Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lopovi su među nama a mi džaba drvimo q...

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Priča se da nije samo Trinkijeri već i Šćepanović. Naravno zbog imena kluba, slave, aplauza, ljubavi i situacije u kojoj se košarkaški div nalazi, oni su pristali na značajno niža primanja. Praktično za džabe.
      Rekao sam vam za Šćepanovića

      Comment


      • U pravu je Ruzni prljavi zli, neozbiljno je sta Ostoja radi. U ovakvoj (nikad jacoj, kada bi se zezali) ABA ligi vec te pocetni kiksevi diskvalifikuju iz trke za prednost domaceg terena. I sta ona moze Trinchi da radi sa ovim sastavom, imitira Dzileta sa porazom u polufinalu, ajde mozda odbrani taj kup.

        Sve ovo smrdi na SNS poslovanje (budze se pare samo da bi mogle da se lapaju sa strane, bez realnog cilja). Kao da sportski klubovi, narocito kosarkaski imaju neograniceno para za trosenje pa sta ima veze da se baca na skoro pa propalu sezonu.

        Videcemo kako ce biti protiv Mege, sa porazom tu cela sezona ce se svoditi na borbu Cedevite i Partizana da izbegnu ispadanje iz 4.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          U pravu je Ruzni prljavi zli, neozbiljno je sta Ostoja radi. U ovakvoj (nikad jacoj, kada bi se zezali) ABA ligi vec te pocetni kiksevi diskvalifikuju iz trke za prednost domaceg terena. I sta ona moze Trinchi da radi sa ovim sastavom, imitira Dzileta sa porazom u polufinalu, ajde mozda odbrani taj kup.

          Sve ovo smrdi na SNS poslovanje (budze se pare samo da bi mogle da se lapaju sa strane, bez realnog cilja). Kao da sportski klubovi, narocito kosarkaski imaju neograniceno para za trosenje pa sta ima veze da se baca na skoro pa propalu sezonu.

          Videcemo kako ce biti protiv Mege, sa porazom tu cela sezona ce se svoditi na borbu Cedevite i Partizana da izbegnu ispadanje iz 4.
          Jesi ozbiljan? 17 kola pred kraj i dve pobede manje id Buducnosti vi pricate o zavrsenij trci, pa oni ni iz evrokupa nisu ispali a kamoli iz plej ofa Aba lige i prednosti domaceg terena koje je videli smo proske sezone nebitna . Dobiju Telekom 6 razlike Trenta kuci i Valensiju eventialno i oni su u top 16 a to nije uopste nerealno kakva propala sezona kakav poraz od Mege. Tu bi dobio i Canak, Mega je vec prebacila plan taj mec gube uz statistiku Brauna i Jankovica. Sa Bircevicem i jos jednim Amerom i dobrim trenerom to je najaci tim u regionu svidelo se to nekom ili ne. Zvezda igra dobro ali je sve to prerana forma i mnogo momaka koji se rasoadnu pod prituskom citaj pid Covic koji je drugi plej, bez dodatne selekcije nema od vracanja na tron nista. Ima jos 17 kola naredne tri utakmice lake Mega,
          Trento , Cibona prava prilika da ih trener upozna i podigne pred gostovanje Lenjingradu koji nije vazan mec i derbi sa Zvezdim gde preokrecu sezonu uz pobedu.

          Comment


          • Gdje se moze na netu pogledati ovaj serijal Zigosani u reketu sto se reklamira na SK non stop

            Comment


            • Evo ja imam TOP kanal, i ne pada mi na pamet da gledam tu budalaštinu.
              To je limunda gora od one Bili smo prvaci sveta.
              Hilmija je za to Breaking Bad

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Jesi ozbiljan? 17 kola pred kraj i dve pobede manje id Buducnosti vi pricate o zavrsenij trci, pa oni ni iz evrokupa nisu ispali a kamoli iz plej ofa Aba lige i prednosti domaceg terena koje je videli smo proske sezone nebitna . Dobiju Telekom 6 razlike Trenta kuci i Valensiju eventialno i oni su u top 16 a to nije uopste nerealno kakva propala sezona kakav poraz od Mege. Tu bi dobio i Canak, Mega je vec prebacila plan taj mec gube uz statistiku Brauna i Jankovica. Sa Bircevicem i jos jednim Amerom i dobrim trenerom to je najaci tim u regionu svidelo se to nekom ili ne. Zvezda igra dobro ali je sve to prerana forma i mnogo momaka koji se rasoadnu pod prituskom citaj pid Covic koji je drugi plej, bez dodatne selekcije nema od vracanja na tron nista. Ima jos 17 kola naredne tri utakmice lake Mega,
                Trento , Cibona prava rilika da ih trener upozna i podigne pred gostovanje Lenjingradu koji nije vazan mec i derbi sa Zvezdim gde preokrecu sezonu uz pobedu.

                Da je Miskov klijent trener Kesar potpisao ( uz 3 do 5 manju platu) pa da se nesto i pomisli da bi Misko kao predsednik udruzenja navijaca zamoli svoj klub da malo smanji gas, medjutim, Misko u KKP trenutno ima Novicu, Gagica i Sanija od svojih igraca. Canak vise nije tamo trener, ovaj prelazni rok su odradili Loncar, Dragutinovic (Rade Filipovic), Vanja je presao kod Marka Jelica, a dolaskom Trinkija, Rasko ponovo jase i sprema tri igraca iz njegove agencije da proda KKPu. Do sada je KKP prijavio 17 igraca za ABA i imaju pravo na jos tri igraca.Sva tri ce biti izbor Trinikija a zna se gde ce pazariti.

