Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Jbg, gledao se, pre toga i Jordan kako plese po terenu, i Lari Ptica, i Akim Olajuvon, i Manute Bol, i jos gomila drugih - i to je bilo, za tadasnje priilike - MAGIJA NA TERENU.
    Vremena se menjaju.
    Patrik Juing...

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Koliko su oni Kingsi prirasli za srca većini Srbije to je bilo nerealno. Pratio se svaki pokret Adelmanove čete.
      Na trgovima se organizovala gledanja velikih finala koje su igrali.
      Teško će neka ekipa iz sveta pomutiti slavu čuvenih Kingsa.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Auuu ustajanje u 3 ujutru. Cuveni mecevi. Kad se setim Vebera, Kristija, Pedje, Vlade i ekipe.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Meni kad neko spomene Sijetl odma povežem sa kišom koja tamo ispada tokom cele godine.
        Šalim se [emoji1]
        Svi se sećamo velikog Šona Kempa i Geri Pejtona.
        Tamo je, ako se ne varam, i Vlada Radmanović počeo NBA odiseju.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Jeste on igrao tamo kao i Pedja Drobnjak, mozda jos neko https://www.youtube.com/watch?v=RRlG3uRqNYE bilo je igraca dobrih Lewis,Rej Alen, Durant posle itd..Mislim da je Sem Perkins u 90tim bio jedan od retkih ako ne i jedini centar koji je sutirao trojke...

        80tih se bas ne secam, bilo bi previse..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sećam se Kingsa pre Bibija sa ludim Džejmsom Vilijamsom, ako nisam pogrešio, gađao trice iz punog sprinta sa 10 metara.
          Najpozitivnija momčad u istoriji sporta. Sprdali se gde su stigli.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Jeste on igrao tamo kao i Pedja Drobnjak, mozda jos neko https://www.youtube.com/watch?v=RRlG3uRqNYE bilo je igraca dobrih Lewis,Rej Alen, Durant posle itd..Mislim da je Sem Perkins u 90tim bio jedan od retkih ako ne i jedini centar koji je sutirao trojke...

            80tih se bas ne secam, bilo bi previse..
            Tada se podrazumevalo šta centar radi, koji mu je primarni zadatak.
            Poštar, Hakim, Juing, Kemp, Admiral...Svi bili majstori svoga zanata, da razgrnu pod košem i poentiraju sa takvom lakocom da je bilo milina gledati.
            Poprilično svi imali laku ruku za poludistancu. Pogotovo do savršenstva to radio Karl Meloun. Bio nepogrešiv kada mu krene.
            Danas centri više gledaju liniju za tri poena nego što idu na skok.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Tada se podrazumevalo šta centar radi, koji mu je primarni zadatak.
              Poštar, Hakim, Juing, Kemp, Admiral...Svi bili majstori svoga zanata, da razgrnu pod košem i poentiraju sa takvom lakocom da je bilo milina gledati.
              Poprilično svi imali laku ruku za poludistancu. Pogotovo do savršenstva to radio Karl Meloun. Bio nepogrešiv kada mu krene.
              Danas centri više gledaju liniju za tri poena nego što idu na skok.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Sve receno, centar je sluzio necemu,danas nicemu..docice vreme kad budu igrali 5 bekova protiv 5 bekova..) ne bi me ni to cudilo itd...Zli Zo takodje..bilo je bas dobrih centara 90tih..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sve receno, centar je sluzio necemu,danas nicemu..docice vreme kad budu igrali 5 bekova protiv 5 bekova..) ne bi me ni to cudilo itd...Zli Zo takodje..bilo je bas dobrih centara 90tih..
                Alonzo Morninga bilo dovoljno pogledati i sve ti bi jasno. Mogu zamisliti kada taj udari tu trava ne niče.
                Tim više kakva klapa centara bila aktuelna koliko je naš Vlade bio ustvari cenjen. Treba naći svoje sunce pored takvih aždaja.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Cikago sam volio zbog Kukoca. Sakramento zna se. Son Kemp i Soniksi. Uf jebote. Pratili smo kosarku bez prenosa, bez yutjuba, bez hajlajtsa...kakva je to strast bila. Sad bi svi mladi odustali od toga. Kupim neke novine sto su izlazile , kosarkaske, zaboravio sam kako su se zvale, mozda Kosarka, i citam sto se desavalo. Mjesecno izdanje , cini mi se.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Cikago sam volio zbog Kukoca. Sakramento zna se. Son Kemp i Soniksi. Uf jebote. Pratili smo kosarku bez prenosa, bez yutjuba, bez hajlajtsa...kakva je to strast bila. Sad bi svi mladi odustali od toga. Kupim neke novine sto su izlazile , kosarkaske, zaboravio sam kako su se zvale, mozda Kosarka, i citam sto se desavalo. Mjesecno izdanje , cini mi se.
                    Časopis Košarka. Ko se ne seća tih izdanja. Nisam mog'o dočekati da izađe na kiosk.
                    Bilo pregršt statističkih kolona, tabela...
                    Ijaoooo vratio sam se u mladost.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Sećam se Kingsa pre Bibija sa ludim Džejmsom Vilijamsom, ako nisam pogrešio, gađao trice iz punog sprinta sa 10 metara.
                      Najpozitivnija momčad u istoriji sporta. Sprdali se gde su stigli.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Bela cokolada i dodavanje laktom iza ledja. Bio je daleko bolji plej od Bibija... Mislim da i dalje igra kosarku u polu-amaterskoj konkurenciji

