Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aha, a FK CZ ispadala i upadala na liste poreskih dužnika na svaka 3 meseca, što bi po zakonu bilo dovoljno da se prekine reprogram.

    Nemoj, molim te.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Aha, a FK CZ ispadala i upadala na liste poreskih dužnika na svaka 3 meseca, što bi po zakonu bilo dovoljno da se prekine reprogram.

      Nemoj, molim te.
      To naravno ne menja činjenicu da kkp nije iskoristio pravo koje su imali svi

      Trener je priznao i da klub nije bio sasvim svestan posledica neplaćanja poreza, ali i da tako nije bio u dobroj situaciji.
      „Nismo bili do kraja svesni posledica, mislili smo da ćemo imati duži rok za plaćanje poreza. Ovako smo, ne plaćajući taj porez igračima platili pet plata, a nekima šest. Ima i naših grešaka…

      Comment


      • Poreski dug je jedno, dugovi prema poveriocima su nesto sasvim drugo i nigde u svetu nije zabelezeno da se poverioci "zadovolje" sa sitnim procentom duga uprkos zakonski validnim ugovorima.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Naravno da menja.
          To je dokaz da država nema podjednak tretman za sve klubove.
          A i kod tog reprograma kkp nije imao imovinu u zalog.
          Svakako nije ni mogao da upadne po tim uslovima.
          Sa druge strane se žmurilo na redovna kašnjenja.
          A da ne pominjem onaj KK koji je u uppr dug prema državi mimo zakona ubacio u drugu treću i sveo ga na 2,5%, takođe mimo zakona.

          Tako da se zna kroz šta je evroligaš tih godina prolazio.

          Comment


          • Dakle, kolega forumaš znani kao Zlaja sa Avangarde ili ti Cooper sa SK i B92 (ima li još koji forum da si aktivan) piše ovde kada ga "naljute" i banuju na B92 a dosadno mu na Avangardi...opus mu je prepoznatljiv, trolovski ali bi i forum bio (nekad) dosadno mesto bez takvog.
            Jedino na Avangardi ne troluje...dovedi nam još nekog sa Avangarde ili sa B92, ne stidi se...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Poreski dug je jedno
              i nigde u svetu nije zabelezeno
              Da poreski dug rešava predsednik

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Naravno da menja.
                To je dokaz da država nema podjednak tretman za sve klubove.
                A i kod tog reprograma kkp nije imao imovinu u zalog.
                Svakako nije ni mogao da upadne po tim uslovima.
                Sa druge strane se žmurilo na redovna kašnjenja.
                A da ne pominjem onaj KK koji je u uppr dug prema državi mimo zakona ubacio u drugu treću i sveo ga na 2,5%, takođe mimo zakona.

                Tako da se zna kroz šta je evroligaš tih godina prolazio.
                Podnesi žalbu sudu za ne poštovanje zakona i odredbi, javi se pičkoustom njemu baš trebaju takvi magovi ekonomsko-marketinško-pravno potkovani.
                P.S. zar misliš da neki sa tamne strane brda ne bi jedva dočekali da "odrade" Zvezdu a ima ih po tim upravama i sa pravnog i advokata...Počinješ da budeš kao pediculosis pubis...iritantan do trenutka zaprašenja.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Dakle, kolega forumaš znani kao Zlaja sa Avangarde ili ti Cooper sa SK i B92 (ima li još koji forum da si aktivan) piše ovde kada ga "naljute" i banuju na B92 a dosadno mu na Avangardi...opus mu je prepoznatljiv, trolovski ali bi i forum bio (nekad) dosadno mesto bez takvog.
                  Jedino na Avangardi ne troluje...dovedi nam još nekog sa Avangarde ili sa B92, ne stidi se...
                  Kad već pominješ taj forum. Nije Zlaja ...

                  Sto se tice poreza, ovde se ma'nito skakalo na neznalicu i neradnika Sikija, ali nismo se kockali ni mi ni klub vec je on jedini licno i personalno bio taj koji nije dao da se prijavi reprogram. I da ne bude da opet ja blebecem, ove godine si par puta imao prilike da cujes iz njegovih usta i procitas autorizovane intervjue u kome je to i potvrdio.SD, FKP, RKP (za ostale ne znam) su svi prijavili reprogram. Mislis li, s obzirom da su svi pod istim krovom, cak i da niko iz kluba nije procitao vest u sl glasniku, da ne bi od ostalih saznali za mogucnost reprograma? Na stranu verovatnoca da su kao veliki duznik vrlo verovatno dobili i obavestenje od PU.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Dakle, kolega forumaš znani kao Zlaja sa Avangarde ili ti Cooper sa SK i B92 (ima li još koji forum da si aktivan) piše ovde kada ga "naljute" i banuju na B92 a dosadno mu na Avangardi...opus mu je prepoznatljiv, trolovski ali bi i forum bio (nekad) dosadno mesto bez takvog.
                    Jedino na Avangardi ne troluje...dovedi nam još nekog sa Avangarde ili sa B92, ne stidi se...
                    A ovo tvoje je stalkovanje i protiv pravila foruma.
                    Da vidimo sad...

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Da poreski dug rešava predsednik
                      Vratio dug predhodniku za amnestiranje Dzajica.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        A ovo tvoje je stalkovanje i protiv pravila foruma.
                        Da vidimo sad...
                        Ne diraj mi komsiju - boljeg nemam.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • To ti vidi sa njim na kafi, ali na forumima nije dozvoljeno stalkovanje.

                          Inače ko gde piše se lako vidi na tapatalku, i koliko vidim mnogi imaju naloge na raznim forumima, ali ne vidim topik gde je dozvoljeno da se o tome piše.

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            A ovo tvoje je stalkovanje i protiv pravila foruma.
                            Da vidimo sad...
                            Ako ovo što sam napisao nije istina spreman sam da se samobanujem za stalno.
                            Postavi dokaze da nisi na ova dva navedena foruma, da te ja pratim i tamo i biće rešeno.
                            P.S. protiv kojih pravila foruma? Da li sam ja spekulisao o identitetu?
                            Last edited by nebitan; 27-12-18, 21:08.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Zabranjeno je stalkovanje i zabranjeno je iznositi nešto o forumašu van ovog foruma bez njegovog dopustenja.

                              To će to valjda Kronos objasniti.

                              Sa druge strane većina vas piše na drugim forumima i na tviteru pa niko ne komentariše kakve gluposti tamo pišete, baš iz razloga što je zabranjeno.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                To ti vidi sa njim na kafi, ali na forumima nije dozvoljeno stalkovanje.

                                Inače ko gde piše se lako vidi na tapatalku, i koliko vidim mnogi imaju naloge na raznim forumima, ali ne vidim topik gde je dozvoljeno da se o tome piše.
                                Daj, bre, Coopere - ponekad si pravi sitnicar. To sto te poznaju sa vise foruma znaci da si medijski eksponiran i kao takva javna licnost podlozan kritici. I ti i Valter - obojica pisete iz svojih uglova, umete da napravite zanimljivu raspravu gde se upeca jos gomila forumasa.
                                Nije sve o glavu i pitanje zivota i smrti - ima nesto i do zajebancije.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X