Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Da, postavljali su iste tabele tamo i ja i Sarac bas pricali o njima.

    Eh zaludni ljudi...
    ....

    Comment


    • Originally posted by bounty hunter View Post
      ....
      Lose si skontao, kacili su te tabele kao neke dokaze da ne dobijamo dovoljno para, da kasne i sl. Kao apologetizam da je to razlog zasto se pre proslu sezonu ceo tim menjao, zasto se prodaju igraci kao na traci i sl.

      Na njih sam mislio ka zaludne ljude

      Comment


      • Sve ove zemlje placaju na racun ali i na ruke..tako da je diskutabilno reci koliko se trosi tacno...Tako da mogu da prodaju ove price da neko kosta manje ili tako nesto slicno..Daju stanove..ma sto shema ima ..Papir je papir i on ce uvek biti cist i nafilovan kako treba...

        Nekako mi se cini da ove godine ne mozete dalje...Imate BAT od Murica 140k od Cvetkovica 12k..Wilsona 6k ..i jos nekog,a dva su pravosnazna..jos neko je..i ne znam kako ste uopste doveli igrace..

        Doduse i mi smo batovani od Milera i Videnova...i to je u procesu trenutno...Iz ABA lige je gora jos Cibona..sto znaci manje vise to su tri kluba gde se mulja i najvise..samo sto partizani su za jednu duzinu ispred svih..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nema kod nas muljanja.
          Sve je transparentno.
          Bio Žordi proletos, pregledao knjige i dao nam divlju kartu za EC.

          Comment


          • Cuj nema, pa lupaju vam batove svaki dan...lol...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Kakve veze ima?
              Muljanje je jedno, a kašnjenje i reprogram drugo.
              Mi ne krijemo da kasnimo, ali na kraju sve lepo platimo.
              To Žordi poštuje.

              Comment


              • Da druze duzni ste Pedji Drobnjaku, ljudi vec unucice imaju..naravno da je muljanje kao i u CZ..kad kazu eto oprosti ovde si uzeo titulu igrao el, dpbijas veci ugovor i teraj se...Ko zaradi neku vecu cifru oprosti..stranci i ovi sto propadnu ne..

                Naravno da muljate, svi kao vracaju fiktivne i lazne dugove...koji nisu realni ni 20%
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pa sto veli nema drugih kosarkaskih centara u Srbiji. Kako ce kad ne mogu stici na red od ova dva kluba koja se otimaju za svaki euro, a daju jednima i drugima i sakom i kapom, uzas...
                  Last edited by StefanPG; 13-08-18, 16:19.

                  Comment


                  • A ko ne mulja? Recite mi klub na zemaljskoj kugli, u bilo kom sportu koji ne radi nešto ispod žita.
                    Jednostavno nema tog kluba koji radi po JU-SU, gde je sve transparentno i vidljivo.
                    Nisu ni Partizan i komšije izuzeci. Živimo i poslujemo u Srbiji. Zar može da bude sve po propisu?

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • @cooper
                      Ostaje da se vidi da li će posle Brauna , Davidovca, Dangubića, Novaka, Rakicevica, Jovanovića i Radičevića, Stefan Janković biti prvi koji će ipak završiti u Partizanu, uprkos otvorenih pretnji koje čak prenose pojedini mediji, ili će i on morati put inostranstva.

                      Obraza bez, level tegi (namerno malim slovom). Pozdravili ga / vas Milutinov (u vreme dok je bio clan Olimijakosa) i sudija ciji je br tel. javno objavljen
                      Takodje obratiti paznju na i on morati put inostranstva. Cisto informacije radi, ko je to morao put inostranstva?

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Nema kod nas muljanja.
                        Sve je transparentno.
                        Bio Žordi proletos, pregledao knjige i dao nam divlju kartu za EC.
                        Transparentno

