Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Jes` vala = organizujes F4 u Beogradu, a Zvezda ne stigne dalje od grupa. Zali Boze bacenih para poreskih obveznika u prepodobnog Magistera Zeleznickog Sv,Nebojse Zlatoustog i sledbednika mu Sina Filipa, prepodobnog Alimpija i cetu koju je Dzile resio k`o Prijatelj Mitar - fik, fik, i gotovo![emoji3]
    I sam znas koliko nisi u pravu. Od tog F4 je grad Beograd zaradio 20 miliona evra.
    Koliko je taj F4 organizovan zbog Zvezde najbolje se videlo po odlasku celog tima I trenera.
    Al OK ako Vam je tako lakse.

    Comment


    • Koliko je ulupano u tim necemo znati nikad a mozda ni tad...Bolje kkp da gleda svoje dvoriste, koliko vidim sklopile ste retko los defanzivni tim...Menjajte strance ili bar centra, naravno jedan dobar bek i cetvorka..fale vam tri igraca da razmisljate uopste o cetvrtom mestu...Koliko sam nacuao, jedan klub ce se ''malo'' pojacati bolje za to mesto...sta vise cenim da je i Igokea trenutno jaca od vas..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Iznosio sam ja podatak da je prošle sezone u kkcz ulupano preko 8 miliona.

        Naravno, tu je gazdalegenda uzela bar milionče za svoje metalno mezimče, malo za salice i basketlendić, malo za svoje kadrove po ksb i kss, malo za sudije (kude li je Milijin mali )

        Ali obavestiće vas detaljno Fićini svedoci danas posle skupštine
        Sreca pa su tvoji podaci u rangu Dinkic-Vucic hibrida.

        Sledece sto cemo cuti je da Igokea ima veci budzet od vas

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Jes` vala = organizujes F4 u Beogradu, a Zvezda ne stigne dalje od grupa. Zali Boze bacenih para poreskih obveznika u prepodobnog Magistera Zeleznickog Sv,Nebojse Zlatoustog i sledbednika mu Sina Filipa, prepodobnog Alimpija i cetu koju je Dzile resio k`o Prijatelj Mitar - fik, fik, i gotovo!
          Jasno mi je da se poslednih nekoliko sezona , slabije prati najelitnije evropsko takmičenje ali više se ne igra po grupama

          Comment


          • fataliti

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Jasno mi je da se poslednih nekoliko sezona , slabije prati najelitnije evropsko takmičenje ali više se ne igra po grupama
              Јбг, јесте да си потпуно омашио место зареза у реченици, али си им га светски завукао

              Comment


              • Saopštenje iz Stjepana Supanca!!! (FOTO)

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  Saopštenje iz Stjepana Supanca!!! (FOTO)
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    Saopštenje iz Stjepana Supanca!!! (FOTO)
                    Istine radi a zbog latentne provokacije od tebe:


                    Originally posted by kronostime View Post
                    http://www.kkcrvenazvezda.rs/saopste...2-09-2018.html
                    Spoiler
                    Saopštenje KK Crvena zvezda mts
                    Sapštenje KK Crvena zvezda mts povodom otvorenog pisma igrača Stefana Jankovića.

                    KK Crvena zvezda mts iznenađen je činjenicom da je igrač Stefan Janković objavio otvoreno pismo javnosti, u kome smo i mi kao klub informisani da on „više nije igrač KK Crvena zvezda mts"?

                    Zato se pitamo, pošto mi kao klub nismo dobili nikakvu informaciju, niti pisanu dokumentaciju ili odgovor iz registracione komisije KSS-a, da je spor po tom pitanju rešen, odakle igraču Stefanu Jankoviću informacija, kada je mi, kao strana u sporu, niti naše advokatske kancelarije, nemamo?

                    O čestitosti pisma koje je u formi otvorenog prezentovao javnosti, „nevini" Stefan Janković, dovoljno govori i tvrdnja da će „od današnjeg dana igrač u saradnji sa svojim menadžerima: Rade Filipović, Vlada Dragutinović (član uprave jednog drugog kluba) i Marko Gujaničić (direktor i saradnici u menadžerskoj agenciji BDA) razmotriti interesovanje klubova, i doneti odluku gde će nastaviti karijeru"?

