Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Glupo je o SNS-u govoriti kada se zna koji sve istaknuti članovi lobiraju za crveno-belu stranu brda.
    A uz to idejni vođa i tvorac pokreta deklarisani fanatik CZ.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Ko je Kijanović?
    Niko se ovde "ne zakopčava na leđa"...koja je njegova funkcija a Ostoja?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ko je Kijanović?
      Niko se ovde "ne zakopčava na leđa"...koja je njegova funkcija a Ostoja?
      Kucni prijatelj starijeg brata i kum mladjeg brata. M00do u SNS i m00do u vladi. Ostoja je sns limar
      Ne postoji direktnija veza sa "BRACOM"

      Comment


      • A sve je to NIŠTA kada uzmeš na tas ko je BA-BA koji vedri i oblači državom. Da ne kažem čiji je navijač.
        I daaa. Nikada nisam sporio povezanost Ostoje i aktuelne stranke jer daaa, niko se ne zakopcava otpozadi. Ali ne čujem vas da pominjete guranje države u celokupno SD.
        Za vas sa kratkim pamćenjem, ima vas na izvoz, zaboravljate preko noći otpis dugova. Nisu Terza i Čović mađije već se državni bankomat isprsio pomoći.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Nije to poznati trener.
          Ostoja vam bacio fatamorganu u oči.
          Espreso se pije sa Rambo Amadeusom koji je pljunuti klon bivšeg trenera Bamberga.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Veruj mi da ne bi Rambo ni sa Ostojom ni sa Čovićem delio isti prostor

          Comment


          • Hajde ovako (ne mora da bude apsolutna istina samo pokušavam da sklopim ono što je napisano negde):
            Ostoja rekao 3,5 miiona evra budžet od čega sve pare preko 1,8 miliona do 3,5 ide na otpatu dugova i nakon toga se dovodi još jedan afroamerikanac i trener sa stručnim štabom...
            Čović izjavio da je budžet CZv 3,5 (čini mi se, ne bih da grešim) koji ide na plate i ostale troškove.
            I jedan i drugi su projektoovani budžeti ali uzevši u obzir da igraju isto takmičenje i imaju iste potrebe u svoj ovoj računici ja viidim neslaganje kod izjave predsednika KK Partizan i postupanja tj. trošenja (možda i para koje nisu u projekciji budžeta za nastupajću sezonu) i više od proklamovanog.
            - Mi nismo nikada ni odricali da pičkousti navija za Zvezdu, ali takođe od trenutka kada je Čović sujetni odjebao brata pičkoustog a isti sa kumom ušao u KKP krenulo je zavrtanje slavine KKCZv a odvrtanje slavine KKP, tako da je meni smešna "kadinjača" i BUS plus mantra.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Veruj mi da ne bi Rambo ni sa Ostojom ni sa Čovićem delio isti prostor
              [emoji23][emoji23][emoji23][emoji106]

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Hajde ovako (ne mora da bude apsolutna istina samo pokušavam da sklopim ono što je napisano negde):
                Ostoja rekao 3,5 miiona evra budžet od čega sve pare preko 1,8 miliona do 3,5 ide na otpatu dugova i nakon toga se dovodi još jedan afroamerikanac i trener sa stručnim štabom...
                Čović izjavio da je budžet CZv 3,5 (čini mi se, ne bih da grešim) koji ide na plate i ostale troškove.
                I jedan i drugi su projektoovani budžeti ali uzevši u obzir da igraju isto takmičenje i imaju iste potrebe u svoj ovoj računici ja viidim neslaganje kod izjave predsednika KK Partizan i postupanja tj. trošenja (možda i para koje nisu u projekciji budžeta za nastupajću sezonu) i više od proklamovanog.
                - Mi nismo nikada ni odricali da pičkousti navija za Zvezdu, ali takođe od trenutka kada je Čović sujetni odjebao brata pičkoustog a isti sa kumom ušao u KKP krenulo je zavrtanje slavine KKCZv a odvrtanje slavine KKP, tako da je meni smešna "kadinjača" i BUS plus mantra.
                Jel ti misliš da je nznm sve to. Nigde nisam napisao kako smo bezgrešni. Sve i da hoćemo ne možemo dok nam politika diše u klubu.
                Samo nemojmo to zavrtanje slavine olako pisati. Od kojih para ste napravili tim i doveli odlične strance?
                A nikada neću poverovati ni u jednu priču, ne Ostoje niti Čovića, već rođena majka da mi izađe sa ciframa ne bi joj poverovao.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by madafaka73 View Post
                  Jel si ovim komentarom zajebo mene ili Musu?
                  Ako misliš da si zajebo mene, hajde da sačekamo godinu, dve pa da sudimo o Bitadzeu.
                  A ako misliš da si zajebo Musu, ne verujem da se dečko cima što je grejač za milion + $ kroz rastući ugovor na 5 sezona.
                  Treba još reći da evropski centri imaju veću prođu u NBA od bekova/krila jer je konkurencija slabija. Lično mislim da je Musa poranio sa NBA, mada postoji trend da se u NBA ide što ranije kad te već traže, da bi se što pre ušlo u tamošnji sistem.
                  Hahaa a cuj tebe i prici o parama. Sjeti se ovo avaki put kad opsujes nekog i razmislis dal se on cima sto ga ti iz fotelje pljujes a on ima neki ugovor od 200,300k u zvezdi ili partizanu. Lol, bas si smijesan

                  Comment


                  • https://m.facebook.com/story.php?sto...89528344496078
                    Muta ne zna ovako tečno srpski [emoji3]
                    U svom ludilu promašim topic [emoji23]

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 29-10-18, 21:44.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Navikli smo.
                      Ništa nas ne sme iznenaditi
                      [emoji6][emoji16]

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Posto si cesto pricao i prosle sezone da ce Zvezda biti najaca da oprt nemate tim a ove niste zadovoljni ali ipak te snatram realnim, zanima me tvij stav o Trinkijeriju koji sa strucnim stabom kosta 80 hiljada mesecno i dokazak brauna ex Lejkersi, da li i sad cazi ona prica o velikom budzetu Zvezde i malom Partizana?
                      Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 30-10-18, 07:00.

