Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je košarkaški pdf, pa o Terziću na mestu predviđenom za to.
    Čović ima rezultate iza sebe, a to je jedino što se računa i što će se spominjati za 20, 30 godina.
    Svaki istinski navijač Zvezde ne pamti bolji period od ovog otkako je on na čelu kluba, a neki od nas prate Zvezdu još iz 80-ih godina prošlog veka.
    O njemu kao političaru imam izrazito negativno mišljenje, ali takođe ovde nije mesto za diskusiju o tome.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Neki strah usadjen od malena, bemliga.
      Hvala ti, sto si strog roditelj.

      Comment


      • Originally posted by uncletima View Post
        Hvala ti, sto si strog roditelj.
        Gde si nesreco do sada.
        Dobro dosao, matori.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ovo je košarkaški pdf, pa o Terziću na mestu predviđenom za to.
          Čović ima rezultate iza sebe, a to je jedino što se računa i što će se spominjati za 20, 30 godina.
          Svaki istinski navijač Zvezde ne pamti bolji period od ovog otkako je on na čelu kluba, a neki od nas prate Zvezdu još iz 80-ih godina prošlog veka.
          O njemu kao političaru imam izrazito negativno mišljenje, ali takođe ovde nije mesto za diskusiju o tome.
          Prvo nisam siguran kako bi pricao da je Cova predsednik KKP-a...mogu zamisliti kako bi ga opisivao i da ne bi vezao politiku i sport, LOL...Cisto sumnjam da ce ga neko spominjati u ovom kontekstu za 20-30g..pre bih rekao u onom drugom..

          Vec sam ti napisao, ne mozes izaci u subotu na protest a u nedelju tapsati Covicu...to jednostavno nije kontabilno ma sta ti pisao sad posle ovoga....

          Kad bi bila pravna drzava i usla u klubove sve, bilo bi tu robije eh...ali jbga leba i igara za ovaj narod nikad dosta...

          Sto kaze neki covek, dva kluba,dva univerzuma JEDAN VODJA!!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ne smaraj više sa tvojim shvatanjem politike i sporta JSD Partizan i SD Crvena zvezda su nastali u komunizmu ...jedne vodili generali , jedne udbaši .I šta smo mi koji smo počeli da navijamo za te klubove ??? Da li treba da kažem za Cveleta da je bitanga sps-ovska ili najsposobniji rukovodilac FKCZ ikada .

            Ili grobari da se odriču kkp jer , jbg tamo je Dačić bio predsednik ...ili najekstremniji primer Vesić .Da li je prihvatljiv kao "žuti" ili sada kao "naprednjak , ili je sve jedno najobičniji ološ ???

            Comment


            • Dačića se odričemo, kao i svakog drugog političara u JSDP.

              Comment


              • Samo mi još ti fališ za ovakvu raspravu

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Dačića se odričemo, kao i svakog drugog političara u JSDP.
                  Ali zato u IN OSTOJA WE TRUST!

                  OH WAIT on nije politicar, on je uspesni bizMismen iz Trbusana kod Cacka.

                  Comment


                  • To si ti nešto pomešao.
                    Realno bih se zapitao za zdravlje da uzdižem takve likove kao Ostoja, koji je realno neko šesto, sedmo koleno mafijaških političara.

                    A šta tek reći o ovim iz prve ili druge kategorije koji traju 20 i više godina..

                    Drži se ti gazde, ja sam samo uz trenere i igrače...

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      To si ti nešto pomešao.
                      Realno bih se zapitao za zdravlje da uzdižem takve likove kao Ostoja, koji je realno neko šesto, sedmo koleno mafijaških političara.

                      A šta tek reći o ovim iz prve ili druge kategorije koji traju 20 i više godina..

                      Drži se ti gazde, ja sam samo uz trenere i igrače...
                      Gadljiv na Ostoju, ali ne i na pare koje on donosi u vaš klub?

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Gadljiv na Ostoju, ali ne i na pare koje on donosi u vaš klub?
                        Koje pare? Pa oni su bez para i igraju samo za ljubav i cast da mogu u CV da upisu da su igrali ili bili trener institucije. To se parama ne moze platiti te ih zato i nemaju jer im nisu ni potrebne.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ali zato u IN OSTOJA WE TRUST!

                          OH WAIT on nije politicar, on je uspesni bizMismen iz Trbusana kod Cacka.
                          Bilo je tamo i mnogo zanimljivijih likova nego što je ovaj iz Čačka ... a i nisu baš iz politike a vezani su za najveće uspehe kkp

                          Comment


                          • Niko ne plaća kao gazda Čova.

                            Comment


                            • Čova je poznat kao neko ko je široke ruke.

                              A Kronosu da odgovorim za ono gore. Tako je, gleda se vaše dvorište jer su stalno neka dešavanja. Kod nas sve stalo još od letnjeg prelaznog roka, jedina zanimljivost je ta ko će se skidati za utakmicu.

                              Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk

                              Comment


                              • Vucic izjavi.,,Drzava je KK Partizan dala ozbiljan novac,,
                                Samo toliko

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X