Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by blond View Post
    Dok je Partizan bio prvi, to je bilo kada, 2013.? Pa o tome i pisem, covece! Ti se jos hvalis sa time da 5-6 godina ovaj PDF zvrji prazan. Inace, da, ove moje reci gore napisane odnose se i na tebe, ne pises na ovom PDF skoro pa uopste, nemoj da dajes svoje misljenje o necemu sto te ne interesuje. Ni ja ne upadam na teme i PDFove gde nemam skoro nijedan post da bih svuda istakao svoje cenjeno mislenje i drugima preporucivao kakvu ce politiku oko postova da vode.
    Dobro evo neću više pisati i davati mišljenja piši ti. Ja ne pišem od kada sam prestao da pratim, a kada pogledam prokomentarišem.

    A ovde pišem zato što ne moram da gledam košarku da bih znao da li Nebojša Čović voli sebe ili je Nebojša Čović heroj KKCZ.

    Comment


    • Ne mozes odredjivati gde ce ko da pise na forumu zato sto pravila vaze za sve forumase. Oko sadrzaja diskusije: gde nema diskusije, tu nema ni misljenja. Zbog toga ovde ima mesta i za tebe, i za Coopera, i a dekkarda, i za Valtera.... i za sve koji zele da iznesu svoje misljenje.
      Naravno, sovinizam i prostakluk ce se uvek kaznjavati najstroze i tu je uloga moderatora da to sprece.
      Tvoje je da pises, ako zelis, ako ne zelis, ne moras, i to je takodje tvoje pravo, ali nemoj ti da odredjujes kako ce i sta ce ko da pise i da non-stop proganjas i prijavljujes sve cije ti se pisanje ne svidja. Imas IGNORE opciju, a imas i druge forume - ako bas toliko nisi zadovoljan.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Pisi Urose slobodno, sta god ti je drago ti slobodno raspali.
        Ja ako budem uspeo da ostavim neki svoj pecat ovde to ce biti da svi pisu i da se osecaju slobodno na ovom forumu.
        Mnogi ljudi vole ovo mesto i dosta vremena provode ovde, tako da je jedino sto ja mogu da uradim je da se ovde osecaju lepo i prijatno.
        Ja ako uspem da uticem na ostale moderatore, kazne nece biti dugotrajne cak ni kad se zanesete i preterate, iz prostog razloga sto smo svi dugo ovde i znamo se. Tako da, ako se ja budem pitao, moderacije se ne bojte.
        Ko voli da troluje neka troluje, na odgovarajucoj temi dabome.
        Raspalite, pisite i uzivajte.

        Comment


        • Sad tek videk kronosov post, kao da smo se dogovorili

          Samo bih jos dodao da cemo one koji se osecaju ugrozeno na bilo koji nacin pokusati da zastitimo.
          Nismo se dogovarali nista, ali sam siguran da se Kronos i Stefi slazu

          Comment


          • Naravno. Sluzimo narodu!



            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Dobro evo neću više pisati i davati mišljenja piši ti. Ja ne pišem od kada sam prestao da pratim, a kada pogledam prokomentarišem.
              Nevaspitano bi bilo da bilo ko od nas ode da se registruje na forum i pise o tome kako bi trebalo da izgledaju pravila na tom forumu, ko im je cool, ko im smeta, ko je mrgud, a ko je zabavan. To se prosto ne radi. Takodje, ne radi se ni sledece: ne objavljujes reporte ako si administrator. To je prekrsaj na svakom normalnom forumu.

              A ovde pišem zato što ne moram da gledam košarku da bih znao da li Nebojša Čović voli sebe ili je Nebojša Čović heroj KKCZ.
              Ti kazes da ne pises od 2013. (dominacije Partizana), sto znaci da je taj Nebojsa Covic u cijoj je eri KKCZ ostvario najvece pobede u svojoj istoriji, dobio maltene sve ekipe koje nesto znace u danasnjoj kosarci u Evropi, nekoliko godina osvajao trofeje - i na sve to ti napises da ne znas da te sve to nije interesovalo - nije te interesovalo jer si fudbalski navijac, samo oni imaju te "za mene je to FMP" izgovore. Sto se mene tice, svaki klub u SDCZ koji se takmici na vrhunskom nivou u Evropi zasluzuje da se isprati i da se oda neko priznanje ljudima koji su ucetsvovali u tim uspesima.


