Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mitrovic usao u partizan.

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Mitrovic usao u partizan.
      Nije mi najjasniji upis?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Verovatno misli Željko Mitrović, AirPink...

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Opaaa proyivka na grobarsku sirotinju a sad i mi krila zakupili za Andoru joooj mora da su legle neke pare, bice iznenadjenja u januaru 100%!!!
          Vec vidim Odza i Fajea kako tabanaju

          https://drive.google.com/file/d/1wsy...ew?usp=sharing
          Last edited by mmajstor; 09-11-18, 22:21.

          Comment


          • Koliko li je italijan dobio love kada trubi na sav glas ovako o partizanu...
            To su ti casovi, casovi ljubavi...

            Comment


            • Nije dobio vise nego sto je nama trazio, jer je sezona vec zapocela a i njemu vec gori malo pod nogama. Verovatno je dobio garancije o igracima i budzetu koji nije mogao kod nas da dobije, sto je vec zabrinjavajuce za navijaca Zvezde. Ovim potezom gubimo bitku na duzi rok... moguce da cemo uspeti da izmuvamo ovu sezonu, ali sledece ce to biti vraski tesko.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Nije dobio vise nego sto je nama trazio, jer je sezona vec zapocela a i njemu vec gori malo pod nogama. Verovatno je dobio garancije o igracima i budzetu koji nije mogao kod nas da dobije, sto je vec zabrinjavajuce za navijaca Zvezde. Ovim potezom gubimo bitku na duzi rok... moguce da cemo uspeti da izmuvamo ovu sezonu, ali sledece ce to biti vraski tesko.
                Eeeee vidis majstore, ne ide to bas tako. Svaki profi trener ce prije izabrati manju platu ali da ima vremena i slobodu da oformi sebi tim kakav zeli i dovede igrace koje zeli (u skladu sa budzetom) nego li da u pola sezone preuzima klub bez koncepcije, rezultata "bez love" sa pritiskom, za manju platu?! Evo jel ti to normalno? Dakle ponudis mu lijepu cifru prije sezone uz odresene ruke u odabiru i sklapanju rostera vs sklepan roster koji nije birao + manje para? Daj da se ne lazemo, Trinki je imao ponuda preko ljeta, birao je jer mu se moze, Parizan jeste na tradiciju i velicinu (u sportskim okvirima) njega privolio da sjedne za sto i da ih saslusa, ali suska je natjerala ruku da stavi potpis, da se ne lazemo.
                Kao sto si rekao, ovu sezonu mozda iscupamo ali Trinkijeri ne sjedi na klupi onako, taj covjek broji trofeje i ima ko da mu to placa.

                Comment


                • Ne bih se skroz slozio, ako uzmete ABA ligu, ne vidim na koji nacin ne biste imali standardan priliv od bar 5 miliona, sve ostalo bi bio skandal. Tako da, ko se bolji pokaze dobija pare

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Nije normalno i moguce da si u pravu, nego sam pratio sve ove njegove istupe u javnosti i ne lici mi kao da se covek folira vec da je potpuno iskren.... bez obzira sto je zabar.

                    Pritom, potpisao je trogodisnji ugovor... pa je vrlo verovatno da ce od naredne sezone imati potpunu slobodu u izboru rostera, a to je ono sto je trazio od nas na pocetku ove. Ne mogu da prezalim sto nije zavrsio kod nas, deluje mi kao fail kad smo Djordjevica poslali u Partizan.

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Ne bih se skroz slozio, ako uzmete ABA ligu, ne vidim na koji nacin ne biste imali standardan priliv od bar 5 miliona, sve ostalo bi bio skandal. Tako da, ko se bolji pokaze dobija pare

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Ima načina ali si ti distanciran i ne pratiš što je i normalno. Deluje populistički ovo što ću napisati ali spas Zvezdi mogu doneti navijači (organizovani), jer čini mi se da se ide na dalje smanjenje budžeta.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ne mislim da on laze, jedini mladi trener kojeg bas gotivim, pravi je laf. Vec prosto, novac koji je dobio sad je mozda manji od ostalih ponuda al svakako nije mali za nase uslove i kad je vec pristao na manju lovu, sigurno ima garancije da ce roster biti konkurentan. Ta prica se ne poklapa sa onom sirotinja, avangarda i opozicija vs mocni drzavni bankomat.

                        Comment


                        • Morao sam zbog Deje Savićevića -Genija , iako je sa profila "onog tzv novinara"

                          https://www.instagram.com/p/BqFXmUjl..._web_copy_link

                          Comment


                          • Pravi haos izazvala su nedavno trojica gostiju i jedna devojka na isteku radnog vremena kafića u Kunovcu nedaleko od Koprivnice, u Hrvatskoj.

                            Glavni kolovođa bio je pijani 22-godišnjak pod uticajem alkohola od 1,83 promila, koji je svojim katastrofalnim ponašanjem povukao u nepriliku sve kasnije uhapšene učesnike remećenja javnog reda. Najpre je razbijao tegle na terasi i vređao 50-godišnju vlasnicu lokala. Uz to je izvukao polni organ i mahao njime.

                            Kada je “alatku” pospremio, sukobio se s 36-godišnjakom koji je, baš kao i on, u sebe natočio 1,83 promila. U tom je sukobu na strani 22-godišnjaka učestvovao i 40-godišnjak, koji je takođe bio pijan (0,94 promila). Priča kruži da su se trojica “kvalitetno” izudarala, piše hrvatski portal Podravski.hr.

                            Uporedo sa tučom, nasilni igrokaz nastavila je 21-godišnjakinja, koja je takođe bila prilično pijana (1,82 promila). Najpre je vređala 50-godišnjakinju i 31-godišnju gošću kafića koja je bila s njom, a zatim ih je obe čupala za kosu.

                            Ubrzo su na mesto pravog kafnskog cirkusa stigli policajci jer teško bi se situacija smirila da ih neko nije pozvao. Ratoborni i pijani četverac priveden je u stanicu na trežnjenje. U stanici je 22-godišnjak vređao i omalovažavao policajce koji su mu zauzvrat i za taj prekršaj podebljali prekršajnu prijavu. Kako je cirkus koji su napravili bio priličan, odlučeno je kako će nakon trežnjenja po hitnom postupku u jutarnjim satima biti odvedeni sudiji za prekršaje.

                            Prvooptuženi 22-godišnjak kažnjen je sa 30 dana uslovnog zatvora, a njegova ratoborna prijateljica (21) sa deset meseci takođe uslovnog zatvora. Dežurni sudija im je na čak pola godine zabranio posećivanje ugostiteljskog objekta, što je do prema evidenciji najduža takva zabrana izrečena izgrednicima. Preostala dvojica učesnika izgreda privedenih prekršajnom sudiji, 40 i 36-godišnjak, moraju da plate po 600 kuna (80 evra) novčane kazne.
                            https://www.blic.rs/slobodno-vreme/v...-scenu/n7vgq8v
                            Na sta li me ovo podseca?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Zadruga na otvorenom

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Originally posted by Delija86 View Post
                                Zadruga na otvorenom
                                Hteo sam da pitam komšu na šta podseća ali sam dobio odgovor koji je dao Delija86, uopšte ne gledam te rijaliti programe i smatram osobe u njima društvenim marginalcima a same programe zlom za stanovništvo jer ništa dobro se ne može videti.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X