Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednom, dvaput svakom moze da izleti. Ali nakon toga tj. od sada kada je vise puta skrenuta paznja, svaku dalju vezu podrzavanja KK Zvezde sa podrskom SNS naprednjacima i Vucicem, ne znam kako drugacije doziveti ako ne kao trolovanje? Svako dalje insistiranje na toj vezi koja odvlaci diskusiju sa sporta na domen politike je namerna, a trolovanje je po definiciji namerno odvlacenje diskusije u pravcu koji nema veze sa temom.

    Comment


    • - Eh ako nam je AV doneo sve one titule za vreme DR onda si se gore popisao po Dejanu nego Terzic na Miloja sa hvalospevima AV za ovu sezonu.
      - Niti su meni dostupni ti ugovori niti imam nameru da se vise sa tobom preganjam oko toga ko za koliko para igra jer ti ugovori ne znace nista kada se lopta podbaci na pocetku utakmice. Naveo sam ti primer Cska vise puta, moze se primeniti i na ABA ligu.

      Ja i dalje ne znam u kom ti realitiju ili ti imaginarijumu ti zivis ako mislis da neko ko je na celu KKCZ ili FKCZ moze da izadje na Tv i da ispljuje drzavu i sve ljude u toj istoj i da u istom klubu doceka vece?
      Drzava iz svoje kase daje xy iznos para, uklopi se u tu cifru ako mozes, ako ti je malo, snadji se na drugi nacin, ali to sto ti zelis a ne znam koliko ljudi je javno izjavilo sa nekim imenom i renomeom u evropskoj kosarci da je kosarka na EL nivou trenutno finansijski neisplativa za bilo koji klub pa kada ces to prihvatiti kao cinjenicu da je tako, i da KKCZ nikada nece imati para kao vodeci evropski klubovi, bila ona u drzavnom, udruzenja gradjana vlasnistvu, ili u privatnom. Naveo sam ti na drugom topicu, izvuci koliko je to para KKCZ ostvarila van drz prihoda i uporedi te prihode sa prihodima ostalih klubova u regionu.

      Dok smo igrali EL, pravilo se nekih 1.5 miliona prihoda od bonusa i ulaznica, koliko su ostali klubovi prihodovali po ovom osnovu pa i dalje opstaju, samo sto ih njih vecina pokriva drzava. Da nije drzave pa nijedan klub ovde ne bih opstao na reg nivou, a evropskim takmicenjima da ne pricamo.

      Realova titula je placena sa 30 miliona troskova koji je pokriven iz FK kluba, ko bi po tebi trebao ovaj minus da pokrije u Srbiji da bi KKCZ osvojila titulu El?

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Jednom, dvaput svakom moze da izleti. Ali nakon toga tj. od sada kada je vise puta skrenuta paznja, svaku dalju vezu podrzavanja KK Zvezde sa podrskom SNS naprednjacima i Vucicem, ne znam kako drugacije doziveti ako ne kao trolovanje? Svako dalje insistiranje na toj vezi koja odvlaci diskusiju sa sporta na domen politike je namerna, a trolovanje je po definiciji namerno odvlacenje diskusije u pravcu koji nema veze sa temom.
        Stalkujes non stop. Vidis koja je ovo teama i zato sam i prebacio komunikaciju ovde. Ti mmajstore imas ozbiljan problem sa mnom. Ides i uhodis me po apsolutno svim temama. Get a life and deal with it. Svi me napadaju, ima neko da mi da podrsku?

        Dejo je uzeo titulu Dulu i to je dovoljno..ve ostalo je prasina.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Stalkujes non stop. Vidis koja je ovo teama i zato sam i prebacio komunikaciju ovde. Ti mmajstore imas ozbiljan problem sa mnom. Ides i uhodis me po apsolutno svim temama. Get a life and deal with it. Svi me napadaju, ima neko da mi da podrsku?

