Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ružno je što nam đubriš topik.
    Niko od nas ne ide prekoputa pa da se prepucava sa glupostima koje se tamo pišu.

    Ako hoćeš da baciš komentar na selekciju tima i u vezi očekivanja od naredne sezone onda je ok, ali ovo đubrenje je stvarno bezveze.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Ružno je što nam đubriš topik.
      Niko od nas ne ide prekoputa pa da se prepucava sa glupostima koje se tamo pišu.

      Ako hoćeš da baciš komentar na selekciju tima i u vezi očekivanja od naredne sezone onda je ok, ali ovo đubrenje je stvarno bezveze.
      Za svako đubrenje topika slobodan si da me prijaviš mod timu, za svaki napis na temi KKCZv u kojem se proziva Partizan na "tata" način slobodan si da upozoriš i zatražiš isto što i ja na temi KKP.
      Sa mnogim upisima se ne slažem ali kada su upisi koji se tiču rostera, priprema, utakmica ili bilo čega što ima veze sa košarkom a da nije rekla kazala, ja zaista nemam primedbu.
      Postoji nešto što se zove namera koja može biti produktivna ili kontra produktivna, ako ne navedeš izvor svoje tvrdnje, tabele, slike, onda je to učinjeno iz dva moguća razloga:
      1. Ne znanje.
      2. Zlonamerno.
      Sve jedno, i u prvom i u drugom slučaju je moguće ispraviti učinjeno, brisanjem ili dodatnim objašnjenjem.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Koliko vidim nisi baš oduševljen brojkama koje si zatekao sam na APR .gov sajtu.

        Čuj, problem što je grobar sa Twittera napravio tabelu. Uzi napravi je sam sa identičnim ciframa ako će ti biti lakše da je gledaš. )

        Comment


        • Prva misao je bila, jbt da li je moguće ali druga je rekla"zašto da ne"...kakva je rapodela bila za vreme 2000-2010? Bilo bi zanimljivo i nju pogledati.
          A onda misao, pa to je samo patkometrija i to nevešta patkometrija.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            Ovo govori da Čović priča istinu i da je budzet za komplet Kk ukupno bio oko 4 mil. ..
            A vi krijete finansije još od "demokrata " i "sps" kao zmija noge!
            Čudno je što ekipa iz El ima veći budžet od ekipe iz Lige Šampinjona? Što su sponzori jači i što od grada dobije malo više?Sta je tu čudno?
            Dobro, igrali ste EL, a mi EK/LS. Sto je sad tolika razlika u budzetu a obe ekipe igraji isto takmicenje?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Dobro, igrali ste EL, a mi EK/LS. Sto je sad tolika razlika u budzetu a obe ekipe igraji isto takmicenje?
              Daj izvor, daj link do vesti sa uplatama jednog i drugog kluba. ja išao na sajt APR, ulazio na KK Partizan i pod finansijski izveštaj prazna strana...pod kojom stavkom u APR se vode te uplate?
              Ne bih ja tamo nekog twiteraša uzimao kao validan izvor.
              A zaista bi bilo zanimljivo pogledati prihodnu stranu oba kluba za sve ove godine od 2000-te na ovamo.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Evo od 2008-2014:
                Sekretarijat za sport i omladinu je od 2008. godine do danas uplatio KK Partizan (što direktno, što preko računa JSD Partizan) iznos od 153.783.768 dinara
                U istom periodu KK Crvena zvezda je dobila (što direktno, što preko SD Crvena zvezda) iznos od 56.182.146 dinara
                U dinar tacno...ne treba excel tablice

                Comment


                • Samo da se oduzmu uplate matičnih SD-ova.

                  Comment


                  • Nagrade koje je dao gradski sekretarijat za sport...

                    Lepo Gak kaže -

                    “U prethodno navedene iznose nisu uključena druga izdvajanja, koja Grad Beograd takođe daje ovim košarkaškim klubovima”
                    Druga izdvajanja = donacije

                    Eto baš te 2008. donacija grada Beograda košarkaškom klubu Crvena zvezda je bila 305.000 evra.

                    Comment


                    • Ili vanredna pomoć kao u ovom slučaju iz 2017-te

                      Grad Beograd je prihvatio molbu KK Partizan i obezbedio 20 miliona dinara na ime pomoći za funkcionisanje ovog kluba - rekao je Vesić.

                      Comment


                      • E hvala mu na pomoći od 20 miliona. Siguran sam da si i ti kao zvezdaš zahvalan na 90 miliona u 2017. za potrebe funkcionisanja i finansiranje KK Crvena zvezda.


                        - 07.03.2017..... 12 miliona za potrebe funkcionisanja KK Crvena zvezda;
                        - 21.04.2017..... 30 miliona za finansiranje KK Crvena zvezda;
                        - 06.07.2017..... 24 miliona za finansiranje KK Crvena zvezda;
                        - 14.11.2017..... 24 miliona za potrebe funkcionisanja KK Crvena zvezda;

                        Ukupno 90 miliona dinara u 2017.





                        Comment


                        • Komšije i dalje veruju Vesiću na reč.
                          Spasa nam nema.

                          Comment


                          • Opet pocele da kruze tabele koje su u sitna crevca vec analizirane na KKCZ topicima. Eh zaludni ljudi...

                            Comment


                            • Ne čitam i ne pišem odavno na topicima o KK Crvena zvezda jer banuju neistomišljenike, pa nijesam znao.

                              Znači i tamo zaludni postavljali tabele i komentarisali? I to u sitna crevca

                              Comment


                              • Originally posted by bounty hunter View Post
                                Ne čitam i ne pišem odavno na topicima o KK Crvena zvezda jer banuju neistomišljenike, pa nijesam znao.

                                Znači i tamo zaludni postavljali tabele i komentarisali? I to u sitna crevca
                                Hehe, niko nije banovan zbog toga sto ne misli isto.

                                Da, postavljali su iste tabele tamo i ja i Sarac bas pricali o njima. Pre svega u kontekstu kako Covic laze i da je poslovanje extra netransparentno. Naravno mislim da ste vi jos gori po tom pitanju transparencije, iako je ocigledno da manje para ide kod vas, u odnosu na KKCZ.

                                Comment

                                Working...
                                X