Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za početak da napunite ovu staru

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Postoji dogovor sa njim da ako se odbrani Aba liga tj obezbijedi EL raskida ugovor sa Valensijom i dolazi.
      Inace da prekinem sva nagadjanja ovosezonski budzet Buducnosti je 8,5 miliona.
      Eee a da je bilo pameti dosao bi na proslo leto. Nije fer da se sada predomislja kad je video da je krenula nafta da siklja.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Za početak da napunite ovu staru
        Vidim, za carter do Andore se pobise za slobodna mesta.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Eee a da je bilo pameti dosao bi na proslo leto. Nije fer da se sada predomislja kad je video da je krenula nafta da siklja.
          Nema veze mi mu oprastamo,sve u cilju buduce visegodisnje dominacije.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Nema veze mi mu oprastamo,sve u cilju buduce visegodisnje dominacije.
            A sta bi sa onom drugom pricom do pre nedelju dana? Dovoljna je jedna EL pobeda da se ona izokrene za 180 stepeni?

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              A sta bi sa onom drugom pricom do pre nedelju dana? Dovoljna je jedna EL pobeda da se ona izokrene za 180 stepeni?
              Prije nedelju dana se nije znalo za ovu naftu,ali zivot je cudo.Sve se izokrenulo za tren.Potpuno su se otvorili neki novi vidici.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Vjeruj mi da se tresu,vec se pregovara sa Bartomeuom o A licenci,bice nam gost na utakmici protiv CSKA.
                Prema nekim projekcijama cilj je da budzet dodje na vrijednost od oko 25-30 miliona do 2021.
                Pregovarala je još jedna njuška pa su rezultati poznati a vaša pokrivenost, bolje rečeno gledanost je jednaka nekom predgrađu (recimo ) Barselone tako da ni tu nemate aduta, gledani ste kao London skajlajnersi...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Pregovarala je još jedna njuška pa su rezultati poznati a vaša pokrivenost, bolje rečeno gledanost je jednaka nekom predgrađu (recimo ) Barselone tako da ni tu nemate aduta, gledani ste kao London skajlajnersi...
                  Cujes li ti,bice nova sala,manje cijene karata,puno dostupnije.Svako ono prazno mjesto koje vidis je mjesto nekog sa sezonskom kartom,inace ovo sto se pusti u prodaju plane za sekund.
                  Te sezonske su uglavnom uzimali likovi (tj. podijeljene su im )koje kosarka ne zanima,sminkicama i pozerima.Takodje ljudima iz politike itd.
                  Last edited by E1_PG; 19-11-18, 21:09.

                  Comment


                  • Za sve one koji temu KKCZv onako sjebaše, na šalter za žalbe Nebojši, pa ga itajte da li je CZv, FMP ili kako već:
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • U sustini Buducnost ima najveci budzet,na nama je najveci pritisak,najveci smo favoriti.Moramo da se nosimo sa tim,sta da se radi.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Prije nedelju dana se nije znalo za ovu naftu,ali zivot je cudo.Sve se izokrenulo za tren.Potpuno su se otvorili neki novi vidici.
                        Ima Pecka i u Crnoj Gori.... :

                        Comment


                        • Za naftu se zna jos od 1982

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Za naftu se zna jos od 1982
                            Tada otprilike su pronasli i kamen mudrosti... al eto, nikad se ne zna kad ce trijes sest godina da se skupi u nedelju dana

                            Comment


                            • Necemo vise o tome,vidim da ne shvatate ozbiljnost situacije.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Cujes li ti,bice nova sala,manje cijene karata,puno dostupnije.Svako ono prazno mjesto koje vidis je mjesto nekog sa sezonskom kartom,inace ovo sto se pusti u prodaju plane za sekund.
                                Te sezonske su uglavnom uzimali likovi (tj. podijeljene su im )koje kosarka ne zanima,sminkicama i pozerima.Takodje ljudima iz politike itd.
                                Znam, kao što ja nisam mogao da kupim (fudbal - reprezentativni je u pitanju) kartu za Zapad, sektor pet red do 10-o najviše 15-og reda jer je nije bilo u prodaji a ovamo na stadionu mesta koliko ti duša želi...sve se deli nekim prijateljima, sponzorima, ko zna kome i taj ne dođe a onaj ko kupi u ćošak brale (samo što ne kažu budala).
                                Last edited by nebitan; 20-11-18, 07:48.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X