Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Jel to navijačima Zvezde smeta vređanje predsednika države?

      Haha
      I meni bi smetalo da mi neko vredja coveka koji mi je istopio 16 milion duga i omogucio mi da dovodim afirmisane evroligaske igrace.

      Moras da razumes Kupere.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        U prevodu,
        Kurva svake vlasti.
        Gradonacelnik, clan DOS-a 5.oktobra, Koordinator za KiM tokom narednog perioda pod vise vlasti, kontroverzni biznismen, funkcioner u sportu,,,,,
        Bolje ga ni ja ne bih opisao.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Čovićeva jedina krivica je što svoj posao radi bolje od svih ostalih predsednika/vlasnika klubova.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Čovićeva jedina krivica je što svoj posao radi bolje od svih ostalih predsednika/vlasnika klubova.
            Sirota francuska sobarica, kud se neki usudjuju da se secaju njegovog "Zitija i prikljucenija".
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              I meni bi smetalo da mi neko vredja coveka koji mi je istopio 16 milion duga i omogucio mi da dovodim afirmisane evroligaske igrace.

              Moras da razumes Kupere.
              Sa velikom razlikom da se taj proces navodnog otapanje duga od 16 miliona desilo pod vlascu ovih koji nisu vise na vlasti. Pa majku mu kako to da ovaj zvalavi vlada toliko , da li je moguce da za njega glasaju samo navijaci CZ a nema nijednog vasih boja.
              Pa evo neka bude da nam se i otopoio dug ili kao sto vas medijski idol pise i govori brisanjem gumicom za 6 meseci, kako pod ovom naprednom vlascu gde je predsednik vrhovni je ujedno i vas skaut i savetuje vas koje igrace da dovodite tumacis da vi ne samo da vam se brise dug prema banci nego sto ce jos i da vam vrate pare koje niste ni vratili.Vi jos cete da i zaradite sto ste bili duzni. A vi svi protiv njega sve 44 frakcije grme na utakmicama od vredjanja vaseg savetnika za sportska pitanja, jadnicak koji emotivno pati kada izgubite od sokica.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Sirota francuska sobarica, kud se neki usudjuju da se secaju njegovog "Zitija i prikljucenija".
                Samo to i ostaje u opštem očajanju zbog prethodne činjenice. [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Samo da napomenem da su neosnovani reporti takodje razlog za ban. Hvala.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ja se za funkcionere Zvezde i Partizana ne brinem,uvek ce biti politicara koji ce od narodnih para resavati njihove dugove,samo sto ce jedan gospodar da kaze danas cu malo vise dati Covicu a sutra cu dati nesto i Ostoji sto ostane,a drugi ce da kaze danas cu malo vise dati Ostoji a sutra cu malo da dam i Covicu da mi ne bi navijace huligane,kriminalce,okacio o vrat,iako znam da je pokrao drzavu i da je pun ko brod,isto tako i kad je fudbal u pitanju.Za to vreme VK Partizan,sedmostruki prvak Evrope,klub sa najjacom skolom vaterpola u svetu nema para ni za grejanje vode jer su ale iz FK i KK Partizana i Zvezde sve pare pojele i nije ostalo nista za nas najtrofejniji sport koga ceka sudbina rukometa jer ce vaterpolo moci da igraju i treniraju samo na suvom.

                    Comment


                    • Jimi22 - 10 dana.
                      Neosnovane prijave postova: od 1-10 dana (prvo ide upozorenje u vidu negativnih poena)
                      primer: prijave postova koje nisu opravdane, nego sluze za resavanje ličnih sukoba izmedju clanova koji su u zavadi
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Jimi22 - 10 dana.
                        Sramota je ovo sto radis. Cooper je nazvao ljude idiotima i to nije razlog za ban a prijava jeste.
                        Ali kada vam ne ide na terenu ovo je jedini nacin da se zadovoljavate.
                        Zaista si preterao po ko zna koji put.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Sramota je ovo sto radis. Cooper je nazvao ljude idiotima i to nije razlog za ban a prijava jeste.
                          Ali kada vam ne ide na terenu ovo je jedini nacin da se zadovoljavate.
                          Zaista si preterao po ko zna koji put.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          3 dana.
                          Ometanje moderacije - 3-15 dana
                          Primeri: komentarisanje moderacije na pogresnom mestu, ponovno postovanje obrisanih postova itd.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ne smaraj više sa tvojim shvatanjem politike i sporta JSD Partizan i SD Crvena zvezda su nastali u komunizmu ...jedne vodili generali , jedne udbaši .I šta smo mi koji smo počeli da navijamo za te klubove ??? Da li treba da kažem za Cveleta da je bitanga sps-ovska ili najsposobniji rukovodilac FKCZ ikada .

                            Ili grobari da se odriču kkp jer , jbg tamo je Dačić bio predsednik ...ili najekstremniji primer Vesić .Da li je prihvatljiv kao "žuti" ili sada kao "naprednjak , ili je sve jedno najobičniji ološ ???
                            Mozda su nastali u komunizmu ali sad je 2019 godina, ljudi ce ici u supermarket na mesec a ovde ce jos postojati dva kluba koje finansira drzava i jedan vodja koji jebe ceo narod...Vidis, nisam napisao da su oni bolji,sta vise..Ovde se prica ko je veci lopov, a lopovi su na obe strane...

