Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Platili bi oni da imaju. Trinki je pre pocetka sezone bio preskup za Zvezdu, sad mu je cena nesto pala ali i to je opet previse. Od jeftinijih pominju Kesara...
    Nije on sam po sebi previse skup ali roster koji trazi jeste i izlazio je dosta is granica naseg budzeta. Sa Tomicem je jedini uslov bio sloboda u odabiru rostera unutar budzeta. Faye, Stratos, Bily, Ragland sto smo mogli da priustimo.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Nije on sam po sebi previse skup ali roster koji trazi jeste i izlazio je dosta is granica naseg budzeta. Sa Tomicem je jedini uslov bio sloboda u odabiru rostera unutar budzeta. Faye, Stratos, Bily, Ragland sto smo mogli da priustimo.
      Pa pazi on je navodno nama trazio 500.000. Sada ne verujem da je ispod 400.000
      Njega nije mogla da plati Cedevita, Italijani. Sa Druge strane treba I ozbiljan novac za roster.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Pa pazi on je navodno nama trazio 500.000. Sada ne verujem da je ispod 400.000
        Njega nije mogla da plati Cedevita, Italijani. Sa Druge strane treba I ozbiljan novac za roster.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Meni je receno 400k i to po meni nije puno, zelio je i vise godina, da izgradi sebi lijep tim, sistem... To je cijena za kompletan strucni stab i ako zelis neko ime koje ima znanja, tesko ces proci jeftinije, slazes se?

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Meni je receno 400k i to po meni nije puno, zelio je i vise godina, da izgradi sebi lijep tim, sistem... To je cijena za kompletan strucni stab i ako zelis neko ime koje ima znanja, tesko ces proci jeftinije, slazes se?
          Slazem se. Medjutim, to su za nase uslove veliki novac

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ostoja se raspituje dal je Tomicu plata redovna

            Comment


            • Zna li neko kolika je plata ovim Partizanovim strancima,niko tu od njih ne vredi 100k godisnje.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Zna li neko kolika je plata ovim Partizanovim strancima,niko tu od njih ne vredi 100k godisnje.
                Bus plus I topli obrok

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Oko 150k su ovi levati sto su do sada igrali... Brown ima mesecnu platu oko 35k eura..nema trika da igra za manje pare...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Zna li neko kolika je plata ovim Partizanovim strancima,niko tu od njih ne vredi 100k godisnje.
                    Koliko za burek i jogurt da imaju i preko toga nešto sitno da im se nađe kada odu u biblioteku.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Pa pazi on je navodno nama trazio 500.000. Sada ne verujem da je ispod 400.000
                      Njega nije mogla da plati Cedevita, Italijani. Sa Druge strane treba I ozbiljan novac za roster.
                      Meni je receno 400k i to po meni nije puno, zelio je i vise godina, da izgradi sebi lijep tim, sistem... To je cijena za kompletan strucni stab i ako zelis neko ime koje ima znanja, tesko ces proci jeftinije, slazes se?
                      Ništa dok Cooper ne potvrdi da se zapravo radi o 8k mesečno

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Ništa dok Cooper ne potvrdi da se zapravo radi o 8k mesečno
                        I to je gornja granica, dakle moguće da je i jeftiniji...ovaj Dr mašinstva je duduk za pregovore kada mu je ovaj tražio 500, ovaj 400 K jura...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Plaća da dodje samo da oseti igranje u Areni

                          Comment


                          • Sramotan je odnos drzave prema Partizanu. Mora se vise pomoci. Makar za 2 trenera i 3 pojacanja.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Sramotan je odnos drzave prema Partizanu. Mora se vise pomoci. Makar za 2 trenera i 3 pojacanja.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              i da nateraju Cokija da im da Apica za dzabe

                              Comment


                              • Atrinkijerija uzeti da bude asistent Tomicu ....a grobari nevera

                                Comment

                                Working...
                                X