Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ti to mene navlacis na ban genije? Ne bih dalje da uzurpiram temu i maltretiram Kronosa u vreme rucka...jasno je ko je sta napisao i sta je smisleno a sta ne...btw, glup nije uvreda... i slobodno napisi jos nesto, nek bude tvoja poslednja kad si se vec sam pronasao u mom postu.
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 03-01-19, 14:23.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Bemliga, Losmi, danas te bas nece.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Nisam te navlacio na ban, nisi mi bitan niti volim da se dopisujem sa tobom. Fore su ti level za pomracenje uma. Ipak ako ti kazem da si glup to smatram uvredom i neprimerenim sarzajem. Ali to je i trolovanje i provociranje na reakciju. Drugi par opanaka jeste sto Kronos ovo voli. Realno nisi moj level i onda ne mogu da se naljutim ili uvredim. Opusteno..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Bemliga, Losmi, danas te bas nece.
          Gde si Loro?

          Comment


          • Moze samo da me isprovocira kad neko ne zna o kosarci..Ovo su jeftini trikovi iz treceg osnovne i neprimerene forumu SportKluba ali ajde..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Covek se sam pronasao u mom postu, nicim izazvan...i sad prica o nekim levelima...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Covek se sam pronasao u mom postu, nicim izazvan...i sad prica o nekim levelima...
                Druze ja se ne ponasam prosto i nisko. Nije moj manir, mogu lako spustati ljudima ali ne zelim.. Hranis se sitnim stvarima, nepotrebnim za coveka na mestu..i to po forumima, pricaj o kosarci i tako dokazi velicinu i karakter..ovako si ono jedan od pet miliona sto kaze opozicija...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Druze ja se ne ponasam prosto i nisko. Nije moj manir, mogu lako spustati ljudima ali ne zelim.. Hranis se sitnim stvarima, nepotrebnim za coveka na mestu..i to po forumima, pricaj o kosarci i tako dokazi velicinu i karakter..ovako si ono jedan od pet miliona sto kaze opozicija...
                  jesi li i nocas sanjao Filipa ....

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    jesi li i nocas sanjao Filipa ....
                    A ti?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      A ti?
                      evo jos jedan koji ima nocne more

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        evo jos jedan koji ima nocne more

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Da ovde nastavimo...

                          @dekard Razumem tvoje frustracije ali da kazes nekome glup ili si przenica, pa reci obe stvari nekom u lice pa ces videti na sta ce se vise uvrediti... Sa tobom ne volim da se nadmecem posto si kontras i ne postujes druge ljude, omalovazavas itd...Znas o kosarci ali imas ozbiljnih problema sa sobom..Volis klub i tuse slazem ali imas neke komplekse neverovatne..Ugledaj se malo na Lakija, Madafaku,Viktora a manje na Sarca...

                          @Sarac Pusti te price ko cifre, reci i daj papir da vidimo cifre pa mozemo pricati o necemu...i tu je kraj price. CZ nikad u EC nije imala skuplji tim kao ni kkp, buducnost i cedevita...

                          Sto se tice Covica evo ga kod Sarape, stari udbas i lik koji je sinonim za lose i raspad drzave i sve zive spletke itd..Neka hvala, zeznuo me na godinu dve i ja to priznajem ali ne ogu da ga smislim, ne mogu da se indtefikujem sa takvom osobom kao sto mozes ti...I naravno da te pogadja sns kad si ti to i to podrzavas dok daju pare vesic i ekipa...

                          Za Bokana me bas briga, moja porodica navija od osnivanja za CZ i nemoj te mi vi pricati sta i kako, ali ovakva kakva je ne mogu da je prihvatim da je vode kriminalci..

                          Slazem se za BOKANA, ali resi prvo svoje dvoriste...sve ostalo je bizarno, covek sta sve radi je sramotno..Znam da ga podrzava vecina ali ovde je vecina za sns itd..realno sacuvaj boze ovog naroda..mozete me mrzeti ali ovo sto pricam je istina..A vi okrecete glavu zarad malih pocasti...Da iskreno i pravo volite Zvezdu i Srbiju ta osoba bi bila persona non grata....

                          Ja volim svoje da kazem, da, voleo bih da vecina razmislja kao ja, ali mi je jasno da je to proces za koje je potrebno vreme...i dosta skolei pravicnosti..Do nekih bolja vremena, uzivajte u mesiji Colkinsu za kojeg kao politicaraimate jedno misljenje ali kao sportskog radnika drugo..to kao da su dve razlicite osobe...Licno bih rekao da si osoba kao Covic, saziveo si sa njim, drugovi ste..i to je posten apostrofirati..gadite se Bokana a volite Covica...da izgubimo titulu,da padne vlast i da s ene ljubimo,da pocne zdrava sportska prica u Srbiji...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Da ovde nastavimo...

