Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Humor i satira je odlika pametnih ljudi, ako vec prozivamo, daj da prozivamo sa stilom. Kad bi svi peckali ovako, a ne neistomisljenike nazivali kretenima, idiotima, botovima, sendvicarima, mnogo bi zdravije okruzenje bilo, jer ako nema kritike nema ni zdravog drustva, a logicno je da ne mozemo svi isto da mislimo, tu je i forum da razmjenjujemo misljenja. Pecnite i vi, al ovo placene kurve, otete titule, lopovi, maskirani kriminalci, kontejneri sa bananama. Ajmo malo kreativnosti

    P.s. eto da ne bude da podrzavam samo crno bijelu stranu, navijao sam za Zvezdu onomad kad je Dule povukao ekipu da terena, i cuvena Kukavica, to mi je vrh bilo

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Ti si ozbiljan? Evo, hajde da analiziramo ono sto sam boldovao.

    mnogo bi zdravije okruzenje bilo, jer ako nema kritike nema ni zdravog drustva,
    Kritika necega se zasniva na argumentima za i protiv odredjene drustvene pojave ili nekog stava. Kako stav da je jedan klub nosilac zla, a da je drugi zrtva predstavlja kritiku?

    a logicno je da ne mozemo svi isto da mislimo, tu je i forum da razmjenjujemo misljenja.
    Slazem se, misljenja. Da li u misljenja spada ako ja napisem da bi Fenerbahce osvojio NBA ligu? Da bi ova Zvezda otisla na f4 EL? Da je Srbija jedna od uredjenijih i bogatijih zemalja na svetu? Svako moze da napise bilo sta i da to nazove misljenje.

    Cooper ne izrazava misljenje. Cooper samo provocira reakciju. Nije bitno da se razmenjuju stavovi ovi ili oni, bitno je da se pise o Cooperu. A ono sto Cooper pise pisu najzadrtiji navijaci Partizana. I da li je normalno da na bilo kom drugom topicu osim ovog citamo o "jbg, nemamo para, snalazimo se, ali proci ce i ovo". Pa znas, hiljade i hiljade stvarno tako i misle jer to daje smisao i njihovim jadnim zivotima.

    Da li je tebi normalno da neko smatra za sebe da je vredniji od drugih samo zbog izbora kluba za koji navija? Evo ti jedan od postova, pa mi reci da li je ovakvo misljenje normalno?

    Hvala, druže, puno mi znači podrška.
    Mada generalno imam podršku većine navijača/forumaša i dobijam baš puno privatnih poruka podrške da nastavim kao i do sada.

    Znam da je najteže pisati istinu, i da ljudi u ovoj zemlji generalno bolje prolaze ako se dodvoravaju većini, ali ja iskreno nemam većih problema osim što moram da se virtuelno šamaram sa Čovićevim svedocima koji me stalkuju i pokušavaju isprovcirati.
    Znaci, on je superioran a oni koji se ne slazu su Covicevi svedoci. Evo ja cu poceti da pisem i imitiram Seselja, mozda ti i to bude super i smesno.

    Kako nazivas to da mu je vec 10 puta postavljeno pitanje koja bi po njemu bila pravedna raspodela (jer se zali da je neko nepravedno zakinut) i da 10 puta ignorise i pise svoje? Sta to nije botovanje, hajde nemoj da se pravis blesavim.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Vise sam mislio na Zvezdu i Partizan kao brend ne konkretno kao kosarkaski klub , a i ta slika sto godinama kruzi netom je napravljena bas da tako odgovarate Zvezdasima i da dokazujete nesto super stavili ste sve trofeje na jednu sliku i sta ste pokazali sa tim sto se nije znalo do sad ? Verovatno vam zbog toga stoji pola trofeja lige sampiona na fudbalskom sajtu ..

      Comment


      • Originally posted by Netz View Post
        Vise sam mislio na Zvezdu i Partizan kao brend ne konkretno kao kosarkaski klub , a i ta slika sto godinama kruzi netom je napravljena bas da tako odgovarate Zvezdasima i da dokazujete nesto super stavili ste sve trofeje na jednu sliku i sta ste pokazali sa tim sto se nije znalo do sad ? Verovatno vam zbog toga stoji pola trofeja lige sampiona na fudbalskom sajtu ..

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ako ćemo iskreno, ne postoji klub koji je više opterećen najvećim rivalom od Zvezde.

          Dok su igrali EL, non stop su pokušavali da se porede sa uspesima Partizana.

          Te koliko pobeda, te skor, samo paralele sa Duletovim KKP.
          Vrhunac je poređenje one Zvezdine top9 ekipe sa KKP koja je otišla na F4.

          A šta tek reći o fudbalu.
          Ne gleda se sopstveni uspeh već samo koliko je trebalo Partizanu, koliko golova, koliko bodova...

          Ja, bre, dok smo igrali LŠ onih par puta i EL 12 godina za redom nisam ni znao ko igra za Zvezdu i kakve rezultate beleže, a nazovi derbije sam više propuštao nego što sam gledao.

          Uvek se Partizan poredio sa svojim najvećim uspesima i sa uspesima najboljih i najbogatijih, dok je Zvezdi samo Partizan u glavi ma koliko finansijski bio ispod.

          Comment


          • Lupas trolcino.
            Vi ste ti koji su omalovazavali uspeh zvezde, ali bolece jos dugo.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Ako ćemo iskreno, ne postoji klub koji je više opterećen najvećim rivalom od Zvezde.

              Dok su igrali EL, non stop su pokušavali da se porede sa uspesima Partizana.

              Te koliko pobeda, te skor, samo paralele sa Duletovim KKP.
              Vrhunac je poređenje one Zvezdine top9 ekipe sa KKP koja je otišla na F4.

              A šta tek reći o fudbalu.
              Ne gleda se sopstveni uspeh već samo koliko je trebalo Partizanu, koliko golova, koliko bodova...

              Ja, bre, dok smo igrali LŠ onih par puta i EL 12 godina za redom nisam ni znao ko igra za Zvezdu i kakve rezultate beleže, a nazovi derbije sam više propuštao nego što sam gledao.

              Uvek se Partizan poredio sa svojim najvećim uspesima i sa uspesima najboljih i najbogatijih, dok je Zvezdi samo Partizan u glavi ma koliko finansijski bio ispod.
              Isprva sam mislio da se zajebavaš i sprdaš sa ljudima. Sad već mislim da si Pantić2, a to je već veoma ozbiljna dijagnoza.

              Comment


              • Bez dijagnoza i vredjanja.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Jedna od niza rasprava između mene i Coopera , poznatog po tome što "na saljiv nacin provlaci istinu"

                  Moj post



                  Cooper



                  Činjenice





                  http://mondo.rs/a939551/Sport/Kosark...rdjevicem.html
                  Uh uh svaka cast, potopio si ga sad definitivno.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Ako ćemo iskreno, ne postoji klub koji je više opterećen najvećim rivalom od Zvezde.

                    Dok su igrali EL, non stop su pokušavali da se porede sa uspesima Partizana.

                    Te koliko pobeda, te skor, samo paralele sa Duletovim KKP.
                    Vrhunac je poređenje one Zvezdine top9 ekipe sa KKP koja je otišla na F4.

                    A šta tek reći o fudbalu.
                    Ne gleda se sopstveni uspeh već samo koliko je trebalo Partizanu, koliko golova, koliko bodova...

                    Ja, bre, dok smo igrali LŠ onih par puta i EL 12 godina za redom nisam ni znao ko igra za Zvezdu i kakve rezultate beleže, a nazovi derbije sam više propuštao nego što sam gledao.

                    Uvek se Partizan poredio sa svojim najvećim uspesima i sa uspesima najboljih i najbogatijih, dok je Zvezdi samo Partizan u glavi ma koliko finansijski bio ispod.
                    Polako ljudi, ne pecajte se, da ovo ne pise tip sa avangarde za koga se zna sta tamo pise a samo su najveca vredjanja, uostalom forum se i zove avangarda toliko o tome da je nepristrasan. Naravno da si znso i opet lazes pa si tako i kacio onaj derbi gde ste dobili 41 razlike , ali bez price tada o aparhejdu , sto tad nisi cutao za spas srpske kosarke ili sporta. Nema odgovora? Svaki tvoj kredibilitet je davno narusen, dzabe se trudis.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Ako ćemo iskreno, ne postoje navijaci klub koji su više opterećeni najvećim rivalom od Zvezdasa i Partizanovaca.
                      E ovako vec ima smisla, a i tvoj post je potvrdio da je to tacno.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Ako ćemo iskreno, ne postoji klub koji je više opterećen najvećim rivalom od Zvezde.

                        Dok su igrali EL, non stop su pokušavali da se porede sa uspesima Partizana.

                        Te koliko pobeda, te skor, samo paralele sa Duletovim KKP.
                        Vrhunac je poređenje one Zvezdine top9 ekipe sa KKP koja je otišla na F4.

                        A šta tek reći o fudbalu.
                        Ne gleda se sopstveni uspeh već samo koliko je trebalo Partizanu, koliko golova, koliko bodova...

                        Ja, bre, dok smo igrali LŠ onih par puta i EL 12 godina za redom nisam ni znao ko igra za Zvezdu i kakve rezultate beleže, a nazovi derbije sam više propuštao nego što sam gledao.

                        Uvek se Partizan poredio sa svojim najvećim uspesima i sa uspesima najboljih i najbogatijih, dok je Zvezdi samo Partizan u glavi ma koliko finansijski bio ispod.
                        Ti vise znas o Zvezdi nego o Partizanu jer se radi o patoloskoj mrznji.
                        Pa jbt ti znas koliko ko prima, ko je sta rekao, napisao.


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Sam si citirao

                            "On je iz selektorove kritike ipak izvukao prave pouke.

                            "Nikada nismo pričali o tome Sale i ja, ali sigurno je da mi taj njegov komentar za priču sa sudijama nije olakšao ni u kom slučaju. No, izašao sam iz toga jači, pametniji. Iz sadašnje perspektive mislim da mi je značilo to što je on rekao, da mi je pomoglo u sazrevanju i da mi je jako pomoglo u karijeri. Takođe, moram da napomenem da smo ove godine sjajno sarađivali, što je sigurno doprinelo i istorijskom rezultatu koji smo napravili u Riju".
                            Komšo, boldovano kaže da mu baš i nije bilo sve jedno nakon komentara Đorđevića (nećemo o selektivnosti pri komentarisanju ponašanja jer bih morao da potražim utakmice KKP iz tog perioda a to je Sizifov posao) i on na kraju poručuje da je iz toga izašao jači karakterno i da je sazreo, svakako ne uz pomoć Đorđevića iako su njegove kritike inicijator tog sazrevanja, pametan čovek izvuče pouku i iz kritika što je i poruka rečenice obeležene italikom.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              komentar sa b92 komentara
                              Za tvoju informaciju, Crvena zvezda nije zivo bice nego sportski klub i ne moze da bude optereceno ni sa cim. Uprava i navijaci mogu. A kad smo vec kod toga, od 2012. slusamo o "i ovo ce proci", od 2012. pa nadalje grupa ciji si i ti clan bukvalno samo prati taj klub i prizeljkuje mu neuspehe. Alo bre vise, spucali ste 30-40-50 godina u dupe, ponasajte se normalno, prestanite da komentarisete kao da niste ni punoletni.

                              Nego, sendvicar, kad si tu sto ne odgovoris na pitanje vec jednom:

                              Originally posted by blond View Post

                              Kako nazivas to da mu je vec 10 puta postavljeno pitanje koja bi po njemu bila pravedna raspodela (jer se zali da je neko nepravedno zakinut) i da 10 puta ignorise i pise svoje? Sta to nije botovanje, hajde nemoj da se pravis blesavim.
                              Vec sam napisao kako bi drzava trebalo da pomaze klubovima: Ako igras evroligu, toliko i toliko, EC, toliko i toliko, samo ABA toliko, KLS toliko. To je kompromis izmedju povlascenosti zbog ranije povlascenosti i bacanja previse para u sport.

                              Botujes i to je kaznjivo ovde, trebalo bi da bude tako. Ozbiljno ti kazem, ono sto ti radis i celokupan tvoj opus ni najmanje nije simpaticno, bukvalno visis ovde svaki dan i teras spdrnju sa forumom.

                              Dakle, ako hoces normalno da komuniciras u redu, ako ti je dusevna hrana da se ovde izivljivas nece ti vise proci. Dosta vise i tebe i tvojih glupavih komentara.
                              Last edited by blond; 14-12-18, 10:40.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Samo naprijed Kupere, samo avangarda, samo kontra sistemu.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X