Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ti me uči zvezdaštvu. Čim nestanu argumenti odmah se udara da nisam zvezdaš. Je l' ga Dule odučio ili nije? Treba biti objektivan. A prijatelju moj ja sam ovde zbog Duleta robijao mesecima i pre selidbe vas sa b92, to mi je jedna od najantipatičnijih osoba ikada, ali sam realan.

    Blesingjem i Šarić sami pobede magičnog Dejana Radonjića.

    A Strazbur preokrene 20 poena razlike Dejo ne ume tajm da traži.

    To je čovek kome je Neptunas u Beogradu pravio 19-0.

    To što se širio po ligi, pa imao je najjači sastav. Nije on toliko loš ali nije za velike stvari a nije ni toliko dobar, klasa. To nije.

    I ja sam zahvalan Aleksandru i Andreju Vučiću što su sipali novac i što su od dužnika od 16 miliona napravili evroligaša. Čim su nas oni napustili, Alimpijević Čovketov je pokazao koja je Čovićeva mera.

    Davidovac plej, Lesor centar.

    Što, nisu bile državne pare, nego Čović dao iz džepa? Ja jesam zvezdaš ali nisam čovićevac.

    Jeste Blond usralo me lupio sam. Što ne kažeš lepo bio si u pravu.
    Last edited by Cassius Clay; 21-12-18, 19:11.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Da, ti me uči zvezdaštvu. Čim nestanu argumenti odmah se udara da nisam zvezdaš. Je l' ga Dule odučio ili nije? Treba biti objektivan. A prijatelju moj ja sam ovde zbog Duleta robijao mesecima i pre selidbe vas sa b92, to mi je jedna od najantipatičnijih osoba ikada, ali sam realan.

      Blesingjem i Šarić sami pobede magičnog Dejana Radonjića.

      A Strazbur preokrene 20 poena razlike Dejo ne ume tajm da traži.

      To je čovek kome je Neptunas u Beogradu pravio 19-0.

      To što se širio po ligi, pa imao je najjači sastav. Nije on toliko loš ali nije za velike stvari a nije ni toliko dobar, klasa. To nije.

      I ja sam zahvalan Aleksandru i Andreju Vučiću što su sipali novac i što su od dužnika od 16 miliona napravili evroligaša. Čim su nas oni napustili, Alimpijević Čovketov je pokazao koja je Čovićeva mera.

      Davidovac plej, Lesor centar.

      Što, nisu bile državne pare, nego Čović dao iz džepa? Ja jesam zvezdaš ali nisam čovićevac.
      Nisi ti niko i nista, obicno laprdalo koje je izjavilo da ovaj klub za njega i nije Zvezda. Izjavljivao si da se vec zna ko ce biti prvak samo da bi podigao kod drugih i kod sebe neku zamisljenu forumsku reputaciju.

      Radonjic je pobedio sve velike klubove u Evropi osim Olimpijakosa. Bezobrazluk je traziti lose utakmice kod njega, jer kod svih drugih mogu da se nadju. Od Strazbura je izgubio jer nije imao pleja kad je Jovic izasao zbog 5 licnih. Kako poveo, tako i izgubio.

      Sta Davidovac plej, plej je bio Rochestie jedan od najboljih igraca i napadaca koji su igrali na ovim prostorima u poslednjoj deceniji. Druga je stvar kako su se potrosile te pare, na gomilu osrednjih i ispodprosecnih domacih igraca koji su tu bili samo zato sto su domaci. Imao je Alimpijevic tada mnogo veci budzet od Buducnosti, sam je kriv za nepostojanje odbrane reketa, za los prelazni rok i za blamazu u finalu.

      Ti bolje da se ne javljas nakon sto si na fudbalu kao blesav stancao postove da Liverpool ispada od mocnog Napolija jer je najbitnije sto ti licno mrzis Engleze pa moramo da citamo takve prognoze.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Niti sam gde rekao da mrzim Engleze niti sam laprdalo, ti samo znaš da vredjaš i etiketiraš.

        Ja govorim istinu. Ko je rekao da klub mora da se reorganizuje fuzionisanjem sa FMP-om?

        To je sada Čovićev privatan klub više i ne gledam. I ja sam bio tako tvrdoglav kada sam bio mladji, čudio sam se što Tegi govori Kk CZ Diva, čovek je bio u pravu. Mogli smo videti u APR.

        Dopustili smo da nam Čović otme klub i sada može sa imenom Crvena Zvezda da radi šta hoće, očigledno ni država ne može da ga otera.

        Najveća greška u istoriji SD Cz. Kao da nismo znali o kakvom se čoveku radi.

        Hteo je da se reafirmiše politički preko Crvene Zvezde i vrati u te vode, kada mu nije uspelo, sada kada on bude tonuo tonuće i Zvezda.

        Evo dva pitanja:

        1) Je l' Nebojša Čović svojim novcem reorganizovao CZ?
        2) Pošto je odgovor ne, drugo pitanje : Da li smo je uz državni novac mogli reorganizovati Ganac, Kronos i ja, sve igrajući tabliće i pijući koka kolu zero? Mogli smo. Kad kaplju pare i kad imaš ledja sve možeš.
        bonus pitanje
        3) Je l' morao klub da se fuzioniše?