              Originally posted by kronostime View Post
              Ne mozes odredjivati gde ce ko da pise na forumu zato sto pravila vaze za sve forumase. Oko sadrzaja diskusije: gde nema diskusije, tu nema ni misljenja. Zbog toga ovde ima mesta i za tebe, i za Coopera, i a dekkarda, i za Valtera.... i za sve koji zele da iznesu svoje misljenje.
              Naravno, sovinizam i prostakluk ce se uvek kaznjavati najstroze i tu je uloga moderatora da to sprece.
              Tvoje je da pises, ako zelis, ako ne zelis, ne moras, i to je takodje tvoje pravo, ali nemoj ti da odredjujes kako ce i sta ce ko da pise i da non-stop proganjas i prijavljujes sve cije ti se pisanje ne svidja. Imas IGNORE opciju, a imas i druge forume - ako bas toliko nisi zadovoljan.
              Objasnio sam zasto mislim da je misljenje Vladana ili Urosa na ovom PDF irelevantno. Oni ne ucestvuju u radu PDF i u sustini ih ne inseresuje ta tematika i ako je vec postojala autonomija kosarke, ne znam zasto bi njihovo misljenje imalo znacaj.

              Za ostalo sam napisao - zabrana misljenja je diktatura, dozvoljavanje svakog misljenja je anarhija. Sto bi rekao Antona, za trolovanje i provociranje postoji tema i ne postoji razlog zasto to ne bi trebalo da vazi i sada i ubuduce.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Ne bih se slozio da je KKCZ za vreme NebojseDrCovica ostvarila svoje najvece uspehe i pobede. Kosarka se igrala i pre dolaska doticnog na celo KK-a. Za to vreme jesmo ostvarili neke od najvecih pobeda, to da.

                Kada sam vec ovde, da dodam , da su skupo placena pojacanja (zli jezici bi rekli milionska) i ubedljivo, van svake konkurencije najskuplji trener na ovim prostorima, ostvarili prvu 'cistu' i ubedljivu pobedu, nad moram priznati, slabasnom i neubedljivom Albom.


                I da, jbt ko je onog Pena proglasio za talenta i forsira ga u reprezentaciji, FC3 je za njega CP3 glavom (celavom) i bradom

                Comment


                • Ma da , steta sto nisu pitali strucnjake iz regiona da im pojasne koliko Pao i Oli daju za plate.
                  Ne znam šta ti ovo znači? Blat , Bili , Printezis , Papanikolau... Pitino , Kalates , Gist ,Lazme , Lengford ...ne treba da budeš "stručnjak" pa da znaš da je to već blizu celokupne cifre

                  Comment


                  • To su sve uglavnom veterani i osim Blata i Kaletesa relativno jeftini igrači.

                    Znaš li koliko Lazme, Kit, Bili... imaju godina?

                    Da ne idemo u ostatak rostera, pa Oliju su Gos i Nikolica starteri.

                    Pitino ionako nije imao kud posle skandala u USA i pauze, tako da nije nerealno da igra ispod cene, još na pola sezone.

                    Sve u svemu, ne postoji bolja lista, neke cifre su zvanične, neke potvrđene iz samih klubova.

                    To vam je što vam je.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Ne znam šta ti ovo znači? Blat , Bili , Printezis , Papanikolau... Pitino , Kalates , Gist ,Lazme , Lengford ...ne treba da budeš "stručnjak" pa da znaš da je to već blizu celokupne cifre
                      To mi znaci da opet MI ulazimo, pristupamo odredjenoj temi na nacin da mi znamo sve. Zasto bi to bilo nemoguce? Imaju 14 registrovanih igraca (na sajtu EL) i trenera, zasto bi to bilo nemoguce da imaju 10M za plate?

                      Comment


                      • Znaš li koliko Lazme, Kit, Bili... imaju godina?
                        U pravu si ...matorci za razliku od dečaka Rudija , Rejesa , Ljulja , Ajona

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          To mi znaci da opet MI ulazimo, pristupamo odredjenoj temi na nacin da mi znamo sve. Zasto bi to bilo nemoguce? Imaju 14 registrovanih igraca (na sajtu EL) i trenera, zasto bi to bilo nemoguce da imaju 10M za plate?
                          Ako tebi nije nelogičan odnos plata Pao i Oli (dva ili čak tri puta manji) nego u Realu ,Barsi , Feneru ,CSKA , onda ništa

                          Comment


                          • Naravno da jesu.

                            Tu je samo Rejes preko 33, a on je 6. visoki kod Reala.

                            Ljulj?! Wtf?!

                            Comment


                            • Bili i Printezis su legende kluba i mogu komotno da traže i dobiju blanko ugovore.
                              Milutinov, Goss, LeDay, Toupane su u najboljim igračkim godinama i sada vrede blizu najviše cene ili čak najviše.
                              Zaključak, ona lista sasvim sigurno nije merodavna, možda je tačna po listi ulaganja ne i po visini.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Zasto bi mi bio nelogican? Cekam tebe da izbacis te cifre. Listu je radio specijalizovani kosarkaski sajt iz Fra , nije je radio Informer, Blic, Vijesti ili neko od domacih amatera?

                                Comment

                                Working...
                                X