili kosarci gledano..Evo ga Stefan, FC je nepotreban, to su jedni od boljih a promasio si ih mali milion..reputacija ti je na nivou Sase Radulovica u politici..To sto sam ja protiv covica i ovakvih spinova koji stvaraju zlu krv..to je drugi kraj opanaka..i sto samo tako ''vrsni ppoznavalac'' kosarke da znam ko je bio Baron a ko Faye...samo blamirate navijace KKCZ o znanju o kosarci...
                            Ma jebo moju reputaciju. Ja samo volim kosarku, obicni sam navijac Zvezde i nista vise od toga. Bavim se sasvim drugim poslom.
                            Ti treba da cuvas reputaciju jer od kosarke zivis. Za sada ti odlicno ide. Samo nastavi

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment



                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Šteta što tu tvoju veličinu ne prepoznaje niko osim tebe. Ali polako, vreme radi za tebe.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X