Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    A vidi dovedi toga Lebrona u Aba ligu statistika bi mu se prepolovila.
    Predajem se.

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      Predajem se.
      Jedino ti postujem Lerija Birda i Cejmberlena,ovo ostalo nije vrijedno komentara.
      Igrao sam i ja malo toga basketa ne mogu oni mene da preveslaju.
      Last edited by E1_PG; 30-09-18, 18:13.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Jedino ti postujem Lerija Birda i Cejmberlena,ovo ostalo nije vrijedno komentara.
        Ivane brate, sada vec prelazis u hardcore zonu.

        Nego, posto su ti te banane?
        Imam neku kerusu kuci, jede samo banane sa slagom, pa reko mozda moze nesto povoljno kod vas.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Ivane brate, sada vec prelazis u hardcore zonu.

          Nego, posto su ti te banane?
          Imam neku kerusu kuci, jede samo banane sa slagom, pa reko mozda moze nesto povoljno kod vas.
          Izasao sam ti ja iz te price odavno,ne radim vise sa bananama.
          Sad sam ti usao u biznis sa ovim godzi bobicama.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Izasao sam ti ja iz te price odavno,ne radim vise sa bananama.
            Sad sam ti usao u biznis sa ovim godzi bobicama.
            Pa zato sam i rekao ''povoljno kod VAS''.
            Nema vas mnogo, svi se znate, a po bananama postajete sve poznatiji u regionu i ovom delu Jevrope

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Radanov bolje da je došao u KKP nego da sedi po tribinama u Zvezdi.

              20 godina, top talenat.

              Tuga.
              Istina je, bolje da se kod vas druži na tribini sa Pecarskim, MVP-jem poslednjeg FIBA U-18.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Istina je, bolje da se kod vas druži na tribini sa Pecarskim, MVP-jem poslednjeg FIBA U-18.
                Pa naravno da je na tribinama kada kaže da je GYM za khm, khm... on gaji piramidu...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Pa zato sam i rekao ''povoljno kod VAS''.
                  Nema vas mnogo, svi se znate, a po bananama postajete sve poznatiji u regionu i ovom delu Jevrope
                  Ovo sa bananama nikad nece zavrsit

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Javor i Radović redovno sude najvažnije evropske utakmice, kako EL, tako i reprezentacije.

                    Klase.

                    Naravno, nisu bezgrešani, ali bez tendencija.
                    Zato su i cenjeni.
                    Sad kad sam ti video post na fudbalskoj temi evo da te pitam , da li Mažić redovno sudi najvažnije evropske utakmice i da li je cenjen ?

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Rasprava je krenula od Obrkneževića, koji im je smetao zbog suđenja u domaćici a ne u ABA.
                      Rasprava nije krenula oko Obrknezevica, nego si ga ti pomenuo. Ako si ga vec pomenuo kao nekog ko mnogima smeta, onda bi trebalo da znas da bi to trebalo da se odnosi na vise suprostavljenih strana i zato je argument oko filijala koji si izvukao iz zadnjice besmislen. Verovatno i upravi KK FMP smeta sudjenje u proslogodisnjem finalu ABA lige, ali ne mozes da kazes da mnogima smeta. Smeta jednoj te istoj strani.

                      Samo pominjanje filijala je besmislica. Kad se Dinamik, Borac zalio na sudjenje Obrknezevica? Toliko si dokon pa gledas njihove eventualne zalbe na sudjenje na mecevima protiv Vrsca ili Metalca? Samo pominjenje filijala je pocelo od fudbala jer tamo svaki tim moze da uzme bod Zvezdi/Partizanu, u nasoj ligi u kosarci samo su mucenog Alimpija samarali Tamis i Borac.

                      Originally posted by Laki21 View Post
                      Istina je, bolje da se kod vas druži na tribini sa Pecarskim, MVP-jem poslednjeg FIBA U-18.
                      Nema to obraza, jedina njegova misija na ovom forumu je da izigrava propalog komicara sa skecevima pozajmljenih sa grobari.net. Na nasoj temi ljudi opusteno kritikuju upravu i trenera, na njihovoj samo zalbe na drzavu sto im nije dala milione jer imaju lepo ime.
                      Last edited by blond; 01-10-18, 00:40.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Pogrešno, Kuper je pitao ko su najbolje sudije.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kuper vam samo baci i pobegne , oko takvog lika se raspravljate. Iskulirajte ljudi, svi vide u cemu je stvar ne mogu sami sebi da sviraju penale ko nekad Jojic i u kosarci nema titula, i sad ono to malo smeta, kakvo posteno sudjenje kakvi bakraci, njima je stalo samo da oni budu prvi, na bilo koji nacin pa makar trener drzao vrata dok predsednik razgovara sa sudijama.

                          Comment


                          • Komšije, jel ovo Goranče bio u petak ili mi se čini?

                            Pa zaslužilio je mesto posle silnih donacija poslednjih godina iz budžeta grada...

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Komšije, jel ovo Goranče bio u petak ili mi se čini?

                              Pa zaslužilio je mesto posle silnih donacija poslednjih godina iz budžeta grada...

                              a sto bi voleo da nam je dao 20 mil pa da se kolektivno spalite iz protesta na Terazijama

                              Comment


                              • On ne daje, samo uzima

                                Comment

                                Working...
                                X