                            @dekard Razumem tvoje frustracije ali da kazes nekome glup ili si przenica, pa reci obe stvari nekom u lice pa ces videti na sta ce se vise uvrediti... Sa tobom ne volim da se nadmecem posto si kontras i ne postujes druge ljude, omalovazavas itd...Znas o kosarci ali imas ozbiljnih problema sa sobom..Volis klub i tuse slazem ali imas neke komplekse neverovatne..Ugledaj se malo na Lakija, Madafaku,Viktora a manje na Sarca...

                            @Sarac Pusti te price ko cifre, reci i daj papir da vidimo cifre pa mozemo pricati o necemu...i tu je kraj price. CZ nikad u EC nije imala skuplji tim kao ni kkp, buducnost i cedevita...

                            Sto se tice Covica evo ga kod Sarape, stari udbas i lik koji je sinonim za lose i raspad drzave i sve zive spletke itd..Neka hvala, zeznuo me na godinu dve i ja to priznajem ali ne ogu da ga smislim, ne mogu da se indtefikujem sa takvom osobom kao sto mozes ti...I naravno da te pogadja sns kad si ti to i to podrzavas dok daju pare vesic i ekipa...

                            Za Bokana me bas briga, moja porodica navija od osnivanja za CZ i nemoj te mi vi pricati sta i kako, ali ovakva kakva je ne mogu da je prihvatim da je vode kriminalci..

                            Slazem se za BOKANA, ali resi prvo svoje dvoriste...sve ostalo je bizarno, covek sta sve radi je sramotno..Znam da ga podrzava vecina ali ovde je vecina za sns itd..realno sacuvaj boze ovog naroda..mozete me mrzeti ali ovo sto pricam je istina..A vi okrecete glavu zarad malih pocasti...Da iskreno i pravo volite Zvezdu i Srbiju ta osoba bi bila persona non grata....

                            Ja volim svoje da kazem, da, voleo bih da vecina razmislja kao ja, ali mi je jasno da je to proces za koje je potrebno vreme...i dosta skolei pravicnosti..Do nekih bolja vremena, uzivajte u mesiji Colkinsu za kojeg kao politicaraimate jedno misljenje ali kao sportskog radnika drugo..to kao da su dve razlicite osobe...Licno bih rekao da si osoba kao Covic, saziveo si sa njim, drugovi ste..i to je posten apostrofirati..gadite se Bokana a volite Covica...da izgubimo titulu,da padne vlast i da s ene ljubimo,da pocne zdrava sportska prica u Srbiji...



                            - upravo sam krenuo u klub da sve ugovore iskopiram i okacim ovde da ne ostanes uskracen za argumentovanu raspravu,

                            - 25% naroda je za AV od ukupne populacije, druga je stvar sto mu legitimitet daju ljudi koji izadju na izbore jer su ili naivni, prevareni ili ucenjeni da glasaju za istog, moj glas niti je imao niti ce ga ikada dobiti,

                            - veceras plato u 19h, jos jedan zahtev da se pridoda, samo gubitkom titule KKCZ u ABA ligi je uslov da odleti AV sa vlasti jer ako je osvojimo vladace jos dugo godina, a ako izgubimo titule eto nama prosperiteta i odlaska sa vlasti. Zasto, zato sto onih 5.000 sto dolazi u Pionir ce izazvati revoluciju gubitkom titule.


                            Ja te nijednim svojim postom nisam nazvao glupim, nijednom recenicom te ne vredjam, tvoja je volja i slobodno pravo da glasas i navijas za i protiv kluba, kao i za ljude u tom klubu. ALi te poslednji put molim da mene ne vezujes za AV i za partiju SNSa i povezujes moje navijanje za klub i rezultate koje klub postize sa manje ili vise uspeha u svojoj 70 godisnjoj istoriji sa kvalifikacijama kojem sve navijace Zvezde stavljas u isti kos sa vlastima ove zemlje.
                            Last edited by Šarac; 05-01-19, 14:39.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              [/B]

                              - upravo sam krenuo u klub da sve ugovore iskopiram i okacim ovde da ne ostanes uskracen za argumentovanu raspravu,

                              - 25% naroda je za AV od ukupne populacije, druga je stvar sto mu legitimitet daju ljudi koji izadju na izbore jer su ili naivni, prevareni ili ucenjeni da glasaju za istog, moj glas niti je imao niti ce ga ikada dobiti,

                              - veceras plato u 19h, jos jedan zahtev da se pridoda, samo gubitkom titule KKCZ u ABA ligi je uslov da odleti AV sa vlasti jer ako je osvojimo vladace jos dugo godina, a ako izgubimo titule eto nama prosperiteta i odlaska sa vlasti. Zasto, zato sto onih 5.000 sto dolazi u Pionir ce izazvati revoluciju gubitkom titule.


