Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro Šarac reci ti meni, odakle Zvezdi novac posle 2011. da vrati dugove i dovodi igrače? Ja ne kažem da je to nepravedno, nije trebala Zvezda da propadne, naravno, i drago mi je, samo šta je tu Čović tačno uradio?

    Hajmo ovako - ulazi li Čović u kombinacije iz kojih ne izlazi u plusu i od kojih nema benefit? Ne.

    Kad će on otići zna li neko? Pošto ja mislim da će se inatiti i voditi klub do propasti,jer misli da ga je on digao, tj misli da neko misli, a svi znamo da je država napumpala Zvezdu novcem.

    Dobro je on radio taj FMP, ali Zvezda nije njegovo. privatno vlasništo. Ako može neka ode, prenesi mu. Dosta je bio i hvala mu, sad da se rastajemo.

    A, ne može... Čovek lagano prisvojio brend KKCZ u privatne svrhe. Stvarno je genije da uzme nešto a ne ode u aps.

    Terzu možemo da oteramo za 5 min Čovića nikada
    Last edited by Cassius Clay; 02-01-19, 16:57.

    Comment


    • Sarac, poceo si branjenja NC na AV..CZ je trenutno jedan od glavnih projekata ove vlasti...Za vreme SLobe sam bio redovan na fudbalskim tekmama, ne bas bas,ali sam isao relativno...itd..Navijaci CZ su tada bili Avangarda, protiv rezima, protiv SLobe..dobijali se pendreci,sto ne znaci da nismo voleli zemlju ili klub...koji su drzali ali se dalo jasno sta se misli...sta vise ljudi su ratovali za tog SLobu ali su ga rusili..

      Ti, tad ako si isao na tekme dobro..nisam siguran..ali ti verujem...Ti kontas da je najlaksa neposlusnost navijacka....ti ako si protiv pusilipa onda ne mozes biti za ovo sto nam se sprema...ja sam se odovjio do nekih lepsih vremena, sto ne znaci da ne navijam, samo sam zgrozen danasnjim navijacima mog omiljenog kluba..kad se setim suzavaca, pendreka i svog tog ludila 90tih...i pogledam ovo danas..zacudim se poprilicno..mada ti nisi bio tada avangarda pa ne verujem da mozes biti ni danas...

      Pionir ce me tesko videti, vijam sad Valensijuda odem sa nekim, ali nema nikog...bas nikog..mozda ti ja Sarac mozemo zajedno ima 15 avion 18 se vracamo

      Ocu ti kazem NC=AV nema tu razlike neke velike..ako mislis da je bitnija titula od zivota u zemlji i nedao Bog nekih gorih stvari, onda ok...ne bih za par titula dao dupe, bar ne ja..
      Last edited by LosmiSK; 02-01-19, 17:05.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja još najviše razumem navijače oni primaju keš, ovi što za džabe podržavaju Nebojšu Čovića, to je strašno. Taj što ide da bije novinara u sred Beograda. Zamislite vi koliko taj misli da je jak.

        Odlazi Čoviću ako Boga znaš, ne volimo te.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          E jbg , mora da je do mene , kad nisam u stanju da ti objasnim da navijanje nema i nikad nije imalo veze sa političkim stavovima [emoji34]


          Ne razlikuješ navijačko prepucavanja o "bitangama" iz sopstvenih redova od odnosa prema politici i političarima , svakog od nas.

          Politici ovde nije mesto ...možda bi se ispostavilo da Cooper , Kronos i ja , glasamo isto a to svakako nije ovaj trenutni klovn [emoji41]

          Neću više , vreme je za Pionir [emoji837][emoji836][emoji837][emoji836]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Naravno da je bitno, posto su ti politicari na celu klubova i onda da ne mesas politiku i sport..Naravno da ima veze i da treba da ima..ali najlakse je reci tako kao ti...Borim se ja protiv njih,ali ovde na forumu i kuci na wc solji...itd..itd..li dobro prijatelju...u ovoj drzavi perecaima veze sa politikom i posebno za koga navijas itd..Ja sam se javno ogradio od svih i to je to..da se divim Nebojsi Covicu? Vesicu? Terzicu? hehe..toliko bar mogu da kazem NE
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Uros i ja jedini ovde nismo za Covica, neka ostane zapisano
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pa normalno, pre jesam bio ali sam bio mlad i previše da bih shvatio. Ja navijam za Crvenu Zvezdu a ne za KK Čović.

              Samo što ja imam lepo mišljenje o Filipu Čoviću i mislim da je dečko dobar sportista a da mu je najveća prepreka u karijeri njegov otac. Nije on za Zvezdu, ali nije ni loš. Može da igra u pola klubova ABA lige, zato njega nikada ne bih vredjao.

              A matorog Čovića, on ne treba da bude na čelu Zvezde. Terza je drugo kažem jer Terzu možemo oterati, ovoga ne.