          Dejo je uzeo titulu Dulu i to je dovoljno..ve ostalo je prasina.

          Ajde se dogovorimo oko ovoga jel Dejo uzeo na terenu ili AV podrskom starog udbasa van terena kao sto si napisao u svom prvom postu da su sve titule uzete pod Covicem iskljuciva zasluga AV.
          Onda se ljutis kada te ljudi optuze da nisi navijac Zvezde i da mnogo koristis termine komsija.Svesno ili nesvesno to nam ti reci. Ne mozes DR odvojiti od kluba i ljudi koji su mu omogucili sve to ili je on takav alhemicar bio da je bio sam protiv svih kao kolega mu sa suprotne strane.

          Comment


          • Malo vam je trula ta prica o 25% ljudi za jednu stranku. Najvise ljudi ikada izaslo na izbore u ovom veku je 2007. ili 2008. na predsednickim izborima, oko 4,4 miliona glasaca. To dovoljno govori o realnosti brojke od 6,7 miliona biraca.

            Mislim da je maksimum maksimuma nekih 5,5 miliona i to da se skupi bukvalno svako ko moze da glasa.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Znaci ako Tomic ove sezone uzme titulu, to ce biti njegova titula, ili Coviceva, ili SNS-ova, ili mozda Radonjina na daljinski...sad sam se zbunio
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Stalkujes non stop. Vidis koja je ovo teama i zato sam i prebacio komunikaciju ovde. Ti mmajstore imas ozbiljan problem sa mnom. Ides i uhodis me po apsolutno svim temama.
                Gde si ti video da sam se ja obratio tebi... jel znas ti sta je stalkovanje?

                Comment


                • Bez ovakvih upada i pokusaja humora dje mu nije mjesto.

                  Stefane , tamo je bila diskusija , pa sam tamo nastavio .Nikakva loša namera.

                  Ono sinoć , nije način kako treba da se "rešavaju" utakmice.

                  Ne smem ni da pomislim , kako bi izgledalo da se tako "rešavaju" utakmice PO ...ni na jednu stranu.





                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Opusteno, nije vama bilo upuceno, obrisana je slika kolege @ulicni basketas, a nisam napomenu stavio. Vi mozete da nastavite diskusiju

                    Comment


                    • Skandal bi bio veliki da u plejofu nisu svirali čist faul kao sinoć.

                      Kad se setim kakve su sve gluposti pisale posle finala prošle sezone posle ispravnih odluka, kako bi tek bilo posle grešaka.

                      Comment


                      • @Laza Kacanski - post je obrisan zato sto je isti takav brisan od strane @ulicni basketas.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Skandal bi bio veliki da u plejofu nisu svirali čist faul kao sinoć.

                          Kad se setim kakve su sve gluposti pisale posle finala prošle sezone posle ispravnih odluka, kako bi tek bilo posle grešaka.
                          Znaci, skandal je sto nisu svirali ocigledno povlacenje Lessorta od strane Gordica. Super, pa sto si tolike gluposti napisao posle finala prosle sezone?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ja nisam, inace, neki vernik, ali da ispostujem neka stara verovanja... Sta radis na badnje vece, takva ce ti biti godina!

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Skandal bi bio veliki da u plejofu nisu svirali čist faul kao sinoć.

                              Kad se setim kakve su sve gluposti pisale posle finala prošle sezone posle ispravnih odluka, kako bi tek bilo posle grešaka.
                              Da li stvarno misliš da Ročesti nije pogodio za 3 i da Šehovićevo hvatanje sa leđa, sa dve ruke oko struka, nije nesportska?

                              Comment


                              • Ne padajte na provokacije coopera. I ja sam se nekoliko puta upecao. Imam utisak da je na forumu samo da bi provocirao. Sadašnjim i potencijalno budućim moderatorima ostavljam na procenu da li je takva količina provokacija zdrava za forum.

                                Comment

                                Working...
                                X