Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo je nebo granica.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Walter čovek ima više postova o KK Partizan nego svi mi zajedno. Prati grobaraske forume. Opusti se druže, biće svetinja moćna opet.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Podrska Valteru

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Valter u borbi protiv 2 drzavna projekta.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Nemoj biti ljubomoran sto nemate svog Kupera. Pojesce te ta zaslepljenost i mrznja prema crno-belom klubu Ima Kuper svoje lose momente, tvoj(vas) je problem sto bas sve njegove postove gledas na taj nacin, a daleko je od toga.

            On ima stila, ti recimo ne. Zna covek da se sprda i nadje vam zicu na fin nacin, vecina kod vas to ne ume, jer jebiga trigerujete na Partizan, sta god da je u pitanju. Cesto se desava da vise postova posvetite Partizanu i Buducnosti. Niti ima dobre sprdnje, niti nekog gotivnog stila, pa samim tim ne umete ni da prepoznate dobru sprdnju s druge strane, vec na sve skacete i trazite Kuperovu glavu. Ne kazem da je Kuper svaki put pogodio dozu i da nije prelazio granicu, dogadjalo se to, ali daleko od toga kako vi to predstavljate kad je on u pitanju. Vi to prosto ne vidite, bar vecina. Mozda shavatis jednom, ali ne verujem ni da ces se truditi, a i koga zabole. Ovo je forum, opustite se malo ljudi. Secer i vodu uzmite pre dolaska ovde ako treba. Samo lagano, nije borba na zivot i smrt u pitanju, vec jedan jebeni sportski forum.
            Originally posted by mark it zer0 View Post
            Mozda bi mu bilo simpaticno da ima bar malo stila, lepo ti je decko rekao. Kod tebe je primetno potpuno odsustvo istog.
            Ne morate da se ponavljate, dovoljno je da se napise jedanput. Jasno je sto vam jedan smeta, a drugom se klanjate, jer taj drugi javno pise ono sto vi mislite.

            Ja mislim da svi ti "stilisti" treba lepo da vezbaju na ovoj temi. Znaci nema provociranja navijaca KKCZ na temi KKB, nema postova da se nema para na KKP, sve ovde. Jer, budimo realni, trenutno tema KKP ne lici ni na sta osim na vezbanja "stilista" koji navijaju za razlicite klubove. Za razliku od vas, mene svi ti "stilisti" smaraju i smatram da smetaju normalnoj diskusiji jer pisu samo propagandne pamflete, a nekad i postove od jedne reci ili smajlija.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              Jasno je sto vam jedan smeta, a drugom se klanjate, jer taj drugi javno pise ono sto vi mislite.




              Postoji i ta ignore opcija za te sto te smaraju i smetaju normalnoj diskusiji.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post

                Postoji i ta ignore opcija za te sto te smaraju i smetaju normalnoj diskusiji.
                Stari forumski trik, ignore opcija. Postoji ignore opcija i za vas veselnike pa ste prokomentarisali postove Valtera. Practice what you preach, umesto da se ovde javljas sa savetima.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Pa nama (bar meni) Valter ne smeta, to si ti sam ubacio u prethodnom postu, zasto bih ga stavljao na ignore?

                  Promasio si ko Lesor zicer za pobedu u trecem mecu finala.
                  Last edited by Mr. Wolf; 24-12-18, 23:36.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Pa nama (bar meni) Valter ne smeta, to si ti sam ubacio u prethodnom postu, zasto bih ga stavljao na ignore?

                    Promasio si ko Lesor zicer za pobedu u trecem mecu finala.

                    Last edited by kronostime; 25-12-18, 04:22.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Pa nama (bar meni) Valter ne smeta, to si ti sam ubacio u prethodnom postu, zasto bih ga stavljao na ignore?

                      Promasio si ko Lesor zicer za pobedu u trecem mecu finala.
                      Promašio? Ubo bre u centar... Kao Nolan Smith onomad.

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Promašio? Ubo bre u centar... Kao Nolan Smith onomad.
                        Zeznuo si ga k`o Alimpijevic trenersku komisiju.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Zajebo si ga kao partizanovci sebe u detinjstvu

                          Comment


                          • Originally posted by Delija86 View Post
                            Zajebo si ga kao partizanovci sebe u detinjstvu

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment



                            • Voli svoj klub, ne mrzi suparnika...ovako se deca uče ljubavi prema klubu.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Jadno dete
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X