Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Ako mene pitaš ja tu nemam nikakvu dilemu ... bukvalno smo pokradeni u finalnoj seriji.I na terenu i van njega .

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    I pored toga, da je Lesor dao onaj koš u zadnjem napadu, da smo imali ozbiljnog trenera mi bi dobili Budućnost unatoč sudijama, ali i da je odrađena bolja selekcija mi ne bi ni došli u tu situaciju.
    Sve to, igrači, trener i jesu uzrok i deo kolača zvani poraz (pored onih koje vi apostrofirate kao glavne a ja kao trešnjicu na kupu).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Samo tvoj mozak ne kapira jednu stvar. Ja ništa ne tvrdim, ja prepuštam ljudima u klubu da vode klub, a ja sam tu samo da ga podržavam. Nije moj san da FC3 igra bekap pleja, ali za razliku od tebe upućen sam kako stojimo finansijski i kome još uvek dugujemo pare (istina taj je rekao uplatite kad budete imali). U vašem vokabularu postoji samo "dovesti pojačanje", ne pitate se da li imamo trenutno dobru opciju, a još manje mislite o tome ko će to da plati.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Ima li moderatora da počisti ove gluposti?

        Titula Future je čista kao suza i nemojte da pravite đubre od ovog divnog topika sa divnim prvakom.
        Grof je pitao navijače kkcz... tvoje mišljenje o finalnoj seriji je potpuno nebitno

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Pitao je objektivne, što ti i ganac niste.

          Ide lepotica dana, dva velika tima, molim da se sredi topik.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Samo tvoj mozak ne kapira jednu stvar. Ja ništa ne tvrdim, ja prepuštam ljudima u klubu da vode klub, a ja sam tu samo da ga podržavam. Nije moj san da FC3 igra bekap pleja, ali za razliku od tebe upućen sam kako stojimo finansijski i kome još uvek dugujemo pare (istina taj je rekao uplatite kad budete imali). U vašem vokabularu postoji samo "dovesti pojačanje", ne pitate se da li imamo trenutno dobru opciju, a još manje mislite o tome ko će to da plati.
            Da nisam skapirao da ti to prepustas ljudima u klubu da razmisljaju mesto tebe..to je jako tesko skontati..neckao sam se..

            Duzni su kao ove drzavne firme za struju, platice tada a mozda nikada..tj kad drzava podvuce crtu...kupis tuce stranaca i trenera, igraca i nema za back up-a....

            Ovaj post LH da se prebaci u one mudrolije..top komentare...Nemoj brate vise, verujem ti sve...celoj vasoj ekipi...ni ne pisem na Vasoj temi...manite me..molim Vas..samo ste mi vi u zivotu potrebni jos..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Pitao je objektivne, što ti i ganac niste.

              Ide lepotica dana, dva velika tima, molim da se sredi topik.
              A da , ti spadaš u one objektivne , šta god to značilo[emoji108]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Nemaju šta oni da razmišljaju za mene, ja ne vodim klub, navijam za njega. Naporan si previše, a ako stvarno ispoštuješ da ne pišeš na temi kkcz eto višestruke koristi. Samim tim će sve biti mnogo mirnije jer neću morati da reagujem na budalaštine koje prosipaš. Ne moram da te podsećam da imaš istorijat kao neko ko je urinirao po klubu i za vreme Radonjića, totalno beskorisna sorta navijača, niti ide na utakmice niti podržava klub.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  I pored toga, da je Lesor dao onaj koš u zadnjem napadu, da smo imali ozbiljnog trenera mi bi dobili Budućnost unatoč sudijama, ali i da je odrađena bolja selekcija mi ne bi ni došli u tu situaciju.
                  Sve to, igrači, trener i jesu uzrok i deo kolača zvani poraz (pored onih koje vi apostrofirate kao glavne a ja kao trešnjicu na kupu).
                  Postavljaš pogrešno stvari, taj koš nije ni trebalo da odlučuje, Zvezda je u tom meču bila bolja za komotnih 12-15 razlike, brutalno smo pokradeni i sada treba da se pravimo da je sve normalno i regularno. Nije, i sve dok se nivo takmičenja i suđenja ne podigne toliko da ISKLJUČIVO kvalitet odlučuje prvaka ukazivaćemo na krađe kojih se ni Šajber ne bi postideo!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Ima li moderatora da počisti ove gluposti?

                    Titula Future je čista kao suza i nemojte da pravite đubre od ovog divnog topika sa divnim prvakom.
                    Cista je kao suza za tebe. Mozes da imas svoje misljenje i niko ne moze da ti zabrani da verujes u to sto pises. Za mene je onoliko cista, koliko sam opisao u postu.

                    Ono sto je najgore je da sam ja do pojave DV-a na KKP kosarkaskom nebu, se uvek radovao uspesima Partizana i nikada mi ni na kraj pameti nije bilo da navijam za Buducnost, Bosnu, Cibonu, ili sl. Pa cak ni za Jugoplastiku u vreme kada su igrali nevidjen basket. Govorim o utakmicama KKP protiv pomenutih klubova.
                    Ova bezrezervna podrska koju navijaci KKP daju Buducnosti mi je onako bas degutantna. Nemam nista protiv (naravno), ali se cini da je prouzrokovana (ne)sportskim motivima, tj. mrznjom prema Zvezdi. Sve do proslosezonskog finala i niste bas bili toliki drugari...

                    Comment


                    • Za koga ti navijaš?

                      Comment


                      • Ma to je ona ...neprijatelj mog neprijatelja moj je prijatelj.Samo neka tako i ostane

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Ma to je ona ...neprijatelj mog neprijatelja moj je prijatelj.Samo neka tako i ostane

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Nadam se da nam ovosezonsko finale Aba lige nece uticati na uspostavljeno prijateljstvo.

                          Comment


                          • Neće 100%

                            Comment


                            • Da ste pobedili obe u Pioniru, ne bi niko kukao na sudjenje: tek kad se serija preselila u PG -kukumavcenje na sudjenje i pre utakmice.
                              JBG, zajeb`o vas Dzikic majstorski i pomirite se s` tim.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Još su pokrale sudije Budućnost u drugoj tekmi.
                                Bili su zreli za krompir.

                                Comment

                                Working...
                                X