Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Komšije, čujem da menjate jeftinog Fajea, za jednog bivšeg reprezentativca i EL igrača.

    Lepo.

    Taman da se razlika u budžetu popne na duplo u odnosu na nas i da prestignete Futuru.

    Kad je gazda bio cicija.
    Cista laz. Jedna od mnogih

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Kuper bratina.
      Samo zato sto navijate za isti Ostoja-Vuckov klub,da je sa suprotne strane bio bi ti bzv..Doslednost.

      Comment


      • Renfro ove sezone prima u Maneresi 670 hiljada evra, odlazi nezadovoljan platom, koliki je budzet Kkp a neogranicen? Jos placaju Brauna da bleji po Amerikama, kakav lik,ne igra a pare kaplju .

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Samo zato sto navijate za isti Ostoja-Vuckov klub,da je sa suprotne strane bio bi ti bzv..Doslednost.
          Nemoj biti ljubomoran sto nemate svog Kupera. Pojesce te ta zaslepljenost i mrznja prema crno-belom klubu Ima Kuper svoje lose momente, tvoj(vas) je problem sto bas sve njegove postove gledas na taj nacin, a daleko je od toga.

          On ima stila, ti recimo ne. Zna covek da se sprda i nadje vam zicu na fin nacin, vecina kod vas to ne ume, jer jebiga trigerujete na Partizan, sta god da je u pitanju. Cesto se desava da vise postova posvetite Partizanu i Buducnosti. Niti ima dobre sprdnje, niti nekog gotivnog stila, pa samim tim ne umete ni da prepoznate dobru sprdnju s druge strane, vec na sve skacete i trazite Kuperovu glavu. Ne kazem da je Kuper svaki put pogodio dozu i da nije prelazio granicu, dogadjalo se to, ali daleko od toga kako vi to predstavljate kad je on u pitanju. Vi to prosto ne vidite, bar vecina. Mozda shavatis jednom, ali ne verujem ni da ces se truditi, a i koga zabole. Ovo je forum, opustite se malo ljudi. Secer i vodu uzmite pre dolaska ovde ako treba. Samo lagano, nije borba na zivot i smrt u pitanju, vec jedan jebeni sportski forum.
          Last edited by Mr. Wolf; 24-12-18, 12:33.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Kao sto rekoh zato sto navija za tvoj klub. Da , ljubomoran sam na ponizavanje jednog a uzdizanje drugog kluba i to sa glupim foricama tipa igramo za stipendije, vezane su nam ruke, aparhejd itd, to moze da bude smesno samo deci iz osnovne, a tvoja objektivnost se vidi da ti je to simpaticno a onda kad neko to radi samo sa druge strane to ti ne odgovara. Posto sa likom koji na avangardi pljuje Zvezdu najadnije i ponizava i laze da nemate dinara a da svi imaju ne mozes drugacije osim da sprdas to radim i ja ali tebi to zasmeta posto je jel te Partizan u pitanju. Bas zato sto je forum treba da bude ozbiljno mesto za rasprave a ne podjebavanje , posto nisam video da si skocio nekad na njegov post joj jedva sklapamo tim dolazi Renfro za kusur od Brauna a isti Braun onda jauce da nihe placen nemas bas kredibilitet koji nije pristrasan.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Kao sto rekoh zato sto navija za tvoj klub. Da , ljubomoran sam na ponizavanje jednog a uzdizanje drugog kluba i to sa glupim foricama tipa igramo za stipendije, vezane su nam ruke, aparhejd itd, to moze da bude smesno samo deci iz osnovne, a tvoja objektivnost se vidi da ti je to simpaticno a onda kad neko to radi samo sa druge strane to ti ne odgovara. Posto sa likom koji na avangardi pljuje Zvezdu najadnije i ponizava i laze da nemate dinara a da svi imaju ne mozes drugacije osim da sprdas to radim i ja ali tebi to zasmeta posto je jel te Partizan u pitanju. Bas zato sto je forum treba da bude ozbiljno mesto za rasprave a ne podjebavanje , posto nisam video da si skocio nekad na njegov post joj jedva sklapamo tim dolazi Renfro za kusur od Brauna a isti Braun onda jauce da nihe placen nemas bas kredibilitet koji nije pristrasan.
              Mozda bi mu bilo simpaticno da ima bar malo stila, lepo ti je decko rekao. Kod tebe je primetno potpuno odsustvo istog.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Komšije, čujem da menjate jeftinog Fajea, za jednog bivšeg reprezentativca i EL igrača.

                Lepo.

                Taman da se razlika u budžetu popne na duplo u odnosu na nas i da prestignete Futuru.

                Kad je gazda bio cicija.
                Ajde samo mi molim te izracunaj kako Zvezda ima veci budzet od Buducnosti bas me zanima

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Nemoj biti ljubomoran sto nemate svog Kupera. Pojesce te ta zaslepljenost i mrznja prema crno-belom klubu Ima Kuper svoje lose momente, tvoj(vas) je problem sto bas sve njegove postove gledas na taj nacin, a daleko je od toga.