                    Da ne bude zabune, KK Crvena zvezda mts kao ozbiljna organizacija, ne može da se osloni na paušalne informacije poput onih: da je Stefan Janković protivno svim pravilima, potpisao papir (predugovor ili ugovor) vredan 80 hiljada evra za narednu sezonu sa jedim drugim klubom, da je igrač Stefan Janković pomno pratio pored terena utakmicu jednog domaćeg i rumunskog tima pre nekoliko dana, da je kao pravnog zastupnika u ovom sporu Stefan Janković angažovao advokata koji je bio član UO jednog drugog kluba, a takođe je bio i branilac pojedinih pripadnika jedne navijačke grupe u sporu sa jednom novinarkom.

                    Međutim, ono što u ovom trenutku KK Crvena zvezda NE ZNA, niti je dobila bilo kakvu potvrdu iz registracione komisije KSS, je da je ovaj proces okončan. Posebno smo iznenađeni da igrač Stefan Janković (možda) ZNA da je dobio spor, koji je da informišemo javnost tek počeo u utorak 11.09.2018.godine, u prostorijama Košarkaškog Saveza Srbije – i to usmenom raspravom koja predviđa još nekoliko koraka u tom procesu, do donošenja konačne odluke?

                    Ako je tako, svaka čast na ekspeditivnosti predsedniku registracione komisije KSS i advokatu Nebojši Mihailoviću, ujedno članu arbitraže OKS, i članu komisije za žalbe arbitraže FIBA?

                    Ne treba zaboraviti da je KK Crvena zvezda o svakom svom koraku i preduzetoj meri, uredno obaveštavala registracionu komisiju KSS, o čemu imamo validnu dokumentaciju, overenu od strane KSS-a, kao i da je KK Crvena zvezda sve svoje finansijske i ostale obaveze prema igraču Stefanu Jankoviću, i njegovoj menadžerskoj agenciji BDA sports, u potpunosti izmirila.

                    Međutim, onda će KK Crvena zvezda mts svoje pravo kontratužbom potražiti u Olimpijskom komitetu Srbije i mnogim drugim sudovima u Srbiji, prema svima koji su učestvovali ili učestvuju u ovom skandalu, a zbog narušavanja, kako ugleda i brenda KK Crvena zvezda, tako i zbog nanošenja finansijske štete klubu.

                    KK Crvena zvezda mts
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Beše Boža Maljković iskukao kod Vučića mesto predsednika OKS?

                      Lepo je videti da KSS konačno dobro radi, pre par godina su zezali malog Rakićevića.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Istine radi a zbog latentne provokacije od tebe:




                        http://www.kkcrvenazvezda.rs/saopste...2-09-2018.html
                        Spoiler
                        Saopštenje KK Crvena zvezda mts
                        Sapštenje KK Crvena zvezda mts povodom otvorenog pisma igrača Stefana Jankovića.

                        KK Crvena zvezda mts iznenađen je činjenicom da je igrač Stefan Janković objavio otvoreno pismo javnosti, u kome smo i mi kao klub informisani da on „više nije igrač KK Crvena zvezda mts"?

                        Zato se pitamo, pošto mi kao klub nismo dobili nikakvu informaciju, niti pisanu dokumentaciju ili odgovor iz registracione komisije KSS-a, da je spor po tom pitanju rešen, odakle igraču Stefanu Jankoviću informacija, kada je mi, kao strana u sporu, niti naše advokatske kancelarije, nemamo?

                        O čestitosti pisma koje je u formi otvorenog prezentovao javnosti, „nevini" Stefan Janković, dovoljno govori i tvrdnja da će „od današnjeg dana igrač u saradnji sa svojim menadžerima: Rade Filipović, Vlada Dragutinović (član uprave jednog drugog kluba) i Marko Gujaničić (direktor i saradnici u menadžerskoj agenciji BDA) razmotriti interesovanje klubova, i doneti odluku gde će nastaviti karijeru"?

