Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da, pala cena, pokvariće se u frižideru, a da imao je i neugodnu povredu ramena! Klasično grobarsko spinovanje i šablon. Svakom igraču koga dovode je toliko pala cena da samo što on ne treba da plati njima da igra (mada imali smo i takve tvrdnje, sa njima ništa nije nemoguće). Koliko je Radonjiću pala cena, mora da ga je Bayern pokupio za $100k. Nisu treneri igrači koji imaju igrački vek tu do 32-33 godine ili se teže povređuju pa da im pada tako cena...

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Da, da, pala cena, pokvariće se u frižideru, a da imao je i neugodnu povredu ramena! Klasično grobarsko spinovanje i šablon. Svakom igraču koga dovode je toliko pala cena da samo što on ne treba da plati njima da igra (mada imali smo i takve tvrdnje, sa njima ništa nije nemoguće). Koliko je Radonjiću pala cena, mora da ga je Bayern pokupio za $100k. Nisu treneri igrači koji imaju igrački vek tu do 32-33 godine ili se teže povređuju pa da im pada tako cena...
      Evo kako izgleda to spinovanje u praksi

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Kesar dolazi.
        Smirite se.
        Bez veze lupate glavu ko će biti naslednik Čaneta.
        U danu kada igra vaša Zvezda u Šapcu dal je moguće da se vi bavite Partizanom i našim kadrovskim promenama.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment




        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Pao ti je kvalitet, ja bih za ovo banovao sam sebe da sam na tvom mestu, bar simbolično 24h.

            Kaže Lee Cooper Trinki 160$ hahaha car

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Pao ti je kvalitet, ja bih za ovo banovao sam sebe da sam na tvom mestu, bar simbolično 24h.

              Kaže Lee Cooper Trinki 160$ hahaha car
              Valjda za dve sezone [emoji41]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Pao ti je kvalitet, ja bih za ovo banovao sam sebe da sam na tvom mestu, bar simbolično 24h.

                Kaže Lee Cooper Trinki 160$ hahaha car
                Banovao sam sebe juce na 24h - nit sam pisao, nit sam banovao.
                Za to vreme, tebi i jos nekolicini je glavna preokupacija bila - Partizan.
                Ima nade za vas da cete izaci na pravi put.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Cooper zadužen za finansije kod Ostoje [emoji6][emoji3]

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Cooper ti je najbolji da ga vodis na jacpi u kupovinu. Sredice da ti seljak pokloni krompir i da ti u 3 rate isplati sto si kod njega bas kupio.

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Misliš da bi dobio protekcije kod seljana zbog Coopera?

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Cooper ti je najbolji da ga vodis na jacpi u kupovinu. Sredice da ti seljak pokloni krompir i da ti u 3 rate isplati sto si kod njega bas kupio.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                        Covic bi rekao da je seljak vec placen i da je krompir tvoj - iako ga placas nakon godinu dana. Ako se utvrdi suprotno - kriva je pijacna uprava.
                        Last edited by kronostime; 28-10-18, 12:43.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Covic bi rekao da je seljak vec placen i da je krompir tvoj - iako ga placas nakon godinu dana. Ako se utvrdi suprotno - kriva je pijacna uprava.
                          Uopste na poznajes osnovne principe pregovora. Covica vodis u banku, Coopera na jacpi

                          Comment


                          • Niko kao Cooper ne obesmišljava priče o ugovorima...bez obzira da li to radi svesno ili ne

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Niko kao Cooper ne obesmišljava priče o ugovorima...bez obzira da li to radi svesno ili ne

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Radi svesno isto koliko i Ostoja.

                              Comment


                              • Sva sreća da Ćoki sve radi transparentno.
                                Nešto slično ko Terza i višemilionsko vraćanje duga preko noći.
                                Ponavljam, vaše dvorište puno govana, pusti komšijsko.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X