Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad jaca Saragosa.

    Comment


    • Originally posted by bounty hunter View Post
      Dobrotm


      A jesu li i Tarlać i Trifa loši ljudi, alkoholičari i loše se oblače?

      Da znamo na vreme...
      Pošto pomno pratiš Zvezdu, iako si balavac možeš guglanjem da saznaš kako je Tarlać došao u Zvezdu te kako i kada je otišao.
      Za Trifu takođe možeš da saznaš kako je tekla njegova igračka karijera a zatim i trenerska pa takođe u skladu sa tim činjenicama da zaumeš stav a ne stalno da nas pitaš.

      Sebe baš precenjuješ, onako...šta bi čike u belom (neki i ne preferiraju belo) rekli za ovu rečenicu gde sebe vidiš u množini.
      Last edited by nebitan; 08-09-18, 19:34.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        [emoji23]


        Eto ti ga sad... čim kaže istinu onda je alkoholičar, kockar, đubre, lud, a i loše se oblači.


        A najveća legenda kluba ikada... e zvezdaši, zvezdaši...
        Zato vi imate legendu

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Pošto pomno pratiš Zvezdu, iako si balavac možeš guglanjem da saznaš kako je Tarlać došao u Zvezdu te kako i kada je otišao.
          Za Trifu takođe možeš da saznaš kako je tekla njegova igračka karijera a zatim i trenerska pa takođe u skladu sa tim činjenicama da zaumeš stav a ne stalno da nas pitaš.

          Sebe baš precenjuješ, onako...šta bi čike u belom (neki i ne preferiraju belo) rekli za ovu rečenicu gde sebe vidiš u množini.


          Kad već usput zoveš druge balavcima i pričaš o belim mantilima, zamoli ih da ti pojačaju dozu za koncentraciju i pamćenje jer ti siroma opet ništa nisi razumeo

          Ja ću ti dati hint, a ti razmišljaj - Zvezdine legende, Moka, Tarlać, Trifa, loše se oblače, kiselo grožđe, krema za staračke pege, alkohol...


          @Laza iz Kaća

          On je i naša i vaša legenda.

          Comment


          • Originally posted by bounty hunter View Post
            Ovo večeras uopšte nije bilo loše... uzimajući u obzir da smo igrali bez 4-5 jako bitnih igrača.
            Na 1 i 5 imamo stvarno dva odlična lika, nisu loši ni u odbrani, skaču, borbeni su, u napadu izuzetni. Lendejl je 1 na 1 nekoliko puta poslao Vaskeza i opnog Kubanca po burek, fina igra i leđima i licem ka košu. Pejdž zna i da razigra i da izrešeta koš kada treba. Još malo da se naviknu na suđenje (koje je bilo prilično čudno) i biće to OK.
            Hrabri Vanjina igra, dosta je zreliji, čini se da ne srlja onoliko, dobra selekcija šuta i iako ova tekma nije pravi reper - dosta bolja i odgovornija igra u odbrani. Odlično je nekoliko puta zaustavio akcije za Seibutisa koji nas je zatrpao u prvom, ispratio ga je snažno kod nekoliko ulaza kada ovaj nije mogao da iznese loptu do obruča.
            Dobar je bio i Nikolić, Gagić u odbrani, Pecarski, Aranitović i gavrilović solidni. Nadskakali smo ih, imali nešto lošiji šut, slabo suđenje i skroz skražen roster bez ijedne trojke - i opet smo se mi pitali za pobedu jer smo imali +6 par minuta do kraja. Neiskustvo i pravljenje faulova na njihovim najboljim izvošaćem slobodnih su presudili.
            To kretenisanje za šampiona pripremnog perioda prepuštamo kraljevima koji su košarku počeli da prate od skoro.
            a trener ...jel on bio na klupi? (pravljenje faulova nanjihovim najboljim suterom)

            Comment


            • Delim uverenje da pripreme idu u očekivanom toku.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Delim uverenje da pripreme idu u očekivanom toku.
                samo da zadrze formu

                Comment


                • Nastavite ovde.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    Kad već usput zoveš druge balavcima i pričaš o belim mantilima, zamoli ih da ti pojačaju dozu za koncentraciju i pamćenje jer ti siroma opet ništa nisi razumeo

                    Ja ću ti dati hint, a ti razmišljaj - Zvezdine legende, Moka, Tarlać, Trifa, loše se oblače, kiselo grožđe, krema za staračke pege, alkohol...


                    @Laza iz Kaća

                    On je i naša i vaša legenda.
                    Klinac, pitao si za mišljene, ja sam te uputio na popularnu alatku google i napomenuo da bi sam treblo da doneseš sud o deci i bivšim igračima KKCZv, no pošto ti to očito nije jasno a ne želiš ili ne možeš da shvatiš ponoviću.
                    Ovo je tvoj post na koji sam se ja naslonio prilikom komentarisanja:

                    "Dobrotm

                    A jesu li i Tarlać i Trifa loši ljudi, alkoholičari i loše se oblače?

                    Da znamo na vreme."
                    Ako znaš nešto o porocima nekog našeg bivšeg košarkaša napiši i ime ili ne lupaj.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Klinac...

                      Ja napišem jedno, a ti odgovaraš kao ona gluva baba iz vica "šio mi ga Đura"...
                      Nemam ni želju ni volju da ti pomognem da shvatiš poentu nečega napisanog prostim narodnim jezikom i time ću prekinuti ovu kretensku diskusiju.
                      Jbg, pripiši to tome što sam loš ćovek.

                      Comment


                      • Mornari doveli Djordja Drenovca i time zavrsili sa rosterom za naredni sezonu.

                        Carrington, Spight
                        Koeing, Vranjes, Bakic
                        Shepard, Drenovac
                        Mornar, Micovic, Pavic
                        Lukovic, Vujosevic

                        +Mugosa

                        Fina ekipica.
                        Partizan je ekipa sa daleko vecim budzetom od njih, i svakako su favoriti za to 4. mesto, ali mozda im Mornar pomrsi racune.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Mornari doveli Djordja Drenovca i time zavrsili sa rosterom za naredni sezonu.

                          Carrington, Spight
                          Koeing, Vranjes, Bakic
                          Shepard, Drenovac
                          Mornar, Micovic, Pavic
                          Lukovic, Vujosevic

                          +Mugosa

                          Fina ekipica.
                          Partizan je ekipa sa daleko vecim budzetom od njih, i svakako su favoriti za to 4. mesto, ali mozda im Mornar pomrsi racune.
                          Ne igraju uvek pare u sportu zato i verujem da Mornar kao jedna prava sportska prica moze da pomrsi racune Partizanu
                          Last edited by Antona; 09-09-18, 13:22.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Ne igraju uvek pare u sportu zato i verujem da Mornar kao jedna prava sportska prica moze da im pomrsi racune Partizanu
                            Partizan ne moze da udje i pored 2 drzavna sponzora u F4 aba.

                            Comment


                            • Originally posted by Guthrie View Post
                              Partizan ne moze da udje i pored 2 drzavna sponzora u F4 aba.
                              Pa šta.
                              Važno je učestvovati!

                              Comment


                              • Čanak na tajm autu pravi akciju za 40 poena.

                                Comment

                                Working...
                                X