                        – Oni su juče isplatili manje od 50 odsto te rate i izgleda na osnovu toga koristeći neke poprečne veze i manipulišući uspeli da registuju igrača. To je krajnje nekorektno i dovodi u pitanje i ispravnost instistucije BAT jer meni je garancija FIBA, nije više Partizan. Radi tačnog informisanja javnosti moram da kažem da Partizan nastavlja da se krajnje nekorektno ponaša prema meni uplatom samo 50 odsto obaveze koju je trebalo da uplati, ako ne 2011. kad je nastao dug, onda kasnije posle reprograma duga. Bez ikakvog dogovora sa mnom koristeći poprečne veze uspeli su da registuju igrača. Ako su ga registrovali to apsolutno nije pravno. Pritom serviraju javnosti informaciju da sam kompletno isplaćen, konkretno cela jedna rata. Situacija je takva i ja ću pravnim putem nastaviti da se borim bez obzira što oni očigledno u FIBA imaju neke svoje veze. Ne bih nikoga posebno imenovao – naglasio je Vujošević i dodao:
                        – To pokazuje da nema prava jer sam Partizanov moral, odnosno moral ljudi koji vode Partizan odavno video kakav je, ali ako postoji pravo, BAT kao institucija i FIBA da garantuje plaćanje onda ovakve stvari ne bi smele da se dešavaju – zaključio je trofejni stručnjak.

                        Comment


                        • @ Samo Zvezda

                          ZA takav odnos prema Duletu vecina Grobara spominje Nikoli Pekovicu prvi red na sa`rani tj. sve zenskinje u vamiliji i tazbini do 3. kolena jer je ispao govedo!
                          A ima zamerke i Ostoji...
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            @ Samo Zvezda

                            ZA takav odnos prema Duletu vecina Grobara spominje Nikoli Pekovicu prvi red na sa`rani tj. sve zenskinje u vamiliji i tazbini do 3. kolena jer je ispao govedo!
                            A ima zamerke i Ostoji...
                            Uopšte mi nije namera da se bavim odnosom kkp prema Duletu...to je ipak tema za vas koji volite Partizan i DV-a.

                            Citirao sam DV-a zbog ovih "poprečnih veza" koji pokazuju da ima muljanja i sa tamne strane brda koliko hoćeš . Videćemo ovih dana koliko su te "poprečne veze " stvarne ...mada je prilično jasno da postoje .Još jednom da citiram Duleta " Bez ikakvog dogovora sa mnom koristeći poprečne veze uspeli su da registuju igrača. Ako su ga registrovali to apsolutno nije pravno"

                            Comment


                            • Kao i za lesora i za jankovica mislim da bi ove sezone pruzio 20-30% vise nego prosle i pored upitne inteligencije jer je ocigledno da su obojca na nivou kisne gliste. Da mu je neko napunio glavu i da ga je trovao je toliko ocigledno. Jer niti se tako odlazi iz kluba, a jos manje se prelazi iz zvezde u partizan. Prica da je nezadovoljan nekkm sportskim aspektom je budalastina s obzirom da je projektovN za startera na poziciji 4. Svw u svemu on nije los igrac. Ima solidan upside iako ima 24 godine, mi smo odradii prljav deo posa i isporicili groblju gotovog igrca e sad pitanje je zasto oni to rade? Zasto uzimaju nase igrace a milisavu, milutinovu i drugima salju konjsku glavu?

                              Comment


                              • Niko tu nikome ne otima ništa, to su sve navijačke gluposti.

                                Poenta je da su to sve slobodni igrači usled nepoštovanja ugovora.

                                I nama su odlazili Gagić, Milutinov, Bertans... odlaziće i drugi. I nisi Olimpijakos i Baskonija oteli Milutinova i Bertansa već su pokupili slobodnog igrača.

                                Tako će neko pokupiti i Jankovića.

                                Što se tiče prelazaka iz Partizan u Zvezdu i obratno, ima nešto u svlačionici, ali je sve do pojedinca.

                                Biće prelazaka i u budućnosti i što je najbitnije, svi prelasci su dobrovoljni.

                                A gluposti su da je prećeno nekom igraču Partizana da ne pređe Zvezdi.
                                Sećam se gluposti oko Milutinova.
                                Lik je ostavilo klub bez obeštećenja kada je dobio šansu u provoj postavi sa 19 godina i dlaka mu nije falila sa glave.
                                A posle je brzo postao drugi centar Olija i tu nikakve pozajmice nisu bile na stolu.

                                Meni je malo mučna ova atmosfera u košarci koju pravi vaš gazda, mučna do bola da se plaši nekih većih sranja.

                                Čovek bi trebalo da preispita svoj mozak i čime truje navijače i da košarka nije politika.

                                Comment

                                Working...
                                X