                      Comment


                      • Da ponovo rezimiramo...bez razloga drvite kada je sve jasno...velikom vodji je bez obzira na navijacko opredeljenje potrebno da plebs bude zadovoljan...vecinsku zvezdasku populaciju zanima fudbal pa se tu gura kinta, vecinsku grobarsku populaciju zanima kosarka pa je doveden Ostoja spasilac...mora neki balans da se stvori, posto je vrhovni poglavar ukopcao da je narod poceo da iskazuje nezadovoljstvo i da se treba obezbediti za naredne izbore a to je uvek islo preko praznoglavih navijaca...hleba i igara...

                        A ja tek sad vidim da je Grba direktor Arene...kako se isplati uvlaciti se velikom vodji
                        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 30-10-18, 07:14.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Posto si cesto pricao i prosle sezone da ce Zvezda biti najaca da oprt nemate tim a ove niste zadovoljni ali ipak te snatram realnim, zanima me tvij stav o Trinkijeriju koji sa strucnim stabom kosta 80 hiljada mesecno i dokazak brauna ex Lejkersi, da li i sad cazi ona prica o velikom budzetu Zvezde i malom Partizana?
                          Rado bi ti buraz nešto konkretnije rekao da više znam, imam relevantne podatke a ne samo u sferi nagađanja.
                          Pogodio sam za Zvezdu kada sam prognozirao da će upakovati najjači tim. Ne, da bi provocirao i aludirao na nekakvu pomoć sa strane, već sam osećao kako će Čović sve pokušati ne bi ispravio grešku prošlosezonskog rostera i iznenada izgubljene titule.
                          Naravno da je kod nas u klub ušao dodatni keš. Bilo bi suludo da Ostoja ne može uneti malo stimulansa kod nas, pokrene Valjak sa najmrtvije tačke.
                          Znaš i sam, vidim, nisi glup momak, kako u zemlji Srbiji se finansiraju brendovi Partizana i Zvezde. Bez pomoći "viših sila" te jednostavno pojede mrak i ostaješ sušta suprotnost.
                          Nije sadašnji Partizan VAU skup da se priča i spinuje o velikom kešu. Npr. ex Lejkersa Brauna platio je LIMAR sa svog bankovnog računa. Pejdž i Lendejl su početnici na evropskom nebu pa ne mogu koštati ko Klarkovi, Regland bez da vređam.
                          Trinki druga priča. Mora se isprsiti finansijski ako ne želiš start sezone da ti bude odskočna daska za još jednu bačenu sezonu.
                          Ja sam npr dosta skeptičan i ako dođe novi stručni štab za plasman u plej-of Jadrana. Jednostavno previše su kiksevi sa Krkom i Zadrom i sada treba nadomestiti negde ove neuspehe.
                          Imam utisak da nas Obradović preuzme neki igrači su toliko limitirani da bi i sa njim na čelu bili ovo što su danas, sušti prosek...
                          PS nikada al nikada nisam bio pobornik priča koje se iznose u javnost. TE nekakve cifre koje pojedinci izbacuju ko da su na espresu i dogovoru stvarno vodu ne piju. Ne samo u našem slučaju već i vašem. Plate i koliko je ko plaćen je, složićeš se, u domenu poslovne tajne.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-10-18, 08:14.

                          Comment



                          • Znam da je twiter i da nije relevantno ali je sa više strana došla info o uplivu većeg novca u KKP tako da sigurno Limar nije svoje pare vadio.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post

                              Znam da je twiter i da nije relevantno ali je sa više strana došla info o uplivu većeg novca u KKP tako da sigurno Limar nije svoje pare vadio.
                              Ne treba ti ta budala kao izvor... sinoć je Grba u emisiji kod onog , rekao da je pre 10 dana stigao novac u kkp
                              Tzv novinar nije sporio ništa[emoji1]

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Da ponovo rezimiramo...bez razloga drvite kada je sve jasno...velikom vodji je bez obzira na navijacko opredeljenje potrebno da plebs bude zadovoljan...vecinsku zvezdasku populaciju zanima fudbal pa se tu gura kinta, vecinsku grobarsku populaciju zanima kosarka pa je doveden Ostoja spasilac...mora neki balans da se stvori, posto je vrhovni poglavar ukopcao da je narod poceo da iskazuje nezadovoljstvo i da se treba obezbediti za naredne izbore a to je uvek islo preko praznoglavih navijaca...hleba i igara...

                                A ja tek sad vidim da je Grba direktor Arene...kako se isplati uvlaciti se velikom vodji
                                Tako je, tako je. Vec sa transferom "dileja", a i ponasanjem delija sam primetio kako se fokus u kosarci pomera na komsije i da to ne bi moglo da bude slucajno.
                                Zvezdi - fudbal, Partizanu - kosarka, sto ne znaci da treba da predamo stafetu tek tako, borba do kraja pa ko pretekne.

                                A ja tek sad vidim da je Grba direktor Arene...kako se isplati uvlaciti se velikom vodji
                                I funkcija u sportskom savezu Srbije.
                                Last edited by mmajstor; 30-10-18, 09:02.

                                Comment

                                Working...
                                X