                  On ima stila, ti recimo ne. Zna covek da se sprda i nadje vam zicu na fin nacin, vecina kod vas to ne ume, jer jebiga trigerujete na Partizan, sta god da je u pitanju. Cesto se desava da vise postova posvetite Partizanu i Buducnosti. Niti ima dobre sprdnje, niti nekog gotivnog stila, pa samim tim ne umete ni da prepoznate dobru sprdnju s druge strane, vec na sve skacete i trazite Kuperovu glavu. Ne kazem da je Kuper svaki put pogodio dozu i da nije prelazio granicu, dogadjalo se to, ali daleko od toga kako vi to predstavljate kad je on u pitanju. Vi to prosto ne vidite, bar vecina. Mozda shavatis jednom, ali ne verujem ni da ces se truditi, a i koga zabole. Ovo je forum, opustite se malo ljudi. Secer i vodu uzmite pre dolaska ovde ako treba. Samo lagano, nije borba na zivot i smrt u pitanju, vec jedan jebeni sportski forum.
                  Bukvalno isti post kao moj prije nekoliko dana, mnogo kul tip. Napravite i vi svoj stil pisanja, pa da vidite kako interesantno moze da bude.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Kao sto rekoh zato sto navija za tvoj klub. Da , ljubomoran sam na ponizavanje jednog a uzdizanje drugog kluba i to sa glupim foricama tipa igramo za stipendije, vezane su nam ruke, aparhejd itd, to moze da bude smesno samo deci iz osnovne, a tvoja objektivnost se vidi da ti je to simpaticno a onda kad neko to radi samo sa druge strane to ti ne odgovara. Posto sa likom koji na avangardi pljuje Zvezdu najadnije i ponizava i laze da nemate dinara a da svi imaju ne mozes drugacije osim da sprdas to radim i ja ali tebi to zasmeta posto je jel te Partizan u pitanju. Bas zato sto je forum treba da bude ozbiljno mesto za rasprave a ne podjebavanje , posto nisam video da si skocio nekad na njegov post joj jedva sklapamo tim dolazi Renfro za kusur od Brauna a isti Braun onda jauce da nihe placen nemas bas kredibilitet koji nije pristrasan.
                    Sta ima veze sto i sta Cooper pise na Avangardi? Po toj logici, trebalo je i tebe banovati zbog onog serijala proglasa narodnih heroja na FB92 onomad? Boze sacuvaj...
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Sta ima veze sto i sta Cooper pise na Avangardi? Po toj logici, trebalo je i tebe banovati zbog onog serijala proglasa narodnih heroja na FB92 onomad? Boze sacuvaj...
                      Nisam mislio zato sto pise tamo, napisah kronose zato sto najjadnije pljuju po svemu sto ima veze sa Zvezdom tamo a naravno da je svacija stvar gde ce da pise.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Mozda bi mu bilo simpaticno da ima bar malo stila, lepo ti je decko rekao. Kod tebe je primetno potpuno odsustvo istog.
                        Komšije, čujem da menjate jeftinog Fajea, za jednog bivšeg reprezentativca i EL igrača.

                        Lepo.

                        Taman da se razlika u budžetu popne na duplo u odnosu na nas i da prestignete Futuru.

                        Npr tebi je ovi simpaticno, potpuno odsustvo lovije i istine samo u stilu podjebavanja. Kazem mozda nivo osmog razreda.

                        Comment


                        • Iskuliraj ga ili mu predlozi usnog lekara ili pranje usiju jer lose cuje decko

                          Comment


                          • Originally posted by Delija86 View Post
                            Iskuliraj ga ili mu predlozi usnog lekara ili pranje usiju jer lose cuje decko
                            Šta sam loše čuo?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Kao sto rekoh zato sto navija za tvoj klub. Da , ljubomoran sam na ponizavanje jednog a uzdizanje drugog kluba i to sa glupim foricama tipa igramo za stipendije, vezane su nam ruke, aparhejd itd, to moze da bude smesno samo deci iz osnovne, a tvoja objektivnost se vidi da ti je to simpaticno a onda kad neko to radi samo sa druge strane to ti ne odgovara. Posto sa likom koji na avangardi pljuje Zvezdu najadnije i ponizava i laze da nemate dinara a da svi imaju ne mozes drugacije osim da sprdas to radim i ja ali tebi to zasmeta posto je jel te Partizan u pitanju. Bas zato sto je forum treba da bude ozbiljno mesto za rasprave a ne podjebavanje , posto nisam video da si skocio nekad na njegov post joj jedva sklapamo tim dolazi Renfro za kusur od Brauna a isti Braun onda jauce da nihe placen nemas bas kredibilitet koji nije pristrasan.
                              Gde bas nadje mene za ovo, bas sam poznat po tome kako non-stop ulazim u prepirke kad druga strana nesto kaze
                              Nema veze sto je on partizanovac, eto, meni je Uros kul tip, a navija za Zvezdu. Covek kaze da smo ukrali sve sto se moze ukrasti u fudbalu, jednom sam sa njim malo prodiskutovao o tome, nasli smo se lepo na cifri od 12 (mislim da je toliko) postenih trofeja od osnivanja kluba. Sta ja imam tu da dokazujem suprotno, lepo kazem "pa dobro, nije 12 toliko losa cifra" i kao dva gospodina, kakva i jesmo, zavrsimo diskusiju.

                              Nemam pojma sta radi na avangardi, tamo pratim samo par ljudi sta pisu.

                              Meni je najsmesnije sto vi to gledate kao da mi svi shvatamo Kupera ozbiljno za neke postove i verujemo svemu sto napise A tek vasa briga za nesto sto on pise uglavnom na nasoj temi ili ovde na Pomracenju koje inace sluzi za gluposti
                              Last edited by Mr. Wolf; 24-12-18, 22:47.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Kuper je sramota za forum ali ok postujem ako neko ima drugačije misljenje
                                Tolike pare utukli u klub sns praznoglavci a opet kukate kako ste jadni i siroti! Dokle,imate li granice?

                                Comment

                                Working...
                                X