              Comment


              • Vas dvojica da napravite topic u Svaštara pdf - Čoviću odlazi, Arkan 4eva, Kosovo je srce Srbijee![emoji16]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Pa normalno, pre jesam bio ali sam bio mlad i previše da bih shvatio. Ja navijam za Crvenu Zvezdu a ne za KK Čović.

                  Samo što ja imam lepo mišljenje o Filipu Čoviću i mislim da je dečko dobar sportista a da mu je najveća prepreka u karijeri njegov otac. Nije on za Zvezdu, ali nije ni loš. Može da igra u pola klubova ABA lige, zato njega nikada ne bih vredjao.

                  A matorog Čovića, on ne treba da bude na čelu Zvezde. Terza je drugo kažem jer Terzu možemo oterati, ovoga ne.
                  Sve to ok za Filipa sem to pola timova u ABA..realno niko ga ne bi platio i uzeo da mu bude prvi plej..sem FMP-a za drugog mozda nesto tipa Krka, Igokea mozda..ali kad vidis da je njiam prvi Lafajet a drugi Adamovic onda skontas da i tamo ne moze..

                  U Cibnoi da ga dovedu,Zadru? Olimpiji? Kako da ne hehe...

                  Zabluda je to velika..zna on kosarke, ali one basketaske..za ozbiljnu kosarku ne i nije nikako..Onu potrosnju lopti moze imati samo u FMPu i nigde vise..nije on ni za ABA budi siguran u to...niti bi ga neko uzeo sem FMP I CZ...To dobar decko sta konkretno znaci...za jedna kosarkaski tim, aposlutno nista....Da ima talenat diga bih ruke odmah za njega...Sakota ima sina koji mju je igrao ali lik je bio u PAO, igrao svuda pa i u AEK ali se vidi da je dobar...ovo ovde je smesno prijatelju...

                  I ostavice ga NC tacno da bleji na klupi non stop i da igra KLS..to sam 100% siguran,ali karma je kucka dok god se zajebavas sa njom..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Vas dvojica da napravite topic u Svaštara pdf - Čoviću odlazi, Arkan 4eva, Kosovo je srce Srbijee![emoji16]
                    Ovo je tema Pomracenje uma izvan realnog...adekvatno pisanje na ovom topiku koliko znam...i ovo nema veze sa Kosovom a jos manje sa Arkanom...tako da si promasio fabulu

                    qualix rex talis grex
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Vas dvojica da napravite topic u Svaštara pdf - Čoviću odlazi, Arkan 4eva, Kosovo je srce Srbijee![emoji16]
                      Arkan?
                      To onaj siroti poslasticar prekoputa Rajka, sto onomad ujedini Cigane u "Delije", osloboditelj mnogih imanja od bele tehnike, savetnik jednom Pizonu, rahmetli suprug na "srBsku majku" ,,,, ?
                      Kad ga vec pomenu...
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • O ovome stalno pricam,kad prozivam Covica i Vucica,Terzica,ljudi misle da ja napadam Zvezdu i pominju mi tog Ostojica,Vucelica,koje podjednako ne mogu ocima da vidim kao i ovaj kadar iz Zvezde,isti je to mafijaski kadar svake vlasti.KK Partizan je nekad vodio Kicanovic,Danilovic,da se ponosis da ti klub vode takvi sampioni i sad spadne na SNS kadar,nekog Ostojica,izvukli ga iz iste rupe kao i Covica.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          O ovome stalno pricam,kad prozivam Covica i Vucica,Terzica,ljudi misle da ja napadam Zvezdu i pominju mi tog Ostojica,Vucelica,koje podjednako ne mogu ocima da vidim kao i ovaj kadar iz Zvezde,isti je to mafijaski kadar svake vlasti.KK Partizan je nekad vodio Kicanovic,Danilovic,da se ponosis da ti klub vode takvi sampioni i sad spadne na SNS kadar,nekog Ostojica,izvukli ga iz iste rupe kao i Covica.
                          Pekovic - ime mu se ne pominjalo.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ali najjaci su mi ovi likovi "ja napadam Covica i Terzica a ljudi misle ja napadam Zvezdu" Na kom spratu su bajke? To sto se neki zvezdomrzitelji i kompleksasi kriju iza fraze "ja mrzim vlast", to su pricice za malu decu...
                            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 02-01-19, 18:59.
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Dovoljno govori o Pekovicu da su mu kumovi narko kriminalci,odlican kosarkas ali ocigledno da je covek koga samo mnozenje love interesuje makar i u saradnji sa kriminalom.

                              Comment


                              • Zvezda nisu ni Covic ni Terzic,ali ako si ih ti poistovetio sa Zvezdom tu ja ne mogu nista.

                                Comment

                                Working...
                                X