Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto bi rekl "stvar kucnog vaspitanja"
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Sto bi rekl "stvar kucnog vaspitanja"
      Tako je, učiti decu ljubavi a ne mržnji.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Najveca mrznja i tenzija nastala je u vreme makabizacije kosarke kad je sve islo u jedan klub koji je imao monopol i na igracima i na prebihanju sudija vidi pod Vrsac, od tad do danas ma koliko se kukalo o aparhejdu nije se desilo da u Zvezdu predje prvi plej i reprenzentativac iz Partizana kao npr Vujanic toliki nivo bahatosti nije recimo vidjen, ili da Partizan bude peti u Kls u i ostane bez Aba lige. Tako su nastale te price o avangardi, osvojice i Zvezda nekad trofej i to je sve bilo simpaticno pa kad trofeja nije bilo one majice ne dajte se pasijim sinovima. Njihova revolucija se ogleda u tome da cim se doslo do para i rezultata uz blagoslov vlasti sve se promenilo i sad im se ne gade Sns pare i Kadinjaca je ipak pala, ne volim Vujosevica kao coveka ali sam ga vise postovao zato sto je ostao dosledan i nije hteo u isti kos sa ovima, a cim dodju i titule zaboravice se opet i ko je Ostoja i ciji je covek.

        Comment


        • Nije zdrava tolika mržnja prema Partizanu.

          I svaka čast ovakvim kao na klipu gore, to je jedini način da se vratimo u neka dobra stara vremena kada smo zajedno išli i vraćali se sa utakmice.

          Decu ne treba učiti da je zvezda iznad svega, već da je to samo sport i da se poštuju svi učesnici i simpatizeri.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Nije zdrava tolika mržnja prema Partizanu.

            I svaka čast ovakvim kao na klipu gore, to je jedini način da se vratimo u neka dobra stara vremena kada smo zajedno išli i vraćali se sa utakmice.

            Decu ne treba učiti da je zvezda iznad svega, već da je to samo sport i da se poštuju svi učesnici i simpatizeri.
            Izvini, kako se ne poštuje i ko ? Ovde je samo bilo dete u dresu Partizana kako sedi na noši (tuti) sa grbom Zvezde, simbolika jasna (valjda) a na to sam postavio klip gde se dete u krilu svog oca raduje pesmama o Zvezdi (ni jedna nije pogrdna) i mali peva...svakako da je to bolje nego prethodna slika (koja uzgred opisuje roditelja ne dete).
            Mi na forumu i a ovoj temi možemo da se nadgornjavamo, zezamo...ali granice se moraju znati, ne prelaziti onu crtu gde ni prema sebi ne želiš da budu upućeni komentari. Samo benigno.
            Slažem se da je to samo sport, i pre svega decu treba učiti da vole sport a navijanje je nešto što može i ne mora da proistekne iz ljubavi prema sportu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Nije zdrava tolika mržnja prema Partizanu.

              I svaka čast ovakvim kao na klipu gore, to je jedini način da se vratimo u neka dobra stara vremena kada smo zajedno išli i vraćali se sa utakmice.

              Decu ne treba učiti da je zvezda iznad svega, već da je to samo sport i da se poštuju svi učesnici i simpatizeri.
              A ko uči decu da je Zvezda iznad svega? Pa to je vaša glupava parola. Mene su kao dete učili da poštujem druge ljude i njihova mišljenja, a to što navijam za Zvezdu je samo navijačko opredeljenje, a ne smisao života. Iskreno, savršeno me zabole šta se dešava u tudjoj kući.

              Comment


              • Ali koji licimer u takvom postu on napise Zvezda malim slovom..pih..

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Nije zdrava tolika mržnja prema Partizanu.(Zvezdi)

                  I svaka čast ovakvim kao na klipu gore, to je jedini način da se vratimo u neka dobra stara vremena kada smo zajedno išli i vraćali se sa utakmice.

                  Decu ne treba učiti da je Zvezda (Partizan) iznad svega, već da je to samo sport i da se poštuju svi učesnici i simpatizeri.
                  Mala ali bitna ispravka ...pa bi možda mogli dalje

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Ali koji licimer u takvom postu on napise Zvezda malim slovom..pih..
                    Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Mala ali bitna ispravka ...pa bi možda mogli dalje
                    Mukica, veliki su to problemi...kada prst ne može da pritisne "šift"...prava slika, mržnja...sve ono što nije poželjno.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Mukica, veliki su to problemi...kada prst ne može da pritisne "šift"...prava slika, mržnja...sve ono što nije poželjno.
                      Vise znam Zvezdasa koji pisu Partizan malim slovom izinat, komso - no to nije razlog da se svadjamo.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Vise znam Zvezdasa koji pisu Partizan malim slovom izinat, komso - no to nije razlog da se svadjamo.
                        Nije (samo) problem u malom slovu

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Vise znam Zvezdasa koji pisu Partizan malim slovom izinat, komso - no to nije razlog da se svadjamo.
                          Nije razlog i ja se trudim da ne pogrešim jer znam da se to tumači kako se već tumači, da si ti to uradio verovao bih da je u pitanju greška u kucanju ali forumaški Pantić..."to ne biva" što kaže Kalča.
                          p.s. vi odaberite Anđusa (Terzu) sa ove strane...Valter jedino ovde može da piše, na kojem god je forumu bio dobio je nogobulj (opravdano-neopravdano...nije bitno)
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Vise znam Zvezdasa koji pisu Partizan malim slovom izinat, komso - no to nije razlog da se svadjamo.

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post

                                Comment

                                Working...
                                X