Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Nema nikakvih mehurića...uredno čuvam sezonske i sve su u savršenom stanju .

    Ime se ukucava kasnije ... ovo sam iz razumljivih razloga slikao pre ukucava ja

    Svi podaci ostaju u kkcz za slučaj da se sezonska izgubi ili je neko otuđi
    Novu dobijaš bez problema

    Bar kod je sa druge strane kao i mesto gde sedim u Pioniru ili Areni

    @ Cooper

    Ti bolje od mene znaš cenu vaših Alkatraz sezonskih

    Ne znam za ovu sezonu da li se isplati ovima da ih preprodaju jer su izuzetno skupe[emoji41]

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Vidim po kvalitetu stampe - samo, bolje odstampati odmah celu karticu i zatim je laminirati, nego dokucavati na istu naknadno. Termalna stampa sa folija nije bas izdrzljiva. Cisto sa tehnickog aspekta govorim, posto sam se sa tim problemom borio dok sam pravio programe za stampu id kartica - neke od njih su i zvanicne legitimacije u ostalim sportovima, kao i u javnim preduzecima.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment









    • Comment


      • Fegijevi svedoci.
        Jedino im je on ostao.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Vidim po kvalitetu stampe - samo, bolje odstampati odmah celu karticu i zatim je laminirati, nego dokucavati na istu naknadno. Termalna stampa sa folija nije bas izdrzljiva. Cisto sa tehnickog aspekta govorim, posto sam se sa tim problemom borio dok sam pravio programe za stampu id kartica - neke od njih su i zvanicne legitimacije u ostalim sportovima, kao i u javnim preduzecima.
          Ne brini ti za kvalitet naših sezonskih, kakva je bila prvog dana takva je i dan danas. Ova poslednja je pogotovo bila kvalitetna, reljefna, a štampa imena ide odmah na licu mesta na Malom Kalemegdanu. Što se sina Ćofija tiče, ne bih se ja zajebavao na tu temu da sam vi. Prvo jer vas je uvek natrpavao, a drugo, mi nismo u mogućnosti da plaćamo obeštećenje 150k za Partizanovog igrača da nahranimo sujetu i pokažemo mišiće. Priča oko njega je besmislena i to pogotovo kada se ima u vidu da pričamo o košarci. Navijači Zvezde drame kao da je u pitanju Lypovyy sa jednom rukom i jednom nogom, a navijači Partizana se kao sprdaju jer realno nemaju sa čim drugim. A činjenice su da je on jako malo plaćen, ako uopšte bilo šta plaćamo, sasvim solidan bekap koji kada se svi oporave neće ni biti bekap već treća opcija ili van tima, možemo da ga zamenimo kada hoćemo. U kom sastavu Partizan svake sezone počne istu, a u kom završi? Košarka je takav sport da prvih nekoliko meseci možeš da tankuješ i onda se pred kraj pojačaš da juriš trofeje. Tako i mi možemo da ubacimo još nekog igrača ako iskrsne prilika. Ali ne, navijači Zvezde hoće da je sve po PS-u, da se sastavi tim u julu i da se sa tim timom završi. Pri tom neće da dolaze da gledaju utakmice.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Realno mu svaka čast.
            Ubaci sina, izmuze vas za duplo i i dalje je legenda
            Vaša igračka legenda je prodala trenersku legendu za plac na Zlatiboru , bez nekog velikog navijačkog otpora.



            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Košarkaškog oca ako smem da dodam

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Košarkaškog oca ako smem da dodam
                Smeš , naravno [emoji3]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • I to je jedna jako tužna priča i ne bi trebao da se smeješ, niko ne bi trebao

                  Comment


                  • Kad smo kod legendi, evo šta kaže Moka Slavnić, najveća legenda KK Crvena zvezda ikada...




                    Comment


                    • Pre svega jedan jako loš čovek, kockar i alkos. Na sve to godinama je i prolupao, a majicu mu ne bih komentarisao.

                      Comment





                      • Eto ti ga sad... čim kaže istinu onda je alkoholičar, kockar, đubre, lud, a i loše se oblači.


                        A najveća legenda kluba ikada... e zvezdaši, zvezdaši...

                        Comment


                        • Samo je mali problem to što je on to bio i pre te izjave, tako da ste vi u celoj priči nebitni kao pripremni meč Baskonije i vas.

                          Comment


                          • Originally posted by bounty hunter View Post



                            Eto ti ga sad... čim kaže istinu onda je alkoholičar, kockar, đubre, lud, a i loše se oblači.


                            A najveća legenda kluba ikada... e zvezdaši, zvezdaši...
                            cccc, SKOJ-evci nisu nikad pili, mada padroni poput Krcuna, Dedijera i inih iz Sluzbe nisu bili alergicni na destilate bilo kog tipa.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Kako ce potonuti guzica grobara u sezoni 18-19, hehe.

                              Comment


                              • Dobrotm


                                A jesu li i Tarlać i Trifa loši ljudi, alkoholičari i loše se oblače?

                                Da znamo na vreme...

                                Comment

                                Working...
                                X