                Sani je vec ispao iz 12, Pecarski isto, Novica je isto sada upitan pogotovo njegov odnos sa Trinkijem nije bas srdacan, ostaje muceni Gagic jedini iz MIskove agencije i naravno Zagorac koji je povredjen ponovo. S obzirom da je Trinki potpisao trogodisnji ugovor, Misko bas i nema neki interes vise da KKP se plasira u F4 Aba lige jer verujem da je Trinki dobio garancije od strane Ostoje da ce imati tim konkurentan za trofeje.
                KKCZ mu to nije mogao garantovati, on je sacekao trenutak i ocigledno dobio neke garancije da to moze u KKP ostvariti. Ukoliko KKP ne osvoji nista ove sezone, bas me zanima ekonomoska opravdanost Trinikijerija na jos dve godine u KKP a da prilikom pravljenja novog tima Raskovic bude imao pravo prve prodaje.

                AKo uspe da za 48 h promeni hemiju i igru ekipe i da bude bolji od ekipe koja je uz KKCZ najvise pokazala do sada u ABA ligi onda svaka cast, bice da je sok terapija uspela a ne da je Misko pustio.

                Comment


                • Valter da te pozdravim i rastužim. Zvezda ima najbolji igrački kadar, posložio Tomić baš po ukusu.
                  Daleko smo mi i igrački jer očigledno neki kod nas su nivo MZT-a ili Borca.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ma Valter čak i na pomračenju troluje, naš cooper.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kakav su njih dvojica tandem.
                      Ne podnose se a maestralno sarađuju.
                      Ko Peđa i Sale.
                      [emoji16][emoji16][emoji16]

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Jesi ozbiljan?
                        Jesam. Ozbiljno te molim da me ne citiras. Sledeci put necu biti ovako ljubazan ako budem odgovarao na ove tvoje nebuloze.

                        Hvala.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • @Valter @blond
                          Sto je najgore delimicno ste u pravu i ti i on
                          Stvarno deluje da je to SNS projekat za lapanje para(setite se naseg projekta i vesica). Mada mi ne deluje da je samo to. Ali isto tako je rano reci da su izgubili prednost domaceg terena posto i drugo mesto nosi prednost domaceg terena u polufinalu. Finale ako bude u Pioniru tu nije toliko presudan domaci teren
                          Ne zaboravi da i pored 2 kiksa(mada smo i mi kada smo bili najjaci gubili u Novom Mestu i pitanje je koliko je to kiks) su pobedili Cedevitu na strani. To ni BUD nije uspela da uradi. Obzirom da ih samo 1 pobeda deli od te druge pozicije neozbiljno je tvrditi da u jos 17 kola oni sigurno nece stici do te druge pozicije cak i da izgube od Mege(mada i ja mislim da nece, nemaju oni tako los tim koliko su im "losi" rezultati). A i Trinkijeri ce dovesti jos ta 3 igraca sigurno
                          Narocito sto mi deluje da ce i ta BUD kiksati prilicno jer je atmosfera kod njih bas losa. Procitah na njihovom forumu da vec teraju Gordica od 50k€ mesecno u Bosnu na cevape?!?! i da se ne vraca.....domaci vs strani igraci vs Dzikic...ima tu prilicno trzavica
                          Ako bi mi uspesno resili Cedevitu kuci i za par kola protiv KKP mislim da je najrealniji raspored na kraju KKCZ - KKP - Bud - Ced
                          Zasto KKP ispred BUD - pa KKP je resio osnovni problem losijih igara - trenera, plus je vec reagovao na trzistu a BUD i dalje ne resava svoje probleme i gura ih pod tepih. Cak i kad krenu da resavaju probleme to nece moci preko noci i to je proces koji traje. Niko nema magicni stapic
                          Last edited by Ivan9; 02-11-18, 07:57.

                          Comment


                          • I svi znamo da ce Čović reagovati na tržištu. Svake sezone je neko uskako kao ispomoć,ne vidim da nece biti tako ove sezone.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Blondi, trolovanje je 17 kola pre kraja reci izgubljena sezona, prvo ja sam realan a drugo vidim i cujem u kom pravcu idu stvari. Jel vi zaista mislite da Trinkiheri dolazi da se bori za cetvrto mesto, opet naivni ste, tako je i bilo pred kup razbicemo Partizan a onda nas olupase ,20 razlike na poluvremenu, tako je bilo i u Aba samo prvi da budemo lako cemo u plej ofu i evo. Videcemo uostalom ko je u pravu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Valter da te pozdravim i rastužim. Zvezda ima najbolji igrački kadar, posložio Tomić baš po ukusu.
                                Daleko smo mi i igrački jer očigledno neki kod nas su nivo MZT-a ili Borca.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                Ajde realno tim gde je Covic drugi plej, monak iz libanske lige, veteran Perperoglu ili tim sa dva bivsa Nba igraca, dva reprenzentativca, nekoliko mladih igraca, prve cetvorke Zvezde iz prosle sezone, novim evroligaskim trenerom to mozda i nije ali sa tri nova pojacanja? Reding, Bircevic, ponuda za Rocestija? I Zvezda bolja i dalje, ne bih rekao, Zvezdina za sd je jedina prednost uigranost ali to ce Trinkijeri resiti do Nove godine.

                                Comment

                                Working...
                                X