Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dule nije doveo Miljenovića.
    Znači monopol je Đekić.
    Ok.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Dule nije doveo Miljenovića.
      Znači monopol je Đekić.
      Ok.
      Malo pre sam editovao , uglavnom ja mislim da su Perovic i Pekovic presli direktno iz Beopetrola u KKP , znaci nisu svi isli u FMP i Hemofarm ... Bogdanovic je presao valjda iz Zitka u KKP? nisam bas analiticar tih kretanja igraca

      Comment


      • Originally posted by Marcus View Post
        Malo pre sam editovao , uglavnom ja mislim da su Perovic i Pekovic presli direktno iz Beopetrola u KKP , znaci nisu svi isli u FMP i Hemofarm ... Bogdanovic je presao valjda iz Zitka u KKP? nisam bas analiticar tih kretanja igraca
        Djordjevic, Paspalj, Divac su otisli u Partizan zato sto je skautingtm zakljucio da su netalentovani.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Očigledno ne zna šta znači monopol.

          Normalno je da su talentovani, mladi dolazili u evroligaša, ali niti su svi top talenti dolazili, niti je to košarkaški monopol.

          Štaviše, najčešće top talenti nisu bili dostupni.

          Comment


          • Monopol? Monopol na igrace imaju menadzeri i sve zavisi od njihove dobre volje i procene gde ce ti igraci najvise napredovati i podici cenu, a to ne moraju biti ni Partizan, ni Zvezda, a ni Buducnost i ostali ABA timovi.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Talente je kupio najveće Čović uvek, i onda uz njega Miško sa Megom. Ne može stvarno Radonjić da se poredi sa tim. Imao je Partizan i odličnih stranaca i nisu igrali za dž naravno, ali su umeli da naprave, znači naprave igrača.

              Zvezda je umela da dovede. Taj Jović i Kalinić su pre Zvezde već išli na SP. Nisu bili znači niko i ništa.

              Comment


              • Braun prozvao Partizan: Zašto misle da je okej da ne plate?
                Američki košarkaš Entoni Braun postavio je zanimljivo pitanje svojim pratiocima na društvenoj mreži Tviter.
                Braun je ovu sezonu počeo u Americi, pa je zatim dobio svoj prvi angažman u Evropi u Partizanu, da bi ga crno-beli nedugo zatim otpustili.

                Američki bek je kritikovao "međunarodne klubove", a s obzirom na to da je njemu u karijeri jedini takav bio Partizan, može se zaključiti da je baš mislio na crno-bele.

                "Zašto svi u međunarodnoj košarci misle da je okej ne platiti ljude, pa to je nama posao", napisao je Braun.

                Comment


                • Do djavola, javite mu da je igrao za stipendiju.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Talente je kupio najveće Čović uvek, i onda uz njega Miško sa Megom. Ne može stvarno Radonjić da se poredi sa tim. Imao je Partizan i odličnih stranaca i nisu igrali za dž naravno, ali su umeli da naprave, znači naprave igrača.

                    Zvezda je umela da dovede. Taj Jović i Kalinić su pre Zvezde već išli na SP. Nisu bili znači niko i ništa.
                    Valjda se zato Boldenu smucilo da ceka sansu u Zelezniku, pa preko Makabija zapucao u NBA. Nije ni minut zaigrao za KKCZ.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ja ne znam kako iko moze ista lose da kaze za one Partizanove generacije. Ono je Porto u fudbalu sto se radilo, cista umjetnost, vladajuci su se nazalost usrali u sve to, al ekipa strucni stab i trener su sve ono izmisljali. Zbog onog Partizana je 80% Balkana pratio kosarku, toliko je generacija nakon toga sanjala da jednog dana zaigra bas taj nivo, i zbog toga kao navijac Buducnosti skidam kapu, pa cak smatram da su i zasluzni za vecinu danasnjih talenata, jer smo realno svi sanjali da jednog dana nasa ekipa ima ono nesto.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Braun prozvao Partizan: Zašto misle da je okej da ne plate?
                        Američki košarkaš Entoni Braun postavio je zanimljivo pitanje svojim pratiocima na društvenoj mreži Tviter.
                        Braun je ovu sezonu počeo u Americi, pa je zatim dobio svoj prvi angažman u Evropi u Partizanu, da bi ga crno-beli nedugo zatim otpustili.

                        Američki bek je kritikovao "međunarodne klubove", a s obzirom na to da je njemu u karijeri jedini takav bio Partizan, može se zaključiti da je baš mislio na crno-bele.

                        "Zašto svi u međunarodnoj košarci misle da je okej ne platiti ljude, pa to je nama posao", napisao je Braun.
                        Gal Mekel likes this.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Gal Mekel likes this.
                          Nije isto
                          Braun je igrao za 1000 dinara mesecno

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Nije isto
                            Braun je igrao za 1000 dinara mesecno

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Sofo za pljesku u Avalici....
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              ...i zbog toga kao navijac Buducnosti skidam kapu, pa cak smatram da su i zasluzni za vecinu danasnjih talenata, jer smo realno svi sanjali da jednog dana nasa ekipa ima ono nesto.
                              ok to za skidanje kape....nego za koga si navijao pre nego sto si poceo za Buducnost?

                              Comment


                              • Blah, standardna prica, naravno za Buducnost, s obzirom da sam relativno mlad, a moji inace veliki ljubitelji sporta vodili su me kao djetica na bas tu EL koju je Buducnost igrala i utakmice rukometasica, koje su bile tadasnji trejdmark, da vam priblizim Staropodgoricka prica. Ali bez obzira na sve to, ono sto je Partizan radio ne moze da se ne voli. Mada meni kao stranom tijelu u svoj toj prici BG blizanaca, meni je to licno jedan od drazih sportskih kolektiva, dokaz da se sve moze uz ozbiljan trud i volju. Ne kazem da su ti momci igrali za kikiriki naravno, ali kazati bilo sta lose za anonimuse koji su se svaki put pojavljivali u Partizanu je nerealno.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X