Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Kao i KKP
    vi ste presmesni i za KLS

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      vi ste presmesni i za KLS
      Last edited by kronostime; 13-09-18, 10:11.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • ....


        Evroliga impresionirana izgledom “Morače”

        Predstavnici Evrolige boravili su danas u Podgorici sa ciljem da izvrše kontrolu tehničkog prilagođavanja SC “Morača” postavljenim standardima.

        Vođa tima, Ros Klark, izjavio je da je potpuno impresioniran izgledom dvorane.



        – Došli smo sa visokim očekivanjima, ali moram priznati da smo potpuno impresionirani. Zadivljeni smo šta ste i koliko uradili u ovako kratkom roku i od srca vam čestitam na tome. Sportski centar izgleda odlično, vaši navijači će biti oduševljeni. Svi potrebni tehnički standardi ispoštovani su do najsitnijih detalja. Pored toga, učinjeno je i više od toga, svi uslovi su na viskom nivou, izjavio je Klark, a preneo portal CDM.

        Zadovoljstvo nije krio ni Zoran Zoričić, direktor produkcije Sport kluba.



        – Pre svega ću reći da ovako nešto na području koje pokrivamo do sada nismo imali. Sva naša očekivanja su prevaziđena, izuzetno sam zadovoljan kao neko ko je odgovorno lice za prenose koje će gledati milioni ljudi, da smo u prilici da zahvaljujući KK Budućnost Voli imamo mogućnost da realizujemo svoj rad na najvišem nivou. Čestitam gospodinu Bokanu i njegovom timu na odlično obavljenom poslu, rekao je Zoričić.

        Budućnost će prvu utakmicu u Evroligi odigrati 12. oktobra u Podgorici protiv Olimpije iz Milana.


        Žurnal, Koordinator i sledbenici i dalje veruju...

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          ....






          Žurnal, Koordinator i sledbenici i dalje veruju...
          Samo da znas, ako vec slabo kapiras sta je napisano nacrtacu ti: ovo je tema KKBuducnost a ne "pomracenje"...

          Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Samo da znas, ako vec slabo kapiras sta je napisano nacrtacu ti: ovo je tema KKBuducnost a ne "pomracenje"...

            Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
            Na koju je i preseljen.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Iznosio sam ja podatak da je prošle sezone u kkcz ulupano preko 8 miliona.

              Naravno, tu je gazdalegenda uzela bar milionče za svoje metalno mezimče, malo za salice i basketlendić, malo za svoje kadrove po ksb i kss, malo za sudije (kude li je Milijin mali )

              Ali obavestiće vas detaljno Fićini svedoci danas posle skupštine
              Pih, ponovljeno sa drugog foruma..gubis se malo, raspust daleko. Inace prosle sezone u Partizan ulozeno 4 miliona za promenu petnaest igraca, peto mesto u Aba ligi, kup i Djordiju za vajld kartu. Videce se sve kad jednom limar sns ode, kao i posle Tadica .

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Na koju je i preseljen.
                Hvala komšo, razumem ja netrpeljivost (logično) ali ipak se mora držati nekog reda na PDF košarka.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Čim se pecne skraćeni i njegovi svedoci odmah šatro borba za red.

                  Sa druge strane na svakoj strani kkcz topika neki stručnjak omalovažava i lupa gluposti u vezi Partizana ili DV, ali to borcima za red ne smeta.

                  Nema većeg nereda i đubreta na forumu od kkcz topika.

                  Mada, možda i treba tako.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Čim se pecne skraćeni i njegovi svedoci odmah šatro borba za red.

                    Sa druge strane na svakoj strani kkcz topika neki stručnjak omalovažava i lupa gluposti u vezi Partizana ili DV, ali to borcima za red ne smeta.

                    Nema većeg nereda i đubreta na forumu od kkcz topika.

                    Mada, možda i treba tako.
                    Kada pogledam tvoje upise sve mi je jasno...ali svakako da trebate upozoriti na neprimerene upise van ove teme.
                    Da ne ostanem nedorečen u postu, tvoj možda svaki 5-6 post ima nekog smisla i nije mu cilj provokacija arhineprijatelja, sve ostalo se svodi na patkometriju.
                    Sada uzmi ovaj post koji je postavio bh na topiku KK Budućnost i realno pokušaj da kažeš da u njemu nema patkometrije i to je po meni jedina svrha tog posta.
                    I da dodam, nije problem pecnuti "skraćenog" (bar za mene) nego je problem na kojoj temi se to radi.
                    Last edited by nebitan; 14-09-18, 07:06.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • A ok je peckati KKP na KKZC topiku?

                      Comment


                      • Nije, nego lepo quote pa u ovu temu. Evo meni je jako zanimljivo što si rekao da vi već treba da radite doselekciju. Imate već oprobanu formulu po tom pitanju, krenete sa jednim, a završite sa totalno drugim timom. Lepo je videti da neko u Srbiji posluje tako dobro da može da kombinuje i pravi izmene.

                        Comment


                        • Sreća pa Zvezda i FMP ne menjaju u toku sezone.

                          Comment


                          • 1-2 igrača naspram 10-15, sladak si ))

                            I da ne zaboravim, gledaj da ubaciš i neki smajli kad kačiš ovakva vređanja inteligencije na vašu temu

                            Originally posted by Cooper
                            Evo i ekskluzive...

                            "To je u izjavi za "Kurir" potvrdio predsednik kluba Ostoja Mijailović.

                            "Sve vreme se zalažem da tim Partizana pre svega bude popunjen mladim srpskim igračima i možda je ovo baš dobra prilika za nas. Stefan je mlad i perspektivan igrač, ima srpski pasoš, ali nije jedini koji nam je interesantan. Razmislićemo", poručio je Mijailović."

                            Znači opcija je, ponudio se, ali pratimo više igrača na poziciji 4.
                            Last edited by la haine; 14-09-18, 10:48.

                            Comment


                            • O da, kako da ne.

                              Plaćate 30 seniora i 6, 7 zamena svake godine.
                              Svakako neuporedivo više od nas.

                              Besmisleno poređenje.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                A ok je peckati KKP na KKZC topiku?
                                Originally posted by la haine View Post
                                Nije, nego lepo quote pa u ovu temu. Evo meni je jako zanimljivo što si rekao da vi već treba da radite doselekciju. Imate već oprobanu formulu po tom pitanju, krenete sa jednim, a završite sa totalno drugim timom. Lepo je videti da neko u Srbiji posluje tako dobro da može da kombinuje i pravi izmene.
                                Originally posted by Cooper View Post
                                Sreća pa Zvezda i FMP ne menjaju u toku sezone.
                                Originally posted by la haine View Post
                                1-2 igrača naspram 10-15, sladak si ))

                                I da ne zaboravim, gledaj da ubaciš i neki smajli kad kačiš ovakva vređanja inteligencije na vašu temu
                                Originally posted by Cooper View Post
                                O da, kako da ne.

                                Plaćate 30 seniora i 6, 7 zamena svake godine.
                                Svakako neuporedivo više od nas.

                                Besmisleno poređenje.

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X