        Ne moraš me vredjati možeš odgovoriti na pitanja. Ovo je istina a istina boli nas zvezdaše ali treba biti realan. Čovek nam je zaplenio klub i niko ne može da ga uzme.

        Vrv ko proba dobiće batine kao Andjus.
        Last edited by Cassius Clay; 21-12-18, 19:34.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Niti sam gde rekao da mrzim Engleze niti sam laprdalo, ti samo znaš da vredjaš i etiketiraš.
          Jesi, znas samo da se hvalis da si sve prognoze pogodio, a ignorises kada potpuno promasis. Bar da se ogradis od toga, nego decidno lupas...

          Ja govorim istinu. Ko je rekao da klub mora da se reorganizuje fuzionisanjem sa FMP-om?

          To je sada Čovićev privatan klub više i ne gledam. I ja sam bio tako tvrdoglav kada sam bio mladji, čudio sam se što Tegi govori Kk CZ Diva, čovek je bio u pravu. Mogli smo videti u APR.

          Dopustili smo da nam Čović otme klub i sada može sa imenom Crvena Zvezda da radi šta hoće, očigledno ni država ne može da ga otera.

          Najveća greška u istoriji SD Cz. Kao da nismo znali o kakvom se čoveku radi.

          Hteo je da se reafirmiše politički preko Crvene Zvezde i vrati u te vode, sada mu nije uspelo, sada kada on bude tonuo tonuće i Zvezda.
          Pa tako reci, to za tebe nije Zvezda. U redu je kada drzava ulozi desetine miliona evra da bi FKCZ mogao da osvaja titule, nije u redu kada je to u pitanju KKCZ. Zasto jednostavno ne kazes, odnosno ne ponovis da "zvezdase ionako samo zanima fudbal", jer eto ima taj Bari, a kosarku gde neko drugi ima Istanbul obilazite u sirokom luku. Nije to pohvalno nimalo.

          Ti ako ne vidis da je Covic, uz sve svoje mane i ostalo bio na celu najuspesnijeg perioda u istoriji kluba nakon onog pocetka kog niko uzivo nije pratio ... sta da ti kazem, imas NFL pa uzivaj.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • U FkCZ jeste uloženo ali pogodi koja je razlika?

            Zvezdan Terzić dodje i kaže - Vučićev duh lebdi Marakanom. Ne pravi se kao Čović da daje svoj novac i ne glumi madjioničara. Svi znamo odakle se pare slivaju u dva velika kluba.

            Što bi Čović bio veći od Danilovića koji je otišao na f4 sa Partizanom, kada je duvala podrška na njihovu stranu, ako već ni jedan ni drugi ne daju novac?

            Ja sam samo objektivan.

            A za pogadjanje - Napoli sam sam prognozirao, za Budućnost sam reako da sam dobio info.

            Dobro, idem, vidim da antičovićevci nisu dobrodošli.

            Comment


            • Ne bih ja tako olako omalovazavao Dejana Radonjica i njegove rezultate ... Covek u vezane sezone top 8 EL pa skoro top 8 , 16 pobeda .... i to timovi sve domaci igraci i zaboravljeni stranci u padu karijere ili teski rekonvalescenti ... vidimo koliko je to tesko ustvari ove godine gde buducnost sa daleko skupjim rosterom i legijom stranaca koji su u top formi svoje karijere ne moze ni pola tj 8 pobeda da skupi ... da je samo ABA moglo bi da se komentarise imao najaci sastav ... opet kazem devastacija koju je nesrecni Alimpije napravio je nuklearnih razmera

              Comment


              • Svaka njemu čast samo kažem nije bolji od Duška Vujoševića - bio tada - i imao je svojih mana, nije baš savršen. Disciplina, odbrana, tranzicija, mane su mu liderstvo i (ne)guranje mladih. Prezedeli su na klupi i Tejić, Rebić i još neki igrači tri zlatne godine dok su drugi igrali u FMP, Megi. To ih je koštalo puno.

                Comment


                • To se slazem ... Nije uspeo da afirmise neke od velikih prospekata te generacije ... mada ja tu jedino vidim neki potencijal u Simanicu ... Reba limitiran fizika, Tejic naizgled atleta ali ne bas dovoljno, posebno mentalno nezreo ... Nijedan ni drugi ni posle zvezde apsolutno nista

                  Comment


                  • Originally posted by Marcus View Post
                    To se slazem ... Nije uspeo da afirmise neke od velikih prospekata te generacije ... mada ja tu jedino vidim neki potencijal u Simanicu ... Reba limitiran fizika, Tejic naizgled atleta ali ne bas dovoljno, posebno mentalno nezreo ... Nijedan ni drugi ni posle zvezde apsolutno nista
                    Drugim recima, umeo je da radi samo sa vec izgradjenim igracima - dok je Dule od prospekata pravio igrace.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Drugim recima, umeo je da radi samo sa vec izgradjenim igracima - dok je Dule od prospekata pravio igrace.
                      Sada sam hteo to da napišem. On je pokušao da glumi Duleta, ali Dule je imao šlifa i harizme da bude strog a istovremeno šarmamtan i da ga igrači vole i gledaju kao oca. Radonjića nisu voleli. Pošto znam igrača jednog lično vrlo dobro znam i priče koje sam pisao ovde, od pripremnog turnira i dranja na njih posle pogodjene trojke jer su imali internu šalu i pokazivali trougao rukama do dranja što šutaju bacanja pored Šilba i Dženkinsa.

