Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Pa koliki je?
    Hoćeš da kažeš da su Ragland i Perperoglu, izgrađena evropska imena, došla da igraju zbog velike ljubavi prema liku i delu gosn ubice premijera.
    Što se toliko gnusaš i nerviraš kada se budžet pomene, ako nije veliki, kako ti kažeš.
    Auuuu kolike traume je ostavio Covic na vas. Tacka na crno beli svet TACKA
    Imamo budzet od 50 milliona a vi od 300.000
    Ostajte u tom ubedjenju. Bice vam lakse kada opet budemo privaci, kada izdominiramo. Morate nekakvo da se tesite.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Auuuu kolike traume je ostavio Covic na vas. Tacka na crno beli svet TACKA
      Imamo budzet od 50 milliona a vi od 300.000
      Ostajte u tom ubedjenju. Bice vam lakse kada opet budemo privaci, kada izdominiramo. Morate nekakvo da se tesite.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Kada? Pita se i mnogo vece moodance od magistra na konzerve sada.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Pa koliki je?
        Hoćeš da kažeš da su Ragland i Perperoglu, izgrađena evropska imena, došla da igraju zbog velike ljubavi prema liku i delu gosn ubice premijera.
        Što se toliko gnusaš i nerviraš kada se budžet pomene, ako nije veliki, kako ti kažeš.


        MODERACIJA

        ZNACI GAJIMO SESELJOVE SLEDBENIKE na ovom forumu i da ovo tek tako prodje.

        Comment


        • A realno Kronose ne gine nam nova Zvezdina dominacija ove sezone,spremio sam velike zalihe bromazepama i ksalola.Tesko cu sve ovo da prezivim ali ce makar na forumu vladati ljepse raspolozenje i ti ces imati manje posla,manje ce bit nezadovoljnih forumasa.

          Comment


          • Kaćanski je stvarno lik koga treba gajiti u svakoj bašti. Njemu je Ćoki pojam čojstva i junaštva. Doduše, mogu nekako i da ga razumem. Ipak su pokradene pare sa KiM-a završile delom u njihovoj tekovini.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Kada? Pita se i mnogo vece moodance od magistra na konzerve sada. [emoji3]
              Da nije taj sto se pita magistar farbarsko limarskih radova[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                ...prema liku i delu gosn ubice premijera.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Kaćanski je stvarno lik koga treba gajiti u svakoj bašti. Njemu je Ćoki pojam čojstva i junaštva. Doduše, mogu nekako i da ga razumem. Ipak su pokradene pare sa KiM-a završile delom u njihovoj tekovini.
                  Da si nekad procitao jedan moj post o Covicu znao bi moje misljenje o njemu.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Kakva tema

                    kakva rasprava

                    Pure Intelekt

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Da nije taj sto se pita magistar farbarsko limarskih radova[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Kako bi znao sta je u limenci\konzervi ako nije "nafarbano" na njoj?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        MODERACIJA

                        ZNACI GAJIMO SESELJOVE SLEDBENIKE na ovom forumu i da ovo tek tako prodje.
                        Vucic, Vesic & co i jesu Seseljeva deca,
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • To su deca nekog drugog..ne coveka vec organ8zacije..koja je kriva za propadanje ovog maloumnog naroda..cast izuzecima..

                          Nego kronose sto nisi kaznio..gutria za psovanje majke a meni 10 dana za jahanje? Treba sliku da stavim kakve ogavstine taj nesretnik stavlja u moj inbox?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            To su deca nekog drugog..ne coveka vec organ8zacije..koja je kriva za propadanje ovog maloumnog naroda..cast izuzecima..

                            Nego kronose sto nisi kaznio..gutria za psovanje majke a meni 10 dana za jahanje? Treba sliku da stavim kakve ogavstine taj nesretnik stavlja u moj inbox?
                            Ja ti inbox ne citam - imas i u njemu opciju report - videce svi moderatori ovog foruma.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Sramotan odgovor za jednog moderatora foruma..Sto si meni dao ban za njegovu izjavu da jasem sve ovde i moj odg da cu ga tek jahati i to u reputaciji..lik je sramota ali to nije bitno..koliko da si ti zakazao..samo slep ne vidi tu rsb tvorevinu koja gusi slobodu misljenja i opstruise sve..pokusava bar..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sramotan odgovor za jednog moderatora foruma..Sto si meni dao ban za njegovu izjavu da jasem sve ovde i moj odg da cu ga tek jahati i to u reputaciji..lik je sramota ali to nije bitno..koliko da si ti zakazao..samo slep ne vidi tu rsb tvorevinu koja gusi slobodu misljenja i opstruise sve..pokusava bar..
                                Losmi, uvek sam te branio i uvek sam bio na tvojoj strani, ali Kronos ti je lepo odgovorio. Mozes da ga blokiras da ti ne salje poruke, imas i drugu opciju da ga prijavis. Ti nisi uradio ni jedno ni drugo i ljutis se na Kronosa.
                                Ako je istina to sto si napisao za Gutria to jeste za duzi ban

                                Comment

                                Working...
                                X