Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Kakvo je razočarenje Goran Grbović za mene ljudi ne mogu vam to dočarati.
    Zgazio je sve dobro što je u toku košarkaške karijere ostvario.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Najgore od svega sto je ispao licemer na kub.
    Glumio je stalno nekkog moralistu i protivnika vlasti, a sada slizao sa najvecim unistiteljem ove zemlje i drustva u njoj.
    Ne pricam ovo jer je grobar.
    Da ovo moj cale uradi isto bih rekao.
    Da sam na njegovom mestu, u wc solju bih se udavio.
    Nikada necu shvatiti kako ljudi uopste ne vode racuna o unutrasnjoj higijeni.

    Comment


    • Politia, politika, politika....bolikita, bolikita, bolikita...
      Sve je relativno i sve je stvar ugla posmatranja....
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Za sekund se pokvari i pogazi sve što si godinama gradio.
        Obraz ko đon.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Regland, Čović,
          Lazić, Beron, Nenadić,
          Dobrić, Davidovac, Radanov,
          Mohamed, Perperperoglu, Simanić,
          Cirbes, Ojo, Ristić.

          Još Đoković i imate 3 odlične petorke!

          Comment


          • Ljudi ''karijeristi'' koji su u problemu su njihov plen..Grba nije imao dinara, onako na oko...ko nema posao i love ide kod Tegija u emisiju hehe...i to je lak plen..kao i ona rukometasica, balerina koja se reklamira itd...

            Nema vise ugla gledanja... to je fraza...usli smo u najgluplju dekadu ovog naroda u istoriji..kad smo mislili da nece vise ljubiti slike i imati bolesnike na vlasti..kad ono...2018 je...

            Svako ima svoju cenu, pa i partizan..Duloa koliko sam mrzeo, sad ga i volim...nije se dao pasijim sinovima i skidam kapu...ovo ostalo su govna podguzna i dokaz da su nesposbni..posto nijedan sposban covek ne bi se dilovao sa njima..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Regland, Čović,
              Lazić, Beron, Nenadić,
              Dobrić, Davidovac, Radanov,
              Mohamed, Perperperoglu, Simanić,
              Cirbes, Ojo, Ristić.

              Još Đoković i imate 3 odlične petorke!
              Đoković ne može, on je trenutno na US openu (pripreme i turnir).
              Nego, šta bi? Maca pojela jezik i nema objašnjenja o "pacovskim kanalima"...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • To su dobro poznati kanali koji preko noći menjaju statut kss, ubacuju klub u najvišu ligu iz zamrzivača, odlažu arbitraže, smenjuju i postavljaju komesare, kadriraju sudije (čestitke Milijinom malcu na pozivu)...

                Uništićete dečku karijeru zbog sujete, momak je reprezentativni kalibar, pa Kanađani mu dali papire čim ih je zamolio da igra za Srbiju a ovde ga zajebavaju!

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  To su dobro poznati kanali koji preko noći menjaju statut kss, ubacuju klub u najvišu ligu iz zamrzivača, odlažu arbitraže, smenjuju i postavljaju komesare, kadriraju sudije (čestitke Milijinom malcu na pozivu)...

                  Uništićete dečku karijeru zbog sujete, momak je reprezentativni kalibar, pa Kanađani mu dali papire čim ih je zamolio da igra za Srbiju a ovde ga zajebavaju!
                  Pa uništiće njemu karijeru neko ko ga je savetovao da pređe u Partizan, neko ko je čini mi se neki koordinator u KKP... a što se tiče Zvezde, ako želi ili ako ga KKP želi, neka plati propisano (ugovorom) obeštećenje i dobićete i njega i mašnicu. Ovako izgleda da je samo lov u mutnom bio.
                  P.S. čim ovako kukate ima nešto što baš i nije čisto i ne možete da ga potpišete bez Zvezde inače bi on bio već na treningu u opremi, a nemate (za sada) moći koju ste imali kada je utoka otimao kako je koga hteo...
                  P.S. 2:
                  Vrlo je ružno koristiti izraz koji je korišćen za izvlačenje nacista ustaša, etc...
                  Last edited by nebitan; 27-08-18, 12:47.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • E ovo je smehotres...cuj unistice mu karijeru...pa sta treba, da vam jos doplatimo sto ide kod vas...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      To su dobro poznati kanali koji preko noći menjaju statut kss, ubacuju klub u najvišu ligu iz zamrzivača, odlažu arbitraže, smenjuju i postavljaju komesare, kadriraju sudije (čestitke Milijinom malcu na pozivu)...

                      Uništićete dečku karijeru zbog sujete, momak je reprezentativni kalibar, pa Kanađani mu dali papire čim ih je zamolio da igra za Srbiju a ovde ga zajebavaju!
                      Rasplakao si me[emoji23][emoji23][emoji23]

                      Comment


                      • Sina Filipa za kapitena,
                        Pravda za Sarca i darka.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment





                        • Neko je Jovanović, a neko Janković fazon...


                          Znali su ovuda da drže moralne pridike za ono onomad... a vidi vraga sada kako se koprcaju zbog "nezahvalnika"

                          Comment


                          • Nema tu nikakvih pridika...neko ga je vukao za usi da potpise visegodisnji ugovor? ako su obaveze prema njemu ispunjene moze da ide uz adekvatno obestecenje, ako nisu, ide dzabe...jasno kao dan...ali ove trolerske fore, unistice mu karijeru i pacovski kanali (ovo svako zna sta znaci, kao i one zute trake prethodnog foruma,ali moderacija mudro cuti)vredjaju inteligenciju...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Tužna podmetačina.

                              Pacovski kanali se odnose na intervju DV od pre par nedelja kad su mnogi dupebrižnici poskakali da se sekiraju za zdravlje dotičnog i citiraju njegovu izjavu.

                              Ali na to smo već navikli od istih, na onom forumu.

                              Comment


                              • I onda je mrmot zavio cokoladu...od istih..na onom forumu...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X