Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ejsi je imao isto mesečno koliko i Dženkins, samo kao što rekoh ostao kratko i Duda dao neko obeštećenje.

    Comment


    • Ma manje je imao...niko nije imao plate kakve su imale ove zveri u nasem drzavnom bankomatu...otvoren budzet, blanko cekovi... na kraju ces, koliko si uporan, stvarno neku budalu ubediti u sve to...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • E kad dodju zvezdasi da ti sa 6 stranaca u ekipi broje koliko si para dao Ejsiu, onda jbg.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          E kad dodju zvezdasi da ti sa 6 stranaca u ekipi broje koliko si para dao Ejsiu, onda jbg.
          Pa ta 6 stranca vrede malo vise od njega.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Pa ta 6 stranca vrede malo vise od njega.
            Igraju za bus plus i stipendiju?
            sigpic

            Comment


            • I kikiriki, uz po koji cas ljubavi.

              Comment


              • Vesnine sarmice ste zaboravili...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ima i neki americki link za Ejsija, negde oko 550-650k...je imao u sezoni dolara...ne znam tacno, ne mogu da se setim..znam da je imao takvu cifru i u GSW dok je bio...poprilicno veliku platu je imao...
                  500k, po recima njegovog agenta...

                  http://www.espn.com/nba/story/_/id/6...y-serbian-team

                  Mada je svakako relevantnije sta Cooper kaze, posto je on ocigledno veoma obavesten, a i objektivan.

                  Comment


                  • Originally posted by Nas View Post
                    500k, po recima njegovog agenta...

                    http://www.espn.com/nba/story/_/id/6...y-serbian-team

                    Mada je svakako relevantnije sta Cooper kaze, posto je on ocigledno veoma obavesten, a i objektivan.
                    E to to srusio si mu sneska sad...kakav omaz Cooperu..besana noc ga ceka
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      500k, po recima njegovog agenta...

                      http://www.espn.com/nba/story/_/id/6...y-serbian-team

                      Mada je svakako relevantnije sta Cooper kaze, posto je on ocigledno veoma obavesten, a i objektivan.


                      Originally posted by Nas View Post
                      500k, po recima njegovog agenta...

                      http://www.espn.com/nba/story/_/id/6...y-serbian-team

                      Mada je svakako relevantnije sta Cooper kaze, posto je on ocigledno veoma obavesten, a i objektivan.



                      Ma jok, najobavešteniji kaže od 550 do 650 iljadarki 100-150 somića gore-dole...

                      Dobro je - dođosmo do 500 hiljada. Bar je trend opadajući.
                      500 hiljada doloresa = 428 hiljada evrića
                      Da li je moguće da je imao veću platu za tridesetak hiljada od, dozvolite, 1 Milka Bjelice?

                      Comment


                      • Pa nas Djenka je placen 120k evra prve sezone..pa ti vidi razliku..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by bounty hunter View Post
                          Ma jok, najobavešteniji kaže od 550 do 650 iljadarki [emoji23] 100-150 somića gore-dole...

                          Dobro je - dođosmo do 500 hiljada. Bar je trend opadajući.
                          500 hiljada doloresa = 428 hiljada evrića
                          Da li je moguće da je imao veću platu za tridesetak hiljada od, dozvolite, 1 Milka Bjelice?
                          Moguće je - inflacija i rast plata iz godine u godinu. Ovih 500k $ za Acie-a iz 2011-te je ekvivalentno današnjim 600-650k $. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by bounty hunter View Post
                            Ma jok, najobavešteniji kaže od 550 do 650 iljadarki 100-150 somića gore-dole...

                            Dobro je - dođosmo do 500 hiljada. Bar je trend opadajući.
                            500 hiljada doloresa = 428 hiljada evrića
                            Da li je moguće da je imao veću platu za tridesetak hiljada od, dozvolite, 1 Milka Bjelice?
                            Losmi se ogradio recima "ne znam tacno, ne mogu da se setim", dok je objektivni Cooper decidno tvrdio da je Law imao 35k mesecno... Svakako, dobro je da smo dosli do istine da je Law jedan od najplacenijih stranaca koji su igrali u Srbiji. Prosto mi je neverovatno da kao takav nije igrao u Zvezdi, al' eto i to je moguce.

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              E kad dodju zvezdasi da ti sa 6 stranaca u ekipi broje koliko si para dao Ejsiu, onda jbg.
                              Ne znam da li sa nama Zvezdašima ima poente da se diskutuje, ali jednu stvar znam. Ne bih sad previše mešao fudbal, ali moram da kažem, naši bivši treneri ne pišu knjige kako se nameštalo za Zvezdu, takođe i svedočenja nekih igrača protivničkih timova o nameštenim mečevima, a čak i tvrdnje funkcionera da su neke evropske nameštene. Tu stajem sa fudbalom.

                              Pređimo na košarku i "prodaju " EJ SI Lo-a.
                              http://mondo.rs/a1100610/Sport/Kosar...rno-belih.html

                              Nemojte se više ukopavati.

                              Comment


                              • Partizan nije želeo da me pusti da idem i tražili su da otkupim ugovor. Platio sam 55.000 dolara kako bih bio slobodan. Posle sam potpisao za Olimpijakos za 30.000 dolara mesečno. Bio sam nov u Evropi, raspitao sam se o klubu i Atini, a čuo sam samo dobre stvari i onda sam stigao”, rekao je Lo.

                                Šah,mat, ha, ha!
                                Last edited by Cooper; 31-08-18, 06:53.

                                Comment

                                Working...
                                X