                        Da ne bude zabune, KK Crvena zvezda mts kao ozbiljna organizacija, ne može da se osloni na paušalne informacije poput onih: da je Stefan Janković protivno svim pravilima, potpisao papir (predugovor ili ugovor) vredan 80 hiljada evra za narednu sezonu sa jedim drugim klubom, da je igrač Stefan Janković pomno pratio pored terena utakmicu jednog domaćeg i rumunskog tima pre nekoliko dana, da je kao pravnog zastupnika u ovom sporu Stefan Janković angažovao advokata koji je bio član UO jednog drugog kluba, a takođe je bio i branilac pojedinih pripadnika jedne navijačke grupe u sporu sa jednom novinarkom.

                        Međutim, ono što u ovom trenutku KK Crvena zvezda NE ZNA, niti je dobila bilo kakvu potvrdu iz registracione komisije KSS, je da je ovaj proces okončan. Posebno smo iznenađeni da igrač Stefan Janković (možda) ZNA da je dobio spor, koji je da informišemo javnost tek počeo u utorak 11.09.2018.godine, u prostorijama Košarkaškog Saveza Srbije – i to usmenom raspravom koja predviđa još nekoliko koraka u tom procesu, do donošenja konačne odluke?

                        Ako je tako, svaka čast na ekspeditivnosti predsedniku registracione komisije KSS i advokatu Nebojši Mihailoviću, ujedno članu arbitraže OKS, i članu komisije za žalbe arbitraže FIBA?

                        Ne treba zaboraviti da je KK Crvena zvezda o svakom svom koraku i preduzetoj meri, uredno obaveštavala registracionu komisiju KSS, o čemu imamo validnu dokumentaciju, overenu od strane KSS-a, kao i da je KK Crvena zvezda sve svoje finansijske i ostale obaveze prema igraču Stefanu Jankoviću, i njegovoj menadžerskoj agenciji BDA sports, u potpunosti izmirila.

                        Međutim, onda će KK Crvena zvezda mts svoje pravo kontratužbom potražiti u Olimpijskom komitetu Srbije i mnogim drugim sudovima u Srbiji, prema svima koji su učestvovali ili učestvuju u ovom skandalu, a zbog narušavanja, kako ugleda i brenda KK Crvena zvezda, tako i zbog nanošenja finansijske štete klubu.

                        KK Crvena zvezda mts
                        OK, komso:
                        Vas igrac, smatrajuci da je negde zakinut, odluci da vas tuzi i to je nesto novo?
                        Na zalost, ni za vas, a ni za nas, srece nema: dok se ne zna "Gazda na klub" - nista od sponzora, "prijatelja kluba", donacija....
                        Utopija, moj komso.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Izdrzacemo Zvezdasi i ovo, prosli su Dodikovci i Tadicevci, proci ce i limari. Ne padajte na provokacije ovih sto ne mogu da podnesu zadnjih pet godina da neko drugi moze biti prvi, da je prestala makabizacija kosarke.

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            Kako to,čudi me,kod vas bi igrao i dzabe a ostade u Mornaru? Ipak ljubav košta izgleda
                            A po vama izgleda mi da svi u Aba imaju jače rostere i vise para. . .a vi dva drzavna sponzora!
                            On bi ostao u Mornaru da mu je Partizan ponudio vise para how yes no...

                            To svakako ne znaci da to sto su dali vise para za Lukovica da imaju veci budzet. Manji jeste, ali nije to uopste velika razlika.

                            I za kraj, nemoj da mi trpas nesto sto ja nikad nisam govorio ovde. Mozes da lovise sve moje postove u istoriji, pa bih te molio da to uradis pre nego sto meni bilo sta odgovaras.

                            Comment


                            • Mornar ima bas mali budzet za sad..Lukovic mozda ima 10-15k ostali mnogo ispod...cenim 500-600-700k..presmesno je to za Evro Kup..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Kao i KKP

                                Comment

                                Working...
                                X