Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Bonty

      Da.
      Puna hala, sve karte prodate 2 sata pre početka, navijanje, buka, odlična i neizvesna utakmica, pobeda...
      Užas.
      Neki drugi grobari

      I apel za obe frakcije ili da rese medjusobne probleme ili da ne dolaze ni jedni ni drugi i da puste nas koji smo tu samo zbog PARTIZANA da navijamo. Atmosfera ocajna, ako izuzmemo par situacija gde su 'semenkari' zapalili Pionir. Pre 2-3 godine za onakvo Radetovo zakucavanje bi se srusio Pionir..
      Podeljenost navijaca je veliki problem za KKP i bice ogroman balast za ekipu ako se u najskorije vreme ne razresi. Pracenje utakmica se svodi na tv i na mute jer je tu kakofoniju i sizofreniju jako tesko podneti.

      Bolje bi bilo da igramo bez publike dok se "fill in the blanks" ne pomire.

      napomena: dosta ljudi je dolazilo do blagajne i cim cuju da je rasprodato oteraju sve u q i oce da idu kuci, polako budi tu oko hale uvek moze da se udje ili bar da se pokusa, prodavane su karte na d ulazu koliko sam cuo po istoj ceni, a ovi kod b ulaza ( tkz opozicija - kimijeva frakcija) je tek kasnije dosla do blagajne i jedan njihov vodja da sad neimenujem je uzimao karte za sektor b koje nisu bile ni pustane u prodaju tek kad je on uzeo sta mu treba onda su pustili da se uzme ovo sto je ostalo za sektor b...

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        I tad kao i sad su igrali svi oni koji su imali veliku želju. Gasol, Dirk, Diaw igrao, Parker se povrijedio, Brazil je imao NBA igrače, Australija. Igrao je i Miličić u raspadu od reprezentacije. Argentinci kompletni u svom zadnjem realnom pohodu na zlato i njima NBA nikad ništa nije mogla
        Samo braca Gasol i Dirk mogu da se spomenu u tom kontekstu, ali ipak malo drugacije vreme. Jokic dobio ugovor kakav niko nije mogao da dobije pre 3 godine. Pare koje se dobijaju i koje ce se dobijati jos ce vise obezvrediti reprezentativna takmicenja+za to je sada odgovorna FIBA. Sada je Evropsko Prvenstvo skroz nebitno i samo ce ga igrati marginalci u NBA, na neki nacin su i kvalifikacije za SP. Jedino sto ce biti kao malo bitno je SP, a za Olimpijadu(sto jedino Ameri vrednuju) repke ce igrati skoro u najjacim sastavima mada uvek moze da se desi slucaj Boban Marjanovic.

        Doduse Pau je bio samo prva opcija u Memfisu, posle druga/treca violina. I Mark je propustao kasnije reprezentativna okupljanja kako je Memfis postao malo relevantniji na Zapadu. Jokic, Janis, Porzingis, Doncic i svaki evropski igrac koji bude odskakao u NBA ligi tesko da ce zbog para koje bude dobijao da se odazove reprezentaciji. Drugacija su sada vremena, osiguravajuca drustva imaju mnogo vecu ulogu u ugovorima igraca i oni su jedna od neprobojnih barijera.

        Dijao i Parker su dobijali smesne sume niti su bili tako vrednovani visoko kao sada Jokic. Obojica ce u odnosu na njega jedino da budu bolji u kategoriji sampionski prsten. Pamtice se bolje bas zbog toga kroz nekih dvadesetak godina zato sto su igrali u sampionskom SA iako ce Jokic da ostavi dublji trag.

        Comment


        • Šta je ovo, pomor đetića=grobara na topiću?[emoji23]
          E moji junaci, nikom ste ponikli i u crveno belu zemlju pogledaste. [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Procitah jos na njihovom forum da su sinoc pretuceni otac i sin navijaci Zvezde, zbog nacionalne mrznje
            Uzas

            Comment


            • Ne siri dezinformacije. Par samara su dobili otac i momak od 20 i nesto godina, na zapadnoj tribini od 3-4 momka i ne zbog nacionalne mrznje vec zbog aplauza nakon Zvezdinih koseva, ne budi Kurir.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                Ne siri dezinformacije. Par samara su dobili otac i momak od 20 i nesto godina, na zapadnoj tribini od 3-4 momka i ne zbog nacionalne mrznje vec zbog aplauza nakon Zvezdinih koseva, ne budi Kurir.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                To i sam upravo i napisao, da su otac i sin dobili batine zato sto su navijaci Zvezde..
                Sad ne mozes me ubediti da je klupska mrznja u pitanju zato sto sam siguran da su navijaci Olimpije ili Cedevite isto uradili ne bi ima falila ni dlaka sa glave.
                I ti bi mogao da osudis takav primitivizam i divljastvo a ne da ga opravdavas i relativizujes
                Last edited by Antona; 08-10-18, 17:25.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Ne siri dezinformacije. Par samara su dobili otac i momak od 20 i nesto godina, na zapadnoj tribini od 3-4 momka i ne zbog nacionalne mrznje vec zbog aplauza nakon Zvezdinih koseva, ne budi Kurir.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Stefane, suzdržao sam se da ne okvaifikujem tvoj post onako kako bi trebalo jer postoji snimak gde lika peglaju pošteno, to nisu bili šamari- nikako ali neka su na čast.
                  Last edited by nebitan; 08-10-18, 17:29.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Šta je ovo, pomor đetića=grobara na topiću?[emoji23]
                    E moji junaci, nikom ste ponikli i u crveno belu zemlju pogledaste. [emoji41]
                    A sto ces,istraumirani smo.Nije nam lako sad.

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Ne siri dezinformacije. Par samara su dobili otac i momak od 20 i nesto godina, na zapadnoj tribini od 3-4 momka i ne zbog nacionalne mrznje vec zbog aplauza nakon Zvezdinih koseva, ne budi Kurir.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Aha, par samara, vazi.
                      Videlo se na video snimku da je bilo pesnicenja.
                      Sta reci nego sramota.
                      Veliki su heroji varvari ocigledno.
                      Bilo bi lepo da dodju u Beograd kada gostuje buducnost, pa da vidimo to junastvo.
                      Sramota bre, koja se mrznja osecala u dvorani sinoc.

                      Comment


                      • Ajde ne lupajte kad ne znate. I ne pravite frku ni oko cega. Ja sam bio kao tinejdzer u pioniru sa par drugova jos 98,99 i 2000 (mislim da su te godine) svaki put kada su nas provalili da navijamo za Buducnost imali smo problema ali ne pridajem neki znacaj tome. Dobili smo po par psovki, cuski i prijetnji. Od tada je to za mene normalno. Jebiga ne zelim da generalizujem ali ponovilo se tri puta.

                        Comment


                        • Da li su bar ta govna pohapsena?

                          Comment


                          • Originally posted by Guthrie View Post
                            Da li su bar ta govna pohapsena?


                            Nisu. Na snimku se vidi da ih je murija odvela iz hale zbog njihove sigurnosti.

                            Comment


                            • Originally posted by bounty hunter View Post
                              Nisu. Na snimku se vidi da ih je murija odvela iz hale zbog njihove sigurnosti.
                              Hhahaha, pazi ovog idiota.
                              Nista cudno za navijaca partizana i od nedavno buducnosti.

                              Comment


                              • Originally posted by bounty hunter View Post
                                Nisu. Na snimku se vidi da ih je murija odvela iz hale zbog njihove sigurnosti.
                                Nisu. Puna hala bila.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X