Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    To mu je, Pero, prvi izbor u životu, ovo ostalo je došlo kasnije i bolje je ne spominjati jer je to još jedan dokaz nesposobnosti saveza.
    Naš savez brine samo o sebi.Ima dovoljno love za ekipicu i toe.
    A Dončić je Srbin koliko i JAnša!

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Između Srbije i Slovenije izabrao Sloveniju.
      Ili je izmedju Srbije i Slovenije, Slovenija izabrala njega. Ja ne znam, samo kažem. Ne bih ja dečka krivio što igra za Sloveniju, igra i Dragić a njemu su mislim oba roditelja srpskog porekla.

      Nego, Dončić stvarno odličan. Pričao mi je deda o Draženu i gledao sam tog košarkaškog Mocarta na klipovima, ali mislim da Dončić može više čak i od toga.

      Ljudi ne možeš birati šta si etnički, ali možeš pripadati bilo kojoj naciji u političkom smislu. Koliko znam njemu je majka iz Slovenije, ne znam što bi više bio Srbin nego Slovenac.
      Last edited by Cassius Clay; 12-01-19, 14:25.

      Comment


      • Originally posted by Пера Ложач View Post
        i u bibliji bi našao zamerku
        Naravno:

        1. Podrzavanje incesta - kceri Jovove-
        2. Podrzavanje preljube - prica o Ishmaelu
        3. Podrzavanje netolerancije - pokolj svih koji su se klanjali zlatnom teletu

        samo kratki primer.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Koga pa boli penis za to za koju se repku opredelio Luka. Poenta je da dečko prelazi igricu.

          Comment


          • Rođen je i Prijović u Švajcarskoj pa se opredelio za Srbiju. Takvog talenta da smo imali verovatno bi došli do bar jednog zlata, mada bi se kod nas u reprezentaciji i teg pokvario. Mada, njegova slobodna volja za koga će da nastupa. Za koga će da navija, e to odlučuje srce.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dragić je čestitao pravoslavni Božić na twitteru i zamerili su mu jako Slovenci ali ne zbog toga već zato što je to uradio - na ćirilici.

              Otac ti Srbin majka Slovenija, rodjen si u Sloveniji, živiš u Sloveniji, ne vidim šta je tu toliko strašno.

              Da li se on više oseća u privatnoj sferi kao jedno ili kao drugo, to možemo da nagadjamo, a znamo samo da navija za Crvenu Zvezdu.

              Nekada je i to dovoljno.
              Last edited by Cassius Clay; 12-01-19, 14:28.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Rođen je i Prijović u Švajcarskoj pa se opredelio za Srbiju. Takvog talenta da smo imali verovatno bi došli do bar jednog zlata, mada bi se kod nas u reprezentaciji i teg pokvario. Mada, njegova slobodna volja za koga će da nastupa. Za koga će da navija, e to odlučuje srce.
                Rodjen je i Saciri u Gnjilanu, pa se opredelio za Svajcarsku.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Mirotić je po meni više nejasan nego Dončić. Ali njegovo pravo.

                  Igraš za Španiju u koju si otišao sa 14 godina, znači celo detinjstvo si bio u Podgorici/Titogradu. Kako se tome niko ne čudi a čudi se Dončiću?

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Mirotić je po meni više nejasan nego Dončić. Ali njegovo pravo.

                    Igraš za Španiju u koju si otišao sa 14 godina, znači celo detinjstvo si bio u Podgorici/Titogradu. Kako se tome niko ne čudi a čudi se Dončiću?
                    Meni su ok i jedan i drugi. To su njihove odluke i ne mozemo ulaziti u njihovu glavu. Sta bi smo mi uradili da smo na njihovom mjestu tesko je reci iz ove perspektive. Uvijek ce se naci neko ko nije zadovoljan njihovim izborom.

                    Comment


                    • Evo i ja nasao jedan twit

                      ''Postali smo govna onog momenta kada smo krenuli da podrzavamo kriminalce i lica sa optuznica zarad nekog sportskog uspeha u zemlji gde zadnjih 20g prvak onaj koji je omiljeniji psiohpatama na vlasti..''
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ko je ove godine omiljen psihopati na vlasti?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Psiho je poznat kao veliki navijac partizana, Ostoja jos nije avanzovao da ide u JP kod Sarape ili da drzi monolog po Pinku itd...) Mi da smo napravili takav tim, mislim da bi svi ovde plakali....da Mega nije to sto jeste, ne bi videli ni PO..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Mi smo napravili četvrti tim po jačini, što se tiče imena i rejtinga igrača.
                            Zašto on izgleda kao da je dve klase jači od svih ostalih pitati Čovića i Tomića.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa nije to nepsobnost KSS, covek je cak i rodjen u SLO kao i otac mu...Slo mu je sve dala, neko je Mirotic a neko Doncic..Meni skroz posteno sto igra za Sloveniju..Momak je dobar, ljudina je, nije iskvaren...Meni je drago kao da je Srbin..
                              Otac mu je valjda rođen u Kralevu?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Mirotić je po meni više nejasan nego Dončić. Ali njegovo pravo.

                                Igraš za Španiju u koju si otišao sa 14 godina, znači celo detinjstvo si bio u Podgorici/Titogradu. Kako se tome niko ne čudi a čudi se Dončiću?
                                Sportski motivi, EU pasoš...ima logike jer reprezentacija CG u nizu (iako ima dobre pojedince) nema dobre rezultate.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X