                      Comment


                      • Bobi bi bio ubica 90tih. A mislim da bi Pedja danas igrao možda i zapaženiju ulogu jer bi mogao da igra na 4. Zamislite Pedju na 4 u GSW

                        On i Kari po 10 trojki, a Klej i Durent sa pola gasa.

                        Neko je spomenuo, mislim da najviše NBA danas koči hajp i neki vid diskriminacije evropskih igrača bar u početku.

                        Evo Dončić je imao više clutch momenata nego LeBron prvih par sezona, da ne kažem karijeru, jer nisam ga gledao non stop. Mali me podseća na Brajanta po karakteru.

                        Jokić izuva, Nurkić izuva.

                        Posle ABA liga slaba Zubac se npr nije video u ABA koliko se sećam, a sada igra u Lejkersima.



                        Dajte Edinu da prenosi, čuješ ga i gledao bi bilo koji meč. Dobri su i Srdjan i Darko, ali ovaj čovek je fanatik za NBA pogotovo. Milina je ovo čuti.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Bela cokolada i dodavanje laktom iza ledja. Bio je daleko bolji plej od Bibija... Mislim da i dalje igra kosarku u polu-amaterskoj konkurenciji
                          Ne mogu se setiti gde je posle Sakramenta završio.
                          Valjda su ga trejdovali a gde, jbš ga.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Najtužniji momenat je ovaj sa klipa. Da su tada Kingsi dobili uveren sam da bi došli i do prstena

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by madafaka73 View Post
                              Čovek je rekao dve stvari i obe su tačne.
                              Prvo, nije im trebao ni Repeša, ni Cole da bi dobili raspalu Darušafaku poen razlike kod kuće. Mogli su to i sa Džiletom i ekipom iz prvog dela sezone.
                              Drugo, verovatno bi se prosečan gledalac, koji ne prati puno evropsku košarku, iskreno zapitao da li ovaj meč igraju dve EL ili pak dve EC/FIBA LŠ ekipe.
                              Не смеш да напишеш ништа на топику ако се не свиди Кроносу???
                              Све што било ко напише а није навијач тима са тог топика, је тролер.
                              Дај бре више олади мало и пусти људе да причају и пишу.Имаш Твоје љубимце који тролују за кликове.Избацио сам их, из кореШпонденције, али ти и они даље тражите од нас, да те љубимо у дупе.
                              претерујеш.
                              Да ли циљано?
                              Last edited by Пера Ложач; 12-01-19, 10:58.

                              Comment


                              • Bobi aka Jao Ming bio je tu i Bredli itd...od tih nenormalno visokih itd... Stiv Nesh i Bela Cokolada...danas takvih PG nema, vec robot napravi 25as..cista fizika na silu sve izgleda, a on, pa ono je bila lepota kosarke..Najblizi tome je danas Jokic, sto je zalosno posto je centar...Sekil bi danas u prajmu imao tipa 35 15 5 bez problema..Tako nesto skoro ce imati i Kapela, koji bi tada igrao u Varezeu najdalje itd..

                                Videh kos Kola, nerealno sta covek pogodi, jeste alav za medalju ali realno govoreci, privilegija ga je gledati, posebno na domacem terenu podgoricana itd..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X