Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Da li su bar ta govna pohapsena?
    Verovatno su dobili veliki plus za ovo.. U stranci ce biti nagradjeni za prebijanje dvojice Srba

    Comment


    • Nacionalizam, uz medije koji ga sire, je najveci kancer u regionu i sire. Ostacemo zarobljeni (mentalno, psihicki i emotivno) u XXom veku.

      Comment


      • A jebiga, lako je njemu kada ima moderatora koji ga stiti samo jer navijaju za iste klubove.
        Ladno je napisao sta je napisao i ok mu je sto su prebili dva nasa coveka.
        Uzas. Na ovakve ljude ne vredi ni pljuvacku ostaviti.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Hhahaha, pazi ovog idiota.
          Nista cudno za navijaca partizana i od nedavno buducnosti.
          Jos jedno ovakvo obracanje drugom forumasu i radice duza banovina. Isto vazi i za ostale.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Daj zabranite ovome da siri nacionalni neki osjecaj tako sto ce da laze da je neko napadnut kao srbin. Nema smisla. Ja sam Srbin i navijam za Buducnost i nema potrebe da se ovakve pojave bastine na forumu jer je ovo je cista laz. Vjerovatno vi iz Bg znate bolje sto se desilo u Pg od nas iz Pg. Bjezi jado...

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Jos jedno ovakvo obracanje drugom forumasu i radice duza banovina. Isto vazi i za ostale.
              Kronose, ti stvarno dozoljavas da neko likuje ono sto se desilo sinoc?
              Da li si realan covece, srbine???

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Daj zabranite ovome da siri nacionalni neki osjecaj tako sto ce da laze da je neko napadnut kao srbin. Nema smisla. Ja sam Srbin i navijam za Buducnost i nema potrebe da se ovakve pojave bastine na forumu jer je ovo je cista laz. Vjerovatno vi iz Bg znate bolje sto se desilo u Pg od nas iz Pg. Bjezi jado...
                Ne živimo u 19 veku pa da ne može da se ustanovi. Naše govno stvarno manje smrdi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Ajde ne lupajte kad ne znate. I ne pravite frku ni oko cega. Ja sam bio kao tinejdzer u pioniru sa par drugova jos 98,99 i 2000 (mislim da su te godine) svaki put kada su nas provalili da navijamo za Buducnost imali smo problema ali ne pridajem neki znacaj tome. Dobili smo po par psovki, cuski i prijetnji. Od tada je to za mene normalno. Jebiga ne zelim da generalizujem ali ponovilo se tri puta.
                  Ima primitivaca i na nasim tribinma ali mi se njih stidimo i jasno ih osudjujemo.. Ne opravdavamo ih i ne relativizujemo divljastvo.. U tome je razlika izmedju nas i onoga sto vi ovde pisete.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Hhahaha, pazi ovog idiota.
                    Nista cudno za navijaca partizana i od nedavno buducnosti.


                    I ti se posle ovoga žališ na Kronosa


                    Šta ovaj lik još treba da napiše da bi dobio ban? Koja mu je ovo po redu opomena za vređanje drugog forumaša i najprimitivniji, najjadniji, najprizemniji šovinizam koji izvire iz svakog drugog njegovog posta?

                    Sakrio se iza tastature i udri...

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Daj zabranite ovome da siri nacionalni neki osjecaj tako sto ce da laze da je neko napadnut kao srbin. Nema smisla. Ja sam Srbin i navijam za Buducnost i nema potrebe da se ovakve pojave bastine na forumu jer je ovo je cista laz. Vjerovatno vi iz Bg znate bolje sto se desilo u Pg od nas iz Pg. Bjezi jado...
                      Ja ne sirim nacionalizam, neces ga videti ni u jednom mom postu, iz prostog razloga sto nisam nacionalista.. To sto komentarisem desavanja u i oko vaseg kluba ne znaci da sam nacionalista.. Sad, ne bih da ulazim u dubiozu oko toga kakav je klub Buducnost, ko ga finasira i koji su motivi politicke stranke koja finansira taj klub i kakva je njihova politicka platforma.
                      Tako da pripazi na recnik i ne pokusavaj da mi podmeces ove gluposti koje ni pas s maslom ne bi pojeo

                      Comment


                      • Originally posted by bounty hunter View Post
                        I ti se posle ovoga žališ na Kronosa


                        Šta ovaj lik još treba da napiše da bi dobio ban? Koja mu je ovo po redu opomena za vređanje drugog forumaša i najprimitivniji, najjadniji, najprizemniji šovinizam koji izvire iz svakog drugog njegovog posta?

                        Sakrio se iza tastature i udri...
                        Rasprava na tu temu je zavrsena - vredjanje forumasa je zabranjeno Pravilnikom i bice sankcionisano.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Ima primitivaca i na nasim tribinma ali mi se njih stidimo i jasno ih osudjujemo.. Ne opravdavamo ih i ne relativizujemo divljastvo.. U tome je razlika izmedju nas i onoga sto vi ovde pisete.
                          Jebiga vi nemate neke probleme koje mi imamo. Eto ako vam sto znaci pojasnicu vam. Likovi koji su napadnuti su iz Pg. Stali su pored ultra ekipe. Usled dogadjaja i rezultata na mecu koji nije prijao nama, svi su bili pod frustracijom. Ovi su navijali za goste. Cijenim da bi se to desilo svudje. Naveo sam vam moj primjer iz pionira ali bez zajebancije nemam nikavav revolt ili mrznju zbog toga.

                          Comment


                          • Nasilje se ne moze pravdati nicime.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Rasprava na tu temu je zavrsena - vredjanje forumasa je zabranjeno Pravilnikom i bice sankcionisano.


                              Kojom bre raspravom, opominješ ga stoti put...
                              Kloniranih koliko hoćeš.
                              Gomila likova koji su navikli da mi ostali ćutimo na najdirektnije uvrede. Umislili valjda da imaju ekskluzivitet na vređanje jer ako bi neko s druge strane uradio bio bi momentalno banovan.

                              Za glupost si rebnuo Kupera jer su se kraljevi, gle qrca, uvredili zbog njegovog posta.


                              Juče onaj vređa lično, drugi učitava rasizam, a ti i onaj drugi ćutite. Ovi ljudi iz Podgorice trpe svakodnevno najprimitivnije uvrede.

                              Dovedite ovo mesto u red.

                              Comment


                              • Nacionalizam nije povod kako bi se dve frakcije sukobile, dovoljno je samo da su razliciti po bilo cemu. Istu stvar bih mogao da zamislim i kod nas kada bi bilo koji klub sem Partizana i Zvezde imao aktivnu navijacku grupu u kosarci.

                                Kancerogeni mediji ce to da podignu na nacionalni nivo.

                                Ne opravdavam napad naravno, samo je meni ovo sto se poteze isti djavo bilo to sa nacionalizmom ili bez.

                                Comment

                                Working...
                                X