                            Meni nijejasno sta se pravdate ovde..ko ne voli Pusilipsa ne moze da bude punim srcem uz Zvezdu ako je tako. Prodje evo 30g isti ljudi te jebu a tebi je jos bitno ko je sampion..u fazonu kao ne mozes nista da promenis..

                            Svadje oko Vesica itd..necu da pricam, jebu nas ko volove uz belog, jankovica, cedu, canka, radulovica..da vidim sta ce dalje..Ja ne znam kad cete vi ovde neki reci dosta...Imam dostojanstvo, ne moze dalje...Odrekli ste se cega u borbi? Ja cu vam reci, nicega....

                            Ove price su degutantne ko je veic lopov, da je 10% posto pravde u drzavi vecina bi robijalo odavno...na sve to se jos popisa sa sinom i pricom kako ga je trener trazio itd....Mene je sramota vase sramote...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Mozda su nastali u komunizmu ali sad je 2019 godina, ljudi ce ici u supermarket na mesec a ovde ce jos postojati dva kluba koje finansira drzava i jedan vodja koji jebe ceo narod...Vidis, nisam napisao da su oni bolji,sta vise..Ovde se prica ko je veci lopov, a lopovi su na obe strane...

                              Meni nijejasno sta se pravdate ovde..ko ne voli Pusilipsa ne moze da bude punim srcem uz Zvezdu ako je tako. Prodje evo 30g isti ljudi te jebu a tebi je jos bitno ko je sampion..u fazonu kao ne mozes nista da promenis..

                              Svadje oko Vesica itd..necu da pricam, jebu nas ko volove uz belog, jankovica, cedu, canka, radulovica..da vidim sta ce dalje..Ja ne znam kad cete vi ovde neki reci dosta...Imam dostojanstvo, ne moze dalje...Odrekli ste se cega u borbi? Ja cu vam reci, nicega....

                              Ove price su degutantne ko je veic lopov, da je 10% posto pravde u drzavi vecina bi robijalo odavno...na sve to se jos popisa sa sinom i pricom kako ga je trener trazio itd....Mene je sramota vase sramote...

                              Ti si hit, ajde idemo molim te u subotu u setnju i da ako treba nekako da te uguramo da ti pricas sa kamiona i ovu tvoju teoriju ovde svima nama u lice prospes. Kada smo se radovali u Bariju91 ja bio protiv Slobe od prvog dana ( gle cuda Cvele bio SPSovac, kao sto je i danas SNSovac) jel sam trebao manje da se radujem. Jebte koliki ti znacaj pridajes sportu i uticaja na politicka desavanja u drustvu da ti ocekujes da se ljudi ne raduju pobedama svog kluba za koji navijaju zbog politike koje u ovoj zemlji????????
                              Pa mnogo vece zivotne stvari su ugrozene nego da li je Covic Ostoja, Vazura ili bilo koji drugi na vrhu kluba da bi ti sada trazio da ljudi promene vlast zbog rukovodioca u klubovima. EJ, prosecna plata je 300 eur u drzavi i svi cute i zadovoljni sto i to imaju a ti ovde nama drzis lekcije kako mozemo da navijamo za klub(ve) gde SNS direktno ili indirektno imaju uticaj.

                              Nazalost opet ne mogu da idem u dalju raspravu sa tobom jer opet imam nekih neodloznih obaveza, ti opet imas sansu da se radujes veceras ako izgubimo jer svaki put kada pobedimo sve si dalje od svoje teorije da smo vezare sa sve pred na celu, trenerom, sinom i Lakom ekonomom.

                              Ej da budem protiv CZ zato sto zvalavi navija za taj isti klub, pa ti stvarno malo razmisli pre nego sto napises nesto. Pa ne moze ni on ni bilo ko drugi da odredjuje da li cu i koliko da navijam za klub.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Mozda su nastali u komunizmu ali sad je 2019 godina, ljudi ce ici u supermarket na mesec a ovde ce jos postojati dva kluba koje finansira drzava i jedan vodja koji jebe ceo narod...Vidis, nisam napisao da su oni bolji,sta vise..Ovde se prica ko je veci lopov, a lopovi su na obe strane...

                                Meni nijejasno sta se pravdate ovde..ko ne voli Pusilipsa ne moze da bude punim srcem uz Zvezdu ako je tako. Prodje evo 30g isti ljudi te jebu a tebi je jos bitno ko je sampion..u fazonu kao ne mozes nista da promenis..

                                Svadje oko Vesica itd..necu da pricam, jebu nas ko volove uz belog, jankovica, cedu, canka, radulovica..da vidim sta ce dalje..Ja ne znam kad cete vi ovde neki reci dosta...Imam dostojanstvo, ne moze dalje...Odrekli ste se cega u borbi? Ja cu vam reci, nicega....

                                Ove price su degutantne ko je veic lopov, da je 10% posto pravde u drzavi vecina bi robijalo odavno...na sve to se jos popisa sa sinom i pricom kako ga je trener trazio itd....Mene je sramota vase sramote...
                                E jbg , mora da je do mene , kad nisam u stanju da ti objasnim da navijanje nema i nikad nije imalo veze sa političkim stavovima [emoji34]


                                Ne razlikuješ navijačko prepucavanja o "bitangama" iz sopstvenih redova od odnosa prema politici i političarima , svakog od nas.

                                Politici ovde nije mesto ...možda bi se ispostavilo da Cooper , Kronos i ja , glasamo isto a to svakako nije ovaj trenutni klovn [emoji41]

                                Neću više , vreme je za Pionir [emoji837][emoji836][emoji837][emoji836]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X