                              Ja te nijednim svojim postom nisam nazvao glupim, nijednom recenicom te ne vredjam, tvoja je volja i slobodno pravo da glasas i navijas za i protiv kluba, kao i za ljude u tom klubu. ALi te poslednji put molim da mene ne vezujes za AV i za partiju SNSa i povezujes moje navijanje za klub i rezultate koje klub postize sa manje ili vise uspeha u svojoj 70 godisnjoj istoriji sa kvalifikacijama kojem sve navijace Zvezde stavljas u isti kos sa vlastima ove zemlje.
                              1. Nadam se da ces to uraditi, istorija kaze drugacije. Ako to uradis skidam kapu ja ali verujem i ostatak foruma

                              2. Nije to 25% to je vecina na izborima, pusti spinove nesposbne opozicije..svako moze da glasa drugacije, to je sve laz tih teletabisa da se oste manje odgovrnim za ponor ovog naroda..

                              3. Da, bar 500k ljudi glasa i misli da je AV doneo titulu u FK I KK sto i jeste tacno 99% da se ne lazemo ovde..imali su oni svoje vreme, krali su ali mi so isti,ako ne i gori..

                              4 Pokusavam da ti verujem, nadam se da nije tako...ja licno ne mogu da predjem pored ikakve povezanosti NC sa AV..i to je to..zato sam rezervisan..NC je imao sansu da nesto uradi da se bar malo procisti ali ostao je verni sluga rezimu...Postujem tudje ali da prihvatim ne mogu i to moje misljenje morate da postujete ili bar da se ne budite..za limare ostale me ne zanima..prica..cak vise nisam ni toliko opterecen njima, pre sam bio extremno ostrascen,vise nisam..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                [/B]

                                - upravo sam krenuo u klub da sve ugovore iskopiram i okacim ovde da ne ostanes uskracen za argumentovanu raspravu,

                                - 25% naroda je za AV od ukupne populacije, druga je stvar sto mu legitimitet daju ljudi koji izadju na izbore jer su ili naivni, prevareni ili ucenjeni da glasaju za istog, moj glas niti je imao niti ce ga ikada dobiti,

                                - veceras plato u 19h, jos jedan zahtev da se pridoda, samo gubitkom titule KKCZ u ABA ligi je uslov da odleti AV sa vlasti jer ako je osvojimo vladace jos dugo godina, a ako izgubimo titule eto nama prosperiteta i odlaska sa vlasti. Zasto, zato sto onih 5.000 sto dolazi u Pionir ce izazvati revoluciju gubitkom titule.


                                Ja te nijednim svojim postom nisam nazvao glupim, nijednom recenicom te ne vredjam, tvoja je volja i slobodno pravo da glasas i navijas za i protiv kluba, kao i za ljude u tom klubu. ALi te poslednji put molim da mene ne vezujes za AV i za partiju SNSa i povezujes moje navijanje za klub i rezultate koje klub postize sa manje ili vise uspeha u svojoj 70 godisnjoj istoriji sa kvalifikacijama kojem sve navijace Zvezde stavljas u isti kos sa vlastima ove zemlje.
                                Od osnivanja višestranačja ili ti grupa za obmanu naroda uvek je bilo da negde oko 30% ukupnog glasačkog tela na izborima donosi vlast (jer su političari uvideli da im ne bi izbori prolazili kada bi morali imati obaveznu veću izlaznost 50% +), nikakva mudrost ni novost. Nije mudrost ni novost način na koji se čuva vlast u posedu, između ostalog koje apostrofira opozicija je i to dokle vas "gazda" čuva tj kada će doći trenutak da vas gazda pusti niz vodu (jer vlast u dominionima zavisi od gazde).
                                I da poentiram, pa da idem da povraćam (politika izaziva kod mene taj nagon) Ako ikako može bez politike na PDF sport, košarka...plz.
                                Last edited by nebitan; 05-01-19, 15:07.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X