                      On je umeo da afirmiše igrače kao Bobija, da napravi, nikako. To je Dule radio. Radonjić je najviše voleo igrače kao Simonović koji su mu se da kažemo šlihtali, Simon je dobar dečko, ali se iživljavao Radonja na mladjima i ubijao im volju za igrom.

                      Ta generacija 95o je bila pretalentovana, a Simanić je bio u rangu Dončića ako se sećam.

                      I onda dodje situacija Dončić igra sa 16 u Realu, a mi vodimo protiv Tamiša 50 razlike Dejanu Radonjiću igra 8 igrača iskusnih. Čemu?
                      Last edited by Cassius Clay; 21-12-18, 19:59.

                      Comment


                      • Poredjenje DV i DR u radu sa mladim igracima i konacni sud je tesko dati jer je odgovor kompelksan po meni ... Pre svega zadnjih 10 15 godina je konstantna oseka mladih talentovanih igraca , zbog toga je DV i izasao iz okvira sroskog trzista i poceo da uzima francuze, cehe itd .. takodje Radonjic je imao nekoliko dobrih igraca koji nisu bili juniori ali nisu bili ni matori , kao Jovic Kalinic Dangubic Bobi Cirbes Luka, znaci igraci koji kada su igrali kod DR su bili u uzlaznoj putani svoje karijere tako da nije bilo bas mnogo smisla po svaku cenu forisirati Rebica recimo na ustrb Jovica ili Tejica na ustrb Luke itd ... Trece u vreme DV KKP je imao apsolutni monopol na najbolje mlade igrace u Srbiji i nezavisan rad kosarkaskih kadrova pri izboru igrackog kadra , plus Srbija je davala predstavnika za EL tako da je njegov posao bio samo da dobije unazadjenu Zvezdu i da igra EL ponovo, dok je za DR situacija bila dosta komplikovanija jer je morao da bije i KKP i Cedevitu i Buducnost ... znaci ako se vec pravi ta paralela treba uzeti sve cinjenice u obzir

                        Comment


                        • Originally posted by Marcus View Post
                          Poredjenje DV i DR u radu sa mladim igracima i konacni sud je tesko dati jer je odgovor kompelksan po meni ... Pre svega zadnjih 10 15 godina je konstantna oseka mladih talentovanih igraca , zbog toga je DV i izasao iz okvira sroskog trzista i poceo da uzima francuze, cehe itd .. takodje Radonjic je imao nekoliko dobrih igraca koji nisu bili juniori ali nisu bili ni matori , kao Jovic Kalinic Dangubic Bobi Cirbes Luka, znaci igraci koji kada su igrali kod DR su bili u uzlaznoj putani svoje karijere tako da nije bilo bas mnogo smisla po svaku cenu forisirati Rebica recimo na ustrb Jovica ili Tejica na ustrb Luke itd ... Trece u vreme DV KKP je imao apsolutni monopol na najbolje mlade igrace u Srbiji i nezavisan rad kosarkaskih kadrova pri izboru igrackog kadra , plus Srbija je davala predstavnika za EL tako da je njegov posao bio samo da dobije unazadjenu Zvezdu i da igra EL ponovo, dok je za DR situacija bila dosta komplikovanija jer je morao da bije i KKP i Cedevitu i Buducnost ... znaci ako se vec pravi ta paralela treba uzeti sve cinjenice u obzir
                          Dule Vujosevic je igrao tu Evroligu gde su mu nosioci neretko bili igraci od 20,21 godinu. I imao zapazene rezultate. Tako da i nije tesko dati sud. Bar sto se tice rada sa mladima.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ali KKP imao monopol u vreme kad su najtalentovaniji uglavnom išli u FMP i Hemofarm.

                            Šta ljudi pišu po ovom internetu Bože sačuvaj.

                            Dule nikada nije imao pristup 2 od 5 najtalentovanijih igrača u generaciji.

                            Comment


                            • To ne sporim , ali sam ti naveo druge okolnosti koje su uticale da nije isto bilo DV igrati EL sa mladim igracima recimo 2008 i DR igrati EL sa mladim igracima 2015

                              Comment


                              • @Cooper Ti igraci u posle prelazili u KKP , MIljenovic Djekic a sad gde su otisli Jokic Zagorac Jaramaz? ... a i nisu svi isli u FMP , kolko se secam Perovic i PEkovic su presli iz Beopetrola u KKP?
                                Last edited by Marcus; 21-12-18, 20:27.

                                Comment

                                Working...
                                X