Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Meni je Kuper najkul tip na sprskim forumima koje citam. Na saljiv nacin provlaci istinu, uspije da vas pecne i navuce, ne razumije svako ovaj avangardan stil pisanja
    Biće da je mali problem u ovom boldovanom

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Biće da je mali problem u ovom boldovanom
      Upravo.

      Comment


      • Kuper je sa avangarde, foruma gde se najbolje prolazi ako sto vise mrzis Zvezdu, kratko i jasno, niti pise istine niti to zeli, samo da provocira i da pokusa da ponizava Zvezdu. Gee ste videli da nekad napise nesto negativno za svoj klub? Kukao ne na Sns a kad je sns doveo trenera od milion i sastavio tim koji u gostima dobija favorita Evrokupa i prolazi medju 16 iako je kukao da to ne a sanse cuti i nema Vucicu pederu. A ako uzmu Aba ligu bice mi smo heroji stipendisti, ne obazirati se ionako mu niko ne veruje.

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Nije zbog toga, i ako moram da priznam da sam navijao za Partizan protiv Njukasla :mrgreen: , vec zbog autenticnog stila pisanja, i ono u moru raspravki, on uvijek uspije da me presmije
          Hvala, druže, puno mi znači podrška.
          Mada generalno imam podršku većine navijača/forumaša i dobijam baš puno privatnih poruka podrške da nastavim kao i do sada.

          Znam da je najteže pisati istinu, i da ljudi u ovoj zemlji generalno bolje prolaze ako se dodvoravaju većini, ali ja iskreno nemam većih problema osim što moram da se virtuelno šamaram sa Čovićevim svedocima koji me stalkuju i pokušavaju isprovcirati.

          Ali i za njih sam našao rešenje.

          Što se navijanja tiče, podseti me na tu istorijsku utakmicu protiv Njukasla, kada je čitava bivša Juga bila uz naše crno bela.
          Isto tako i sam znam uzvratiti i neretko bodrim exyu velikane kao Cibonu/Dinamo, Hajduk, Maribor... i naravno bratsku podgoričku Budućnost.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            a.
            .........Isto tako i sam znam uzvratiti i neretko bodrim exyu velikane kao Cibonu/Dinamo, Hajduk, Maribor... i naravno bratsku podgoričku Budućnost.
            Onda bi potpuno imalo smisla u toj grupi da bude i Crvena Zvezda, zar ne?

            Ja npr. nikakav problem sa sobom nisam imao da podrzavam Partizan u Evroligi svih onih 15 godina....

            Comment


            • lako je pljunuti i prozivati ..najteze je biti realan kada si navijac bilo kog tabora ...

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Hvala, druže, puno mi znači podrška.
                Mada generalno imam podršku većine navijača/forumaša i dobijam baš puno privatnih poruka podrške da nastavim kao i do sada.

                Znam da je najteže pisati istinu, i da ljudi u ovoj zemlji generalno bolje prolaze ako se dodvoravaju većini, ali ja iskreno nemam većih problema osim što moram da se virtuelno šamaram sa Čovićevim svedocima koji me stalkuju i pokušavaju isprovcirati.

                Ali i za njih sam našao rešenje.

                Što se navijanja tiče, podseti me na tu istorijsku utakmicu protiv Njukasla, kada je čitava bivša Juga bila uz naše crno bela.
                Isto tako i sam znam uzvratiti i neretko bodrim exyu velikane kao Cibonu/Dinamo, Hajduk, Maribor... i naravno bratsku podgoričku Budućnost.
                Vise je Dinamo Vas bratski klub

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Vise je Dinamo Vas bratski klub

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Ne bih se kladio u to.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Hej Jugosloveni nek se cuje glas......

                    Comment


                    • Humor i satira je odlika pametnih ljudi, ako vec prozivamo, daj da prozivamo sa stilom. Kad bi svi peckali ovako, a ne neistomisljenike nazivali kretenima, idiotima, botovima, sendvicarima, mnogo bi zdravije okruzenje bilo, jer ako nema kritike nema ni zdravog drustva, a logicno je da ne mozemo svi isto da mislimo, tu je i forum da razmjenjujemo misljenja. Pecnite i vi, al ovo placene kurve, otete titule, lopovi, maskirani kriminalci, kontejneri sa bananama. Ajmo malo kreativnosti

                      P.s. eto da ne bude da podrzavam samo crno bijelu stranu, navijao sam za Zvezdu onomad kad je Dule povukao ekipu da terena, i cuvena Kukavica, to mi je vrh bilo

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Hvala, druže, puno mi znači podrška.
                        Mada generalno imam podršku većine navijača/forumaša i dobijam baš puno privatnih poruka podrške da nastavim kao i do sada.

                        Znam da je najteže pisati istinu, i da ljudi u ovoj zemlji generalno bolje prolaze ako se dodvoravaju većini, ali ja iskreno nemam većih problema osim što moram da se virtuelno šamaram sa Čovićevim svedocima koji me stalkuju i pokušavaju isprovcirati.

                        Ali i za njih sam našao rešenje.

                        Što se navijanja tiče, podseti me na tu istorijsku utakmicu protiv Njukasla, kada je čitava bivša Juga bila uz naše crno bela.
                        Isto tako i sam znam uzvratiti i neretko bodrim exyu velikane kao Cibonu/Dinamo, Hajduk, Maribor... i naravno bratsku podgoričku Budućnost.
                        B1 i B2 su u koliziji...
                        B3: ne "šamaraš" se ti sa Čovićevim svedocima već sa navijačima CZv jer izgleda (jbg da umeš da ujediniš sve frakcije Grobara bio bi navijački Mesija) da ti uspevaš da spojiš i one koji podržavaju Čovića i on koji su protiv njega...
                        B4 Da li si ikada navijao za Crvenu Zvezdu i kako je Budućnost bratska ekipa (pretostavljam KKP-u)?
                        Ponekad si zabavan i razbijaš dosadu (ponekad velim) inače si uglavnom "komarac" stil...samo dosađuješ.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          P.s. eto da ne bude da podrzavam samo crno bijelu stranu, navijao sam za Zvezdu onomad kad je Dule povukao ekipu da terena, i cuvena Kukavica, to mi je vrh bilo
                          ajde ajde...mozes ti to i bolje. Sve otpusti sto ti je na dusi a sto do sada nisi smeo da priznas

                          Comment


                          • Odavno je poznat ovaj sindrom koji ima Cooper , jednostavno navijaci Partizana navijaju za Partizan samo da bi kontrirali ostalima malo im je tesko da to priznaju ali dobro .. To se vidi i po pristupu na derbiju vama je najbitnije da budete bolji od nas , dok je nama najbitnije da budemo bolji od svih verovatno bi vam 4 pobede u derbiju u sezoni bile draze od trofeja.

                            Comment


                            • Originally posted by Netz View Post
                              Odavno je poznat ovaj sindrom koji ima Cooper , jednostavno navijaci Partizana navijaju za Partizan samo da bi kontrirali ostalima malo im je tesko da to priznaju ali dobro .. To se vidi i po pristupu na derbiju vama je najbitnije da budete bolji od nas , dok je nama najbitnije da budemo bolji od svih verovatno bi vam 4 pobede u derbiju u sezoni bile draze od trofeja.
                              Bravo.

